JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sara Says No! [= Heinemann Guided Readers: Starter Level] [učebnice; angličtina pro začátečníky; čítanka; anglický jazyk]
Norman Whitney
Oxford: Heinemann 1989, brožovaná, 16 s., 12° (11 x 17 cm)
Téměř jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Wielkopolskie roty sadowe XIV-XV wieku I. (Polsko)
H.Kowalewicz, W.Kuraszkiewicz
Poznaň - Wroclaw 1959.
Dobrý stav, obálka odřená a lehce zašpiněná, kraje stránek lehce otřepené. Nerozřezáno.
490Kč
Bez daně: 490Kč
The Prague Bulletin of Mathematical Linguistics 52 (1989)
Hajičová, Eva (ed.)
Praha: Univerzita Karlova 1989, pův. brož., 81 stran, 20,5 x 29,5 cm, zevně trochuh vyšisované kraje, uvnitř perfektní.
velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Das slawische Phänomen. Festschrift für Prof. Dr. Antonín Měšťan zu seinem 65. Geburtstag [slavistika; literatura]
Karel Mácha (ed.)
Prag: Euroslavica 1996, brožovaná, 263 s., 8° (15,5 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka knihy je natržená.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Rétorika v dějinách jazykové komunikace [řečnictví, dějiny rétoriky]
Jiří Kraus
Academia, Praha 1981. 1. vyd.
Dobrý stav, uvnitř na několika málo místech podtrháván text obyč. tužkou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Němčina - praktický jazykový průvodce
Tomáš Modlík & Josef Solař
Vydalo nakladatelství RO-TO-M, Bučovice 1998. Stran 383. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příspěvky k historii a dialektologii českého jazyka
Oldřich Hujer
Celoplátěná vazba se zlacením a obálkou, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 308, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Deutsch-lateinisches Schulwörterbuch ["Německo-latinský školní slovník"; latina; němčina; vazba; kůže]
Karl Ernst Georges
Hannover – Leipzig: Hahn'sche Buchhandlung 1896, pevná polokožená vazba, 848 s., 8° (17,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; desky jsou opotřebené, hřbet a rohy mírně odřené, ořízky zažloutlé, na titulní straně je razítko majitele, předsádky mají drobné žluté skvrnky.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Les machines dans la linguistique. Colloque intenational sur la mécanisation et l'automation des recherches linguistiques [komputační lingvistika, sborník]
Štindlová, Jitka - Mater, Erich (eds.)
Prague: Academia - Éditions de l'Académie Tchécoslovaque des Sciences 1968, pův. brož, 336 stran s tabulkami, 4° (18,5 x 26 cm), přípsvěky francouzsky, anglicky a německy
hrany desek mírně odřené, jinak perfektní, celkově výborný stav
280Kč
Bez daně: 280Kč
Prague Studies in Mathematical Linguistics 10 [= Linguistic and Literary Studies in Eastern Europe (LLSEE); 34] matematická lingvistika, sborník
Hajičová, Eva - Horecky, Jan - Tesitelova, Marie (eds.)
Amsterdam - Philadelphia: John Benjamins Publishing Company 1990, pův. kartonová vazba, 199 stran s tabulemi a ilustracemi, 4° (17,5 x 24,5 cm), jazyk: anglicky
jako nová, výborný stav
280Kč
Bez daně: 280Kč
English Grammar in Use Supplementary Exercises with Answers (Anglická gramatika, angličtina, učebnice)
Hashemi, Louise and Murphy, Raymond
Cambridge University Press 1995, s. 126.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Semiotics, Marketing and Communication. Beneath the Signs, the Strategies [sémiotika, marketing a komunikace; obchodní strategie, reklama]
Floch, Jean-Marie
Basingstoke – New York: Palgrave Macmillan 2001. With a foreword by John F. Sherry, Jr, translated by Robin Orr Bodkin.
Výborný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Cvičebnice německé gramatiky (německá gramatika, němčina)
Doris Dusilová a kol.
Vydalo nakladatelství Polyglot, Praha 1994. 1. vyd. Původní brož, měkká vazba, stran 371.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
The Meaning of the Sentence in Its Semantic and Pragmatic Aspects [lingvistika; sémantika; pragmatika; věta]
Sgall, Petr - Hajičová, Eva - Panevová, Jarmila
Prague - Dordrecht: Academia - D. Reidel 1986, brož., IX+353 s., 8° (15 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Zprávy Československé společnosti orientalistické při ČSAV 1/1987 (orientalistika)
kol. autorů
Československá společnost orientalistická, Praha 1988.
Dobrý stav, zadní strana obálky má ohnutý roh.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zprávy Československé společnosti orientalistické při ČSAV 1/1979 (orientalistika)
kol. autorů
Československá společnost orientalistická, Praha 1980.
Dobrý stav, na přední straně obálky vepsána poznámka propiskou (viz náhled).
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021