JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Deutsch-lateinisches Schulwörterbuch ["Německo-latinský školní slovník"; latina; němčina; vazba; kůže]
Karl Ernst Georges
Hannover – Leipzig: Hahn'sche Buchhandlung 1896, pevná polokožená vazba, 848 s., 8° (17,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; desky jsou opotřebené, hřbet a rohy mírně odřené, ořízky zažloutlé, na titulní straně je razítko majitele, předsádky mají drobné žluté skvrnky.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Les machines dans la linguistique. Colloque intenational sur la mécanisation et l'automation des recherches linguistiques [komputační lingvistika, sborník]
Štindlová, Jitka - Mater, Erich (eds.)
Prague: Academia - Éditions de l'Académie Tchécoslovaque des Sciences 1968, pův. brož, 336 stran s tabulkami, 4° (18,5 x 26 cm), přípsvěky francouzsky, anglicky a německy
hrany desek mírně odřené, jinak perfektní, celkově výborný stav
280Kč
Bez daně: 280Kč
Prague Studies in Mathematical Linguistics 10 [= Linguistic and Literary Studies in Eastern Europe (LLSEE); 34] matematická lingvistika, sborník
Hajičová, Eva - Horecky, Jan - Tesitelova, Marie (eds.)
Amsterdam - Philadelphia: John Benjamins Publishing Company 1990, pův. kartonová vazba, 199 stran s tabulemi a ilustracemi, 4° (17,5 x 24,5 cm), jazyk: anglicky
jako nová, výborný stav
280Kč
Bez daně: 280Kč
English Grammar in Use Supplementary Exercises with Answers (Anglická gramatika, angličtina, učebnice)
Hashemi, Louise and Murphy, Raymond
Cambridge University Press 1995, s. 126.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Semiotics, Marketing and Communication. Beneath the Signs, the Strategies [sémiotika, marketing a komunikace; obchodní strategie, reklama]
Floch, Jean-Marie
Basingstoke – New York: Palgrave Macmillan 2001. With a foreword by John F. Sherry, Jr, translated by Robin Orr Bodkin.
Výborný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Cvičebnice německé gramatiky (německá gramatika, němčina)
Doris Dusilová a kol.
Vydalo nakladatelství Polyglot, Praha 1994. 1. vyd. Původní brož, měkká vazba, stran 371.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
The Meaning of the Sentence in Its Semantic and Pragmatic Aspects [lingvistika; sémantika; pragmatika; věta]
Sgall, Petr - Hajičová, Eva - Panevová, Jarmila
Prague - Dordrecht: Academia - D. Reidel 1986, brož., IX+353 s., 8° (15 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Les machines dans la linguistique. Colloque intenational sur la mécanisation et l'automation des recherches linguistiques [počítačová / matematická / komputační lingvistika]
Štindlová, Jitka - Mater, Erich (eds.)
Prague: ACADEMIA Éditions de lʾAcadémie Tchécoslovaque des Sciences 1968.
Dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář, desky trochu odřené, horní roh předních desek a několika prvních stran ohnuté, předsádka mírně zažloutlá, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
English Grammar In Use (Anglická gramatika, angličtina, učebnice)
Raymond Murphy
Cambridge University Press 1995, s. 350.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zprávy Československé společnosti orientalistické při ČSAV 1/1986 (orientalistika)
kol. autorů
Československá společnost orientalistická, Praha 1987.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Le sublime du quotidien ["Vznešenost každodenního života", filosofie jazyka, estetika, sémiotika, naratologie, fenomenologie]
Parret, Herman
= Actés sémiotiques; volume 6. Paris – Amsterdam – Philadelphia: Hades – Benjamins 1988.
Velmi dobrý stav. Desky lehce zažloutlé, v textu občas podtrháváno tužkou, jinak v pořádku.
630Kč
Bez daně: 630Kč
Zprávy Československé společnosti orientalistické při ČSAV 1/1980 (orientalistika)
kol. autorů
Československá společnost orientalistická, Praha 1981.
Dobrý stav, na přední straně obálky vepsána poznámka propiskou (viz náhled).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Deutsch-böhmisches Wörterbuch, sv. 1-2 (A-Z) [Německo-český slovník, 1846; jazykověda; Kokořín; Jan Špaček]
Josef Franta Šumavský
Prag: Drukk und Verlag von Johann Spurný [Jan Spurný] 1844-1846, váz., X+[2]+1107, [14]+1095+[1] s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, kůže vybledlá a odřená, u jednoho svazku s prasklinami, na několika stranách je razítko knihovny, příp. signatura psaná perem, několik desítek listů je zahnědlých nebo
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Mémoires de l´Académie Impériale des Sciences de St.-Pétersbourg, VIIe Série.  Zur Morphologie der Sprache [lingvistika]
Schleicher, August
St. Petersburg 1859. Pův. sešit s titulem na přední desce, 38 stran, 2° (24 x 32 cm)
Knihov. exemplář, desky odřené, hrany desek potrhané, uvolněné a zahnědlé listy, skvrny od vody, jinak v použitelném stavu
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
California Slavic Studies, Volume II and III [slavistika a rusistika v USA v 60. letech 20. století, odborné časopisy - jazykověda, literární věda, historie]
Riasanovsky, Nicholas V. - Struve, Gleb (eds.)
Berkeley and Los Angeles: University of Californai Press 1963, 1964.
Bývalý knihovní exemplář. Desky mírně zašpiněné, ořízka a okraje některých stran skvrnité, jinak uvnitř v pořádku, dobrý stav.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Germanistica Pragensia XVII. [Acta Universitatis Carolinae, philologica 2/2001]
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, stran 153.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021