LEVICOVÁ LITERATURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Franckes Verlag 1920, váz., 95 s., 8° (14,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; na přídeští je signatura a razítka knihovny, na několika stranách je razítko knihovny, stránky zažloutlé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Moscow: Novosti Press Agency Publishing House 1989, brož., 62 s., 8° (12,5 x 19,5 cm)
Vynikající stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Moskva: Gosudarstvennoje izdatělstvo 1921, brož., 195+255+340 s., 1+13 tabulí, 8° (18 x 26 cm)
Dobrý stav; desky jen mírně opotřebované, na zadní desce je nalepen štítek, předsádky s razítky a signaturou, na několika stránkách jsou další razítka knihoven či signatura/poznámka psaná perem, někte
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Praha, Karel Borecký 1932, s. 823.
Velmi dobrý stav, polokožená slepá převazba. Vazba je lehce uvolněna. Na přídeští, titulním listě a některých stránkách jsou razítka z knihovny.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Moscow: Progress Publishers 1965.
Dobrý stav. Přebal na rozích otlačený a na okrajích mírně potrhaný, hřbet přebalu vybledlý, desky v pořádku, předsádky lehce zahnědlé, uvnitř velmi pěkně zachovalá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Paris: Les Éditions de Paris 1999, brož., 496+16 s., 8° (15 x 23 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, ořízka mírně zaprášená; velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Reichenberg: Druck- und Verlagsanstalt "Zukunft" Runge & Co. 1929, neváz., 20 s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s pár drobnými natrženími a razítkem "Werbenummer", pár listů na okrajích opotřebovaných, výtisk byl přehnutý.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Moskau - Leningrad: Verlagsgenossenschaft Ausländischer Arbeiter in der UdSSR 1935, brož., 124 s., 8° (15 x 21 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s drobnými natrženími a štítky, knižní blok je oddělen od obálky, na titulním listě jsou razítka, papírový štítek a signatury psané tužkou, ořízka sil
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Mor. Ostrava, Duch Času 1921.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Hamburg: Verlag der Kommunistischen Internationale - Carl Hoym Nachf. Louis Cahnbley 1921, brož., [8]+452 s., 8° (14,5 x 21,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná, knižní blok nahoře mírně naražený, ořízka zažloutlá, nahoře trochu ztmavlá.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
Peking: Foreign Languages Press 1953, brož., [4]+10 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu zažloutlá, na titulní straně je podpis majitele psaný perem (palestinský komunista Mazen Husseini).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: 1926-1927, váz., 192 s., 8° (15,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, na předsádkách jsou razítka a signatury, stránky zažloutlé, na několika stranách jsou razítka knihovny, na několika titulních stranách je poštovní razítko a zbytk
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
London - Sydney: Hodder and Stoughton 1973, váz., 223+[8] s., 8° (14,5 x 22 cm)
Dobrý stav; přebal opotřebovaný a vybledlý, na přední předsádce je podpis majitele psaný perem a pár drobných poznámek tužkou, na jedné straně je pár nepatrných stop od inkoustu.
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Praha, Lidové noviny 1951.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých dalších stranách jsou razítka z knihovny.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Leipzig-Lindenau: Verlagsanstalt proletarischer Freidenker 1924, váz., [4]+384 s., 8° (14 x 21 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a zaprášené, s naraženými rohy, ořízka a předsádky zažloutlé, na přední předsádce jsou razítka, signatura a poznámky knihovny, na několika stránkách je razítko knihovny,
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Prag: Staatliches Planungsamt und Ministerium für Information und Volksbildung 1950, brož., 65 s., 8° (14 x 21 cm)
Obálka opotřebovaná, zažloutlá a vybledlá, na horní ořízce drobné hnědé skvrny; dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 2687 (168 stránek)
Zákazníci sk

![Der "Radikalismus", die Kinderkrankheit des Kommunismus [první vydání 1920; Dětská nemoc levičáctví v komunismu] Der "Radikalismus", die Kinderkrankheit des Kommunismus [první vydání 1920; Dětská nemoc levičáctví v komunismu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744062-der-quot-radikalismus-quo-17476635881-1024x1024.jpg)
![To Build Up the Intellectual Potential of Perestroika [perestrojka; přestavba; Gorbačov; projev; Sovětský svaz; SSSR] To Build Up the Intellectual Potential of Perestroika [perestrojka; přestavba; Gorbačov; projev; Sovětský svaz; SSSR]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737396-to-build-up-the-intellect-17400641521-1024x1024.jpg)

![Man, Science and Society [marxismus-leninismus, socialismus, komunismus, stalinismus, politika, SSSR, propaganda] Man, Science and Society [marxismus-leninismus, socialismus, komunismus, stalinismus, politika, SSSR, propaganda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/756891-man-science-and-society-m-17639904801-1024x1024.jpg)

![Leninismus, sv. 1. Was ist Leninismus? [komunismus; ideologie; stalinismus] Leninismus, sv. 1. Was ist Leninismus? [komunismus; ideologie; stalinismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744527-leninismus-sv-1-was-ist-l-17482606331-1024x1024.jpg)

![Berichte zum zweiten Kongress der Kommunistischen Internationale [komunismus; Kominterna; Komunistická internacionála] Berichte zum zweiten Kongress der Kommunistischen Internationale [komunismus; Kominterna; Komunistická internacionála]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/756906-berichte-zum-zweiten-kong-17639930141-1024x1024.jpg)
![Mind the Living Conditions of the Masses and Attend to the Methods of Work [komunismus; Čína; maoismus] Mind the Living Conditions of the Masses and Attend to the Methods of Work [komunismus; Čína; maoismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750497-mind-the-living-condition-17569944191-1024x1024.jpg)
![Der Klassenkampf in der Čechoslowakei, roč. 1, 1926-1927, č. 1-12 [sociální demokracie; Československo; odbory] Der Klassenkampf in der Čechoslowakei, roč. 1, 1926-1927, č. 1-12 [sociální demokracie; Československo; odbory]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744534-der-klassenkampf-in-der-c-17482656801-1024x1024.jpg)
![My People Shall Live: The Autobiography of a Revolutionary [Lajla Chalíd; Palestina; Izrael; terorismus] My People Shall Live: The Autobiography of a Revolutionary [Lajla Chalíd; Palestina; Izrael; terorismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738009-my-people-shall-live-the--17407484841-1024x1024.jpg)

![Drei Jahre Planwirtschaft in der tschechoslowakischen Volksdemokratie. Bericht des Ministers und Vorsitzenden des staatlichen Planungsamtes Dr. Jaromír Dolanský über die Erfüllung des Fünfjahrplanes im 1. Halbjahr 1949 [první pětiletka] Drei Jahre Planwirtschaft in der tschechoslowakischen Volksdemokratie. Bericht des Ministers und Vorsitzenden des staatlichen Planungsamtes Dr. Jaromír Dolanský über die Erfüllung des Fünfjahrplanes im 1. Halbjahr 1949 [první pětiletka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/580039-drei-jahre-planwirtschaft-15989520941-1024x1024.jpg)