PŘÍRODNÍ VĚDY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Orbis, Praha 1973. Edice Stopy - fakta - svědectví, vázaná řada. Původní celoplátěná vaba se zlacením na hřbetu a přebalem, 176 stran textu, 32 stran přílohy. Rozměry: 16 x 23 cm. První vydání.
Dobrý stav, přebal lehce odřený (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Od Thaleta k Aristotelovi. Nakl. Rovnost, Brno 1950. Knihovna Živé odkazy, řada II. Poloplátěná vazb..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Čs. společnost pro šíření politických a vědeckých znalostí. Orbis, Praha 1958. Původní brož, 8°, 224 stran.
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vzájemná korespondence Václava Havla a Františka Janoucha představuje dosud ojedinělý pramen k pozná..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
SNTL, Praha 1984. Původní brož, 8°, 331 stran.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Orbis, Praha 1959. Malá moderní encyklopedie, sv. II. Původní brož, 169 stran, 8°.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství Mladá fronta, edice Máj sv. 163. Praha 1971. Vydání první. Stran 160 a 16 stran příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, lehce odřený, mírně ušpiněný a potrhaný přebal (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Přírodozpytné povídky o obrazech stínových a zrcadlových. F. Šimáček, Praha 1900. Původní brož, 8°, ..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
SPN, Praha 1974. Původní brož, malá 8°, 127 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Výsledky výzkumů pokryvných útvarů Ostravska za rok 1952. Anthropozoikum 3 (1953): 237 - 280. Praha,..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
J. Otto, Praha 1905. Lidové rozpravy lékařské, sv. 62. Původní brož, 8°, 32 stran. Nerozřezáno, dobr..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Kuchyňské bylinky pěstované biologicky na okně, na balkoně a na zahradě. Svojtka a Vašut, Praha 1996..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Naše vojsko, Praha 1996. Původní brož, 8°, 143 stran.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Paseka, Praha - Litomyšl 1996. Původní vazba s přebalem; 24 x 16 cm; 271 stran. Ed. Vladimír Borecký.
Velmi dobrý stav, přebal nepatrně natržený, razítko původního majitele
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo nakladatelství Scriptum, Praha 1993. Příběh člověka. Odkud je a kam směřuje? Carl Friedrich v..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Allgemeinübersicht, Einteilung und Bewertung der böhmischen Quartärdecken. Zusammenfassung. Vorgeleg..
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Zobrazeny položky 577 až 592 z 5560 (348 stránek)
Zákazníci sk
















