PŘÍRODNÍ VĚDY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 13 x 19 cm, stran 151 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba, rozměry: 13 x 19 cm
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm, stran 470
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno exlibris
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm, stran 470
Stav velmi dobrý. Lehce odřené desky a hřbet
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba - část pův. obálky je nalepená na desky, stran 200. Rozměry: 13,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 178 stran + obrazová příloha.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 210 cm, 352 stran 92 stran přílohy, 104 vyobrazení v textu a 45 tabulek
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka, podpis pův. majitele
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Měkká vazba, rozměry: 19 x 27 cm. Stránkováno průběžně
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou odřené a otřepené. Hřbet je potrhaný. Vyřazený knihovní exemplář. Uvnitř je stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 65
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Melantrich, Praha, 1939. Celoplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 391
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Převazba - původní obálka je vevázána, stran 580, rozměry: 17,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 358.
Dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Uvnitř je stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba, rozměry: 22 x 29,5 cm, stran 144
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Převazba, rozměry: 22,5 x 28,5 cm. stran 328
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Převazba, rozměry: 22 x 30 cm, 400 stran.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Převazba, rozměry: 18,5 x 26,5 cm, stran celkem 339
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zobrazeny položky 3809 až 3824 z 5555 (348 stránek)
Zákazníci sk













![Báňský svět. Vzdělávací časopis hornicko-hutnický. Ročník IX./1930. Číslo 1-12 [hornictví] Báňský svět. Vzdělávací časopis hornicko-hutnický. Ročník IX./1930. Číslo 1-12 [hornictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/742990-bansky-svet-vzdelavaci-ca-17464251411-1024x1024.jpg)
![Hornický věstník a hornické a hutnické listy. Ročník III. Číslo 1-24/1921 [hornictví, hutnictví] Hornický věstník a hornické a hutnické listy. Ročník III. Číslo 1-24/1921 [hornictví, hutnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/742991-hornicky-vestnik-a-hornic-17464260671-1024x1024.jpg)
![Báňské rozhledy. Časopis. Ročník VI./1931. Číslo 1-52 [hornictví] Báňské rozhledy. Časopis. Ročník VI./1931. Číslo 1-52 [hornictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/742992-banske-rozhledy-casopis-r-17464265351-1024x1024.jpg)
![Horník. Naše hory a hutě. Ročník XVI./1936. Číslo 1-24 [hornictví] Horník. Naše hory a hutě. Ročník XVI./1936. Číslo 1-24 [hornictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/742993-hornik-nase-hory-a-hute-r-17464263751-1024x1024.jpg)