JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Oxford: Heinemann 1989, brožovaná, 16 s., 12° (11 x 17 cm)
Téměř jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Univerzita Karlova 1988, pův. brož., 80 stran, 20,5 x 29,5 cm, zevně ohmatané, hřbet odřený, uvnitř perfektní.
velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
München: Verlag Otto Sagner 1963, brožovaná, IX+246 s., 8° (15 x 20,5 cm)
Dobrý stav; obálka zažloutlá
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Brožovaná, stran 176, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobný, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razídka a čísla.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zürich: Chronos Verlag 2000, brožovaná, 22 s., 8° (16 x 24 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Univerzita Karlova, Praha 1990. 1. vyd. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 216
Velmi dobrý stav. Hřbet je lehce odřený
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Lidové noviny, Praha 20140. Vydání první, stran 305. Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Leipzig: Caspar Fritsch 1788; 1789, váz., XXXVIII+1146 s. [2292 sloupců], 1243 [2486 sloupců] s., XXXX+1420 s. [2838 sloupců], 8° (14 x 22,5 cm)
Kůže na deskách opotřebovaná, na rozích odřená, jeden svazek má jeden ze štítků stržený, na předsádkách stopy vosku (?), pár stránek se šmouhami, skvrnkami od inkoustu, drobnými natrženími apod.; velm
3 400Kč
Bez daně: 3 400Kč
Bez daně: 3 400Kč
Moskva: Gosudarstvennoe uchebno-pedagogicheskoe izdatelstvo ministerstva prosveshcheniia RSFSR 1953, pův. poloplátěná vazba s obrázkem na přední desce, 67 stran s 46 částečně barevnými tabulemi; 66 st
zevně trochu ohmataná a ušpiněná, rohy mírně odřené, uvnitř občas nepatrné poznámky tužkou celkově velmi dobrý stav
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Academia, Praha 1989. 1. vyd. Brožovaná, rozměry:17 x 24 cm, 112 stran
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Amsterdam - New York - Oxford - Prague: New-Holland Publishing Company - Academia 1977, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 320 stran, 4° (18 x 24,5 cm), jazyk: anglicky a rusky
obálka na krajích odřená, jinak perfektní stav, celkově výborný
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Opava: Silesian University in Opava (Slezská univerzita v Opavě, Filozoficko-přírodovědecká fakulta, Ústav cizích jazyků) 2006.
Strany 15-51 podtrhány zvýrazňovačem (některé stránky prakticky celé), jinak je zcela v pořádku
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, stran 87, 3. přepracované vydání, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Lyon: Jean-Marie Bruyset Pere & Fils 1786, váz., [2]+XLIV+[4]+615, [2]+783 s., 12° (11 x 17 cm)
Dobrý stav; kůže na deskách opotřebovaná, odřená, ořízky ztmavlé, chybí tři předsádky ze čtyř, na stránkách občas menší šmouhy či drobná zatržení perem, u druhého svazku jsou na cca 150 str. stopy po
3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Cambridge University Press 1995, s. 350.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Československá společnost orientalistická, Praha 1979.
Dobrý stav, uvnitř na několika místech podtrháván text propiskou, propiskou vepsána čísla stránek.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1329 až 1344 z 1442 (91 stránek)
Zákazníci sk

![Sara Says No! [= Heinemann Guided Readers: Starter Level] [učebnice; angličtina pro začátečníky; čítanka; anglický jazyk] Sara Says No! [= Heinemann Guided Readers: Starter Level] [učebnice; angličtina pro začátečníky; čítanka; anglický jazyk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680155-sara-says-no-heinemann-gu-16824125431-1024x1024.jpg)

![Materialen zu einer Slawistischen Bibliographie (1945-1963) [slavistika; bibliografie] Materialen zu einer Slawistischen Bibliographie (1945-1963) [slavistika; bibliografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680527-materialen-zu-einer-slawi-16830229481-1024x1024.jpg)

![Johann Caspar von Orellis Privatbibliothek [Švýcarsko; Zürich; Curych; klasická filologie] Johann Caspar von Orellis Privatbibliothek [Švýcarsko; Zürich; Curych; klasická filologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680946-johann-caspar-von-orellis-16856085691-1024x1024.jpg)




![Prague Studies in Mathematical Linguistics 5 [matematická lingivistika, sborník] Prague Studies in Mathematical Linguistics 5 [matematická lingivistika, sborník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/600572-prague-studies-in-mathema-16243726631-1024x1024.jpg)
![An ABC of theoretical and applied Linguistics [jazykověda, lingvistika, základy lingvistiky] An ABC of theoretical and applied Linguistics [jazykověda, lingvistika, základy lingvistiky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/756984-an-abc-of-theoretical-and-17641632461-1024x1024.jpg)


