LEVICOVÁ LITERATURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mor. Ostrava, Duch Času 1921.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha, Karel Borecký 1932, s. 823.
Velmi dobrý stav, polokožená slepá převazba. Vazba je povolená a předsádka a strana s obsahem jsou zcela uvolněny. Na přídeští, titulním listě a některých stránkách jsou razítka z knihovny.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Berlin: 1931, váz., VIII+[294] s., 4° (23,5 x 31 cm)
Velmi dobrý stav; na přídeštích jsou razítka, signatura a pár poznámek, na několika stranách je razítko knihovny, stránky zažloutlé, cca 20 listů má menší natržení či ztráty (některé opravovány knihva
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Reichenberg: Runge & Co., s. a. [1927], brož., 60 s., 8° (15 x 22 cm)
Obálka opotřebovaná, zažloutlá, s několika drobnými natrženími, stránky zažloutlé, na titulní straně vepsáno perem několik drobných číslic, na dvou stránkách podtržení tužkou; dobrý stav.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Bez daně: 770Kč
Penguin special 1940, s. 223.
Velmi dobrý stav. Vazba je lehce uvolněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Reichenberg: Druck- und Verlagsanstalt "Zukunft" Runge & Co. 1929, neváz., 20 s., 4° (28 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; obálka s drobnou ztrátou na dolním okraji.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Moskau - Leningrad: Verlagsgenossenschaft Ausländischer Arbeiter in der UdSSR 1935, váz., 165 s., 8° (15 x 21 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, dvě stránky mírně zažloutlé.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Mor. Ostrava, Duch Času 1921.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny. Některé strany jsou uvolněné.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Hamburg: Verlag der Kommunistischen Internationale - Carl Hoym Nachf. Louis Cahnbley 1922, váz., [6]+1088 s., 8° (14,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, ořízka a stránky zažloutlé, na přední předsádce je pár poznámek psaných tužkou a setřený podpis, na původní obálce je podpis majitele, titulní list chybí.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Peking: Foreign Languages Press 1953, brož., [6]+19 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu zažloutlá, s drobnými číslicemi psanými perem, na titulní straně je podpis majitele psaný perem (palestinský komunista Mazen Husseini).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moscow: Progress Publishers [1965?], brož., 206+158 s., 8° (12,5 x 20 cm)
Velmi dobrý stav; obálky mírně opotřebované, knižní bloky nepatrně naražené.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
London - Toronto: George G. Harrap & Co. 1971, brož., 204 s., 8° (13 x 19,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na hřbetu vybledlá, na cca 20 stranách jsou malá zatržení tužkou, pár listů na okraji mírně opotřebovaných.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Mor. Ostrava, Duch Času 1923.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých dalších stranách jsou razítka z knihovny.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
New York: International Publishers 1966. Reprint of the Second Edition. Illustrated with photographs taken by the author. With a new introduction by the author.
Velmi dobrý stav. Přebal trochu zahnědlý, okraje hřbetu lehce otlačené, vlastnická poznámka na předsádce, uvnitř zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Peking: Foreign Languages Press 1963, brož., [4]+114 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně zažloutlá, knižní blok byl velmi mírně ohnutý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 15 x 23 cm.
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Zobrazeny položky 2465 až 2480 z 2687 (168 stránek)
Zákazníci sk

![Duch Času. Časopis Československé sociální demokracie pro Moravu a Slezsko 1921, roč. XXIII. (Sociální demokracie, první republika, mj. Karla Posledního výlet do Maďarska [císař Karel I.], Řecko-turecká válka [Atatürk], Dělnická olympiada, 1. máj) Duch Času. Časopis Československé sociální demokracie pro Moravu a Slezsko 1921, roč. XXIII. (Sociální demokracie, první republika, mj. Karla Posledního výlet do Maďarska [císař Karel I.], Řecko-turecká válka [Atatürk], Dělnická olympiada, 1. máj)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/765557-duch-casu-casopis-ceskosl-17764329661-1024x1024.jpg)



![Leninismus, sv. 2. Die Theorie der proletarischen Revolution [komunismus; ideologie; stalinismus; revoluce] Leninismus, sv. 2. Die Theorie der proletarischen Revolution [komunismus; ideologie; stalinismus; revoluce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744528-leninismus-sv-2-die-theor-17482609891-1024x1024.jpg)

![Protokoll des Vierten Kongresses der Kommunistischen Internationale [1922; komunismus; Kominterna; Komunistická internacionála] Protokoll des Vierten Kongresses der Kommunistischen Internationale [1922; komunismus; Kominterna; Komunistická internacionála]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/756912-protokoll-des-vierten-kon-17639939811-1024x1024.jpg)
![On the Rectification of Incorrect Ideas in the Party [komunismus; Čína; maoismus; Komunistická strana Číny] On the Rectification of Incorrect Ideas in the Party [komunismus; Čína; maoismus; Komunistická strana Číny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750499-on-the-rectification-of-i-17569948921-1024x1024.jpg)
![An Outline of Social Development, sv. 1-2 [historický materialismus; učebnice; feudalismus; kapitalismus; historie] An Outline of Social Development, sv. 1-2 [historický materialismus; učebnice; feudalismus; kapitalismus; historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744579-an-outline-of-social-deve-17483328841-1024x1024.jpg)
![On Lenin: Notes Towards Biography [O Leninovi: Poznámky k biografii; životopis; biografie; Říjnová revoluce] On Lenin: Notes Towards Biography [O Leninovi: Poznámky k biografii; životopis; biografie; Říjnová revoluce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738042-on-lenin-notes-towards-bi-17407543761-1024x1024.jpg)
![Duch Času. Časopis Československé sociální demokracie pro Moravu a Slezsko 1923, roč. XXV. (Sociální demokracie, první republika, mj. Neklidné Německo, Mistr Jan Hus, Dělnická Olympiada, Konflikt v Lausanne vyřešen [Turecko], Krise Německa) Duch Času. Časopis Československé sociální demokracie pro Moravu a Slezsko 1923, roč. XXV. (Sociální demokracie, první republika, mj. Neklidné Německo, Mistr Jan Hus, Dělnická Olympiada, Konflikt v Lausanne vyřešen [Turecko], Krise Německa)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/765927-duch-casu-casopis-ceskosl-17768519191-1024x1024.jpg)
![Vietnam: Inside Story of the Guerilla War [Válka ve Vietnamu, reportáž, Národní fronta osvobození Jižního Vietnamu, Việt Cộng, Lidové osvobozenecké ozbrojené síly, komunismus, partyzánský boj] Vietnam: Inside Story of the Guerilla War [Válka ve Vietnamu, reportáž, Národní fronta osvobození Jižního Vietnamu, Việt Cộng, Lidové osvobozenecké ozbrojené síly, komunismus, partyzánský boj]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/756954-vietnam-inside-story-of-t-17640782651-1024x1024.jpg)
![A Proposal Concerning the General Line of the International Communist Movement [1963; Čína; Sovětský svaz; vztahy] A Proposal Concerning the General Line of the International Communist Movement [1963; Čína; Sovětský svaz; vztahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750591-a-proposal-concerning-the-17570636151-1024x1024.jpg)
