JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 454, rozměry: 15 x 21 cm
Výborný stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Berlin - München - Wien - Zürich - New York: Langenscheidt 2010, pův. laminovaná brož., 272 stran, 12,5 x 19 cm, jazyk: německy
zevně mírně ohmatana, jinak jako nová
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Prag-Karolinental: Verlagsbuchhandlung Emil Šolc [kolem 1900], kartonové desky, potažené plátnem a se šňůrkou, uvnitř 340 volných listů s větami v němčině a češtině, 11 x 18 cm, jazyk: německy a česky
zevně na hranách odřená, přední desky mírně poskvrněny, listy zahnědlé, celkově ještě velmi dobrý stav
540Kč
Bez daně: 540Kč
Bez daně: 540Kč
Rostock: Wilh. Werther's Verlag 1878, poloplátěná vazba s ražbou na hřbetu, IV+112 stran, 8° (14,5 x 21 cm), jazyk: německy
desky odřené, okraje stran vyšisované, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 2011. Vydání první, stran 385. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
The Chinese language and how to learn it: A manual for beginners. Third edition [čínština, učebnice]
London: Kegan Paul, Trench, Trübner & Co. Ltd. 1913, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, viii+297 stran, velké 8° (15 x 22 cm), jazyk: anglicky
okraje desek mírně odřené, zevně ušpiněná, podpis na titulním listu, průběžně lehké hnědé skvrny, celkově ale ještě dobrý stav
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Vydalo Karolinum, Praha 1991. Vydání první, stran 203. Původní brož, měkká vazba.
Obálka odřená a ve hřbetě natržená. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba. Stran 292. Rozměry: 16 x 23 cm
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Ljubljana: Založba ZRC 2001, brožovaná, 448 s., 8° (17 x 23,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Vydalo nakladatelství Fragment - Levné knihy KMa, Praha 2008. Vydání první, stran 46. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Lipsiae [Leipzig]: Sumtibus et typis Caroli Tauchnitii [Karl Tauchnitz] 1832, váz., [4]+372 s., 16° (9,5 x 13,5 cm)
Uspokojivý stav; pokryv desek opotřebovaný, rohy desek naražené a odřené, některé stránky silněji zažloutlé (až zahnědlé), spoje mezi knižním blokem a deskami prasklé (ale desky nejsou zcela odděleny)
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha: Univerzita Karlova 1986, pův. brož., iii+79 stran, 20,5 x 29,5 cm, zevně trochu ušpiněné, zevnitř perfektní.
dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 12 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu i deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha: Univerzita Karlova 1990, pův. brož., 98 stran, 20,5 x 29,5 cm, zevně ohmatané, zohýbané rohy stránek, uvnitř jinak perfektní.
dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní a obálkou, rozměry: 16 x 25 cm, stran 394.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Wydawnictvo Naukowe PWN, Warszawa 2006.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené, opotřebeno používáním (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 1329 až 1344 z 1443 (91 stránek)
Zákazníci sk




![Englische Synonymik für höhere Lehranstalten [synonyma, angli4tina, francouzština, němčina] Englische Synonymik für höhere Lehranstalten [synonyma, angli4tina, francouzština, němčina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/673261-englische-synonymik-fur-h-16637630791-1024x1024.jpg)

![The Chinese language and how to learn it: A manual for beginners. Third edition [čínština, učebnice] The Chinese language and how to learn it: A manual for beginners. Third edition [čínština, učebnice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/674455-the-chinese-language-and--16649587861-1024x1024.jpg)


![Teoretični oris slovstvene folklore [Teoretický nástin literárního folklóru; Slovinsko, literatura; etnografie; podpis] Teoretični oris slovstvene folklore [Teoretický nástin literárního folklóru; Slovinsko, literatura; etnografie; podpis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679037-teoreticni-oris-slovstven-16708565471-1024x1024.jpg)


![Rozprava na obranu jazyka slovanského [Balbín - Obrana jazyka českého] / Úvod do zdravovědy Rozprava na obranu jazyka slovanského [Balbín - Obrana jazyka českého] / Úvod do zdravovědy](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/724127-rozprava-na-obranu-jazyka-17253657371-1024x1024.jpg)

