PŘÍRODNÍ VĚDY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
... plemen na výstavách v Československé socialistické republice. Čs. svaz chovatelů drobného zvířec..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Illustrované přednášky, číslo 116. až 118. Pořádá A. Batěk v Plzni, červen 1908. Původní brož; 19,5 ..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Illustrované přednášky, číslo 106-111. Pořádá A. Batěk v Plzni, květen 1908. Původní brož; 19,5 x 12..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Illustrované přednášky, číslo 64. a 65. Pořádá A. Batěk v Plzni, červen 1907. Původní brož; 19,5 x 1..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Togga, Praha 2013.
Nová kniha
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vývoj v antropologických perspektivách. Togga, Praha 2012. Původní brož; 16 × 22 cm; 349 stran. Perf..
235Kč
Bez daně: 235Kč
Bez daně: 235Kč
Nakl. Fontána, Olomouc, 2002. Původní pevná vazba, 237 stran + obr. materiál, rozměr: 16 x 21 cm.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Aventinum, Praha 1996. Edice Krystal. Ilustrace a grafická úprava A. Rükl. První vydání, stran 223. Původní pevná vazba. .
Stav perfektní
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Myslivecké črty. Jaroslav Tožička, Praha 1944. Celoplátěná slepá převazba, 8°, 175 stran. Velmi dobr..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Státní nakl., Praha 1933. Původní brož, 8°, 46 stran, čb. obrázky v textu. Dobrý stav (viz foto)!
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Státní nakl., Praha 1933. Původní brož, 8°, 44 stran, čb. obrázky a fotografie v textu. Dobrý stav (..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Základy mechaniky, elektrotechniky, akustiky a thermiky s příklady použití a výpočtů z praxe. XIII. ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Argo, Praha 2011. Původní vazba s přebalem; 23,5 x 16,5 cm; 203 stran.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Léčba hyperlipidémií. MAXDORF, Praha 1999. Druhé rozšířené vydání. Původní vazba, 8°, 226 stran.
..
stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Preslia: Časopis Čsl. botanické společnosti. Ročník 33. (1961), čísla 1 - 4 (tj. kompletní ročník). ..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Preslia: Časopis Čsl. botanické společnosti. Ročník 61. (1989), č. 4. Původní brož; 24 x 17 cm; stra..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zobrazeny položky 305 až 320 z 5559 (348 stránek)
Zákazníci sk









![Od jara - do zimy [myslivost,myslivecké vzpomínky ] Od jara - do zimy [myslivost,myslivecké vzpomínky ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_341989_1-1024x1024.jpg)






