LEVICOVÁ LITERATURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha: Česká grafická unie 1945.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce odřené a nepatrně zašpiněné.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Peking: Foreign Languages Press 1962, brož., [4]+26 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, s drobným natržením, stránky zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moscow: Progress Publishers 1965, váz., 333+412 s., obr. přílohy, 6 map, 8° (13,5 x 20 cm)
Dobrý stav; přebaly opotřebované, druhý přebal s větší skvrnou (na plátně zadní desky je také skvrna).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
New York: International Publishers 1976, brož., XIII+280 s., 8° (13,5 x 20 cm)
Dobrý stav; obálka vybledlá a trochu opotřebovaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Československá sociálně demokratická strana dělnická 1919-20.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Vazba je povolená. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Bratislava, F. Benda v zastúpení výkonného výboru strany čsl. soc. dem. strany 1928
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Peking: Foreign Languages Press 1963, brož., [4]+37 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, stránky zažloutlé, pár listů s drobným natržením.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 15 x 23 cm.
Dobrý stav, obálka je v dolním rohu se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London: Sphere Books 1967, brož., 465+343+405 s., 8° (11 x 18 cm)
Velmi dobrý stav; obálky trochu opotřebované, jedna s menším natržením, jedna se šmouhou, ořízky a stránky zažloutlé.
1 150Kč
Bez daně: 1 150Kč
Bez daně: 1 150Kč
[= XII Congress PCP with the PCP for an advanced democracy on the treshold of the 21st century]. Lisboa: Editorial „Avante!“ 1989.
Velmi dobrý stav. Desky mírně zašpiněné, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Peking: Foreign Languages Press 1964, brož., [4]+49 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; jen minimální opotřebení, na obálce je jméno majitele psané perem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moscow: Foreign Languages Publishing House 1961, váz., 335 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Dobrý stav; přebal opotřebovaný, s nepatrnými natrženími, horní ořízka mírně zažloutlá a ztmavlá od prachu, předsádky a pár stránek částečně zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Bratislava, F. Benda v zastúpení výkonného výboru strany čsl. soc. dem. strany 1928.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Praha : Tiskové družstvo Českoslovanské strany sociálně-demokratické, 1902.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Strany jsou mírně zažloutlé.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Berlin: Unsere Zeit 1933, brož., 64 s. [193-256], 8° (16,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, sponky mírně zrezivělé, na první straně je razítko.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Bratislava, F. Benda v zastúpení výkonného výboru strany čsl. soc. dem. strany 1929.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Zobrazeny položky 2369 až 2384 z 2687 (168 stránek)
Zákazníci sk

![Workers of All Countries, Oppose Our Common Enemy [1962; Čína; Československo; Sovětský svaz; komunismus] Workers of All Countries, Oppose Our Common Enemy [1962; Čína; Československo; Sovětský svaz; komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750578-workers-of-all-countries--17570625511-1024x1024.jpg)
![Economics of Racism U.S.A.: Roots of Black Inequality [rasismus; USA; černoši; Afroameričané] Economics of Racism U.S.A.: Roots of Black Inequality [rasismus; USA; černoši; Afroameričané]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738249-economics-of-racism-u-s-a-17409968791-1024x1024.jpg)


![Two Different Lines on the Question of War and Peace [1963; Čína; Sovětský svaz; vztahy; rozkol; roztržka; komunismus] Two Different Lines on the Question of War and Peace [1963; Čína; Sovětský svaz; vztahy; rozkol; roztržka; komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750603-two-different-lines-on-th-17570646061-1024x1024.jpg)

![The History of the Russian Revolution, sv. 1-3 [Dějiny ruské revoluce; Říjnová revoluce; bolševici; Rusko; historie] The History of the Russian Revolution, sv. 1-3 [Dějiny ruské revoluce; Říjnová revoluce; bolševici; Rusko; historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738525-the-history-of-the-russia-17412521411-1024x1024.jpg)
![Program and Constitution of PCP [Partido Comunista Português, Portuguese Communist Party, Portugalsko - politika, Portugalská komunistická strana - program a stanovy z r. 1989, komunismus, marxismus-leninismus] Program and Constitution of PCP [Partido Comunista Português, Portuguese Communist Party, Portugalsko - politika, Portugalská komunistická strana - program a stanovy z r. 1989, komunismus, marxismus-leninismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757027-program-and-constitution--17642334821-1024x1024.jpg)
![Letter of the Central Committee of the Communist Party of China [1964; Čína; Sovětský svaz; vztahy; rozkol] Letter of the Central Committee of the Communist Party of China [1964; Čína; Sovětský svaz; vztahy; rozkol]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750622-letter-of-the-central-com-17570735761-1024x1024.jpg)
![On Peaceful Co-Existence: A Collection [1960; Sovětský svaz; projevy; články; rozhovory; mír; odzbrojení] On Peaceful Co-Existence: A Collection [1960; Sovětský svaz; projevy; články; rozhovory; mír; odzbrojení]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738660-on-peaceful-co-existence--17413539041-1024x1024.jpg)
![Robotnické noviny 1928, roč. XXV. (duben-červen) (noviny, deník, první republika, Slovensko, mj. Boj Tukov za dobytie ludovej strany, Slováci na Ostravsku, O kultúrnych otázkach na Slovensku [Hodža], Nový škandál Komunistov) Robotnické noviny 1928, roč. XXV. (duben-červen) (noviny, deník, první republika, Slovensko, mj. Boj Tukov za dobytie ludovej strany, Slováci na Ostravsku, O kultúrnych otázkach na Slovensku [Hodža], Nový škandál Komunistov)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/757032-robotnicke-noviny-1928-ro-17642371141-1024x1024.jpg)

![Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 4 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis] Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 4 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/745054-unsere-zeit-der-rote-aufb-17489386951-1024x1024.jpg)
