JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Englische Grammatik. Zweiter Theil: Die Lehre von der Wort- und Satzfügung, Erste Hälfte. Zweite Auflage [gramatika, angličtina]
Mätzner, Eduard
Berlin: Weidmannsche Buchhandlung 1874, celoplátěná vazba s ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, IV+529 stran, velké 8° (16 x 22,5 cm), jazyk: německy
desky poněkud ušpiněné v předsádce natržený papír, stránky na okrajích vyšisované, první stránky s otisky prstů, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vollständige Anleitung zur französischen und deutschen Conversation = Phraséologie francaise-allemande. Dritte viel vermehrte und verbesserte Auflage [konverzace, francouzština]
Fires, M. G.
Aarau - Frankfurt am Main: Verlag H. R. Sauerländer - Johann David Gauerländer 1838, polokožená vazba s červeným štítkem na hřbetu, 334 stran, 8° (13,5 x 21,5 cm)
desky silněji odřené, podpis majitele na titulu, občas podtrhané tužkou a perem, celkově ale velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Angličtina ve strojírenství
Petr Janata
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 534, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a v horní části mírně natržená. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Londinismen (Slang und Cant) [slovník, angličtina]
Baumann, H.
Berlin-Schöneberg: Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung [kolem 1920], celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, CXVI+285 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
desky na okrajích poněkud odřené, uvnitř nepatrně zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Beiträge zur Lehre vom Gebrauch des Infinitivs im Neuhochdeutschen auf historischer Grundlage; Erster Teil [gramatika, lingivstika, germanistika]
Merkes, P.
Leipzig: J. H. Robolsky 1896, pův. brož., (interimní vazba), 171 stran, 8° (14,5 x 22,5 cm)
zevně poněkud ušpiněná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Gramatika hrvatskosrpskoga jezika [gramatika; mluvnice srbochorvatštiny; srbochorvatština; srbština; chorvatština]
Brabec, Ivan – Hraste, Mate – Živkovič Sreten
Zabreb: Školska knjiga 1968, vázaná, 280 s., 1 mapa, 8° (17,5 x 24 cm).
Desky trochu opotřebované, s odřeným rohem, některé stránky zažloutlé; dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Putovima slavenskih književnih jezika [slavistika; lingvistika; jazykověda; standardizace češtiny; čeština; vývoj jazyka]
Dubravka Sesar
Zagreb: Zavod za lingvistiku Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu 1996, brožovaná, s. VIII+156, 8° (16,5 x 24 cm)
Vynikající stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Zbornik ob sedemdesetletnici Franceta Bernika [slovinská literatura; historie; dějiny literatury; Slovinsko]
Pogačnik, Jože (ed.)
Ljubljana: Znanstvenoraziskovalni center SAZU 1997, brožovaná, 584 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
The Prague Bulletin of Mathematical Linguistics 46 (1986)
Hajičová, Eva (ed.)
Praha: Univerzita Karlova 1986, pův. brož., iii+79 stran, 20,5 x 29,5 cm, zevně trochu ušpiněné, zevnitř perfektní.
dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Prague Bulletin of Mathematical Linguistics 53 (1990)
Hajičová, Eva (ed.)
Praha: Univerzita Karlova 1990, pův. brož., 98 stran, 20,5 x 29,5 cm, zevně ohmatané, zohýbané rohy stránek, uvnitř jinak perfektní.
dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kategorie modality ve španělštině (španělštna)
Bohumil Zavadil
Brožovaná, stran 165, rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Semantik und Sprachgeographie. Untersuchungen zur strukturell-semantischen Analyse des dialektalen Wortschatzes [= Beihefte zur Zeitschrift für romanische Philologie; Band 179] [semantika, jazykověda]
Staib, Bruno
Tübingen: Max Niemeyer Verlag 1980, pův. celoplátěná vazba, VII+280 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
zevně poněkud ušpiněné, občas poznámky tužkou, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jazyková interakce
Peter Auger
Lidové noviny, Praha 20140. Vydání první, stran 305. Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Teorie přirozeného jazyka (edice Studie a práce lingvistické)
Jan Kořenský
Academia, Praha 1989. 1. vyd. Brožovaná, rozměry:17 x 24 cm, 112 stran
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Prague Studies in Mathematical Linguistics 1 [matematická lingvistika, sborník]
Doležel, Lubomír - Sgall, Petr - Vachek, Josef (eds.)
München - Prague: Max Hueber Verlag - Academia 1966, pův. brož, 240 stran, 4° (17,5 x 25 cm), jazyk: anglicky
desky mírně ohmatané, jinak perfektní, celkově výborný stav
280Kč
Bez daně: 280Kč
Untersuchungen über die Nominalkomposition im Russischen. Tei I: Einleitung und Material [jazykověda, slavistika]
Dickenmann, E.
Leipzig: Otto Harrassowitz 1964, pův. (interimní) brož, 376 stran, 4° (16,5 x 23,5 cm)
hřbet se ztrátami potrhaný, desky a poslední složky odtržené, vyšisované okraje, občas podtrhaná, jinak čistá, použitelný stav
140Kč
Bez daně: 140Kč
 
Valentinská © 2021