PŘÍRODNÍ VĚDY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svojtka 2012
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 430 - množství vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Pevná vazba, stran 192 - včetně vyobrazení, rozměry: 24 x 24,5 cm.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydalo nakladatelství Dona, České Budějovice 2006. Původní brož, měkká vazba, stran 101, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s obálkou, stran 62 + XII přílohy + rozkl. přílohy. Rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vědecko-technické nakl. Praha. Převazba, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, rozměry: 18,5 x 25,5 cm, stran 115.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, v horní části s nálepkou. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé okraje stránek.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 18,5 x 25,5 cm, stran 121.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá a ušpiněná, v horní části s nálepkou. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé okraje stránek.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 18,5 x 25,5 cm, strany 105- 199.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá v horní části s nálepkou. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé okraje stránek.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 18,5 x 25,5 cm, stran 10
3.
Stav dobrý, obálka je z boku lehce zažloutlá, v horní části s nálepkou. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé okraje stránek
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Středočeské doly 1998
Stav dobrý, na titulní straně popsáno, stav viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, stran 144 + 56 stran příloh, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 25 cm, stran 368, 57 tab., 78 obr. Vyd. druhé.
Stav dobrý, obálka je odřená, ušpiněná a potrhaná se ztrátou, na deskách je skvrna. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Reader´s Digest Výběr, Praha 2002. Vydání první. 336 stran. Původní pevná vazba, rozměry: 20,5 x 26 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 274, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s přebalem, 227 stran + přílohy, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části ušpiněná a lehce odřená, mírně zažloutlé stránky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zobrazeny položky 2529 až 2544 z 5555 (348 stránek)
Zákazníci sk

![Co tu kvete? Kvetoucí rostliny střední Evropy ve volné přírodě [edice Průvodce přírodou] Co tu kvete? Kvetoucí rostliny střední Evropy ve volné přírodě [edice Průvodce přírodou]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682073-co-tu-kvete-kvetouci-rost-16741976641-1024x1024.jpg)


![Vývoj železářství v Krušných horách [železo, dějiny hutnictví železa, výroba a zpracování, Krušné hory v okresech Sokolov, Karlovy Vary, Chomutov a Most] Vývoj železářství v Krušných horách [železo, dějiny hutnictví železa, výroba a zpracování, Krušné hory v okresech Sokolov, Karlovy Vary, Chomutov a Most]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682879-vyvoj-zelezarstvi-v-krusn-16753210171-1024x1024.jpg)









![Těžba cínu ve Slavkovském lese v 16. století [hutnictví, kovy, Krásno a Horní Slavkov, Slavkovský les] Těžba cínu ve Slavkovském lese v 16. století [hutnictví, kovy, Krásno a Horní Slavkov, Slavkovský les]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683101-tezba-cinu-ve-slavkovskem-16757552031-1024x1024.jpg)