JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelství: HarperCollinsPublishers, 1. vydání z roku 1990. Stran 681. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
New York - Oxford: Oxford University Press 1997, brož., VIII+317 s., 8° (15,5 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná, zadní část byla ohnutá, na cca 15 stranách jsou podtržení a marginálie psané tužkou.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Boston, MA - Glasgow: Heinle Cengage Learning - Collins 2009, pův. laminovaná brož., lxxvii+1888 stran, 16 x 23,5 cm, jazyk: anglicky
zevně mírně ohmatané, uvnitř nečtené, celkově výborný stav
810Kč
Bez daně: 810Kč
Bez daně: 810Kč
London: John Murray 1847, celoplátěná vazba se slepotiskem a titulem na hřbetu, viii+283 stran, 12° (10,5 x 15 cm)
desky poněkud ušpiněné, odřené, Kapitálky utržené, stránky zahnědlé a trochu ušpiněné, občas poznámky tužkou, celkově ještě přijatelný stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Vydalo nakladatelství Datel - Radim Výrubek, Brno 2000. Vydání první, stran 93. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Převazba, rozměry: 10,5 x 16,5 cm. Stran 151.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Přední desky jsou uvolněné od vazby, nesouvisející věnování. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Düsseldorf: Pädagogischer Verlag Schwann 1970, celoplátěná vazba s názvem na hřbetu, pův. obálka, 192 stran, 8° (14,5 x 21 cm), jazyk: německy
obálka potrhaná a zmuchlaná, hnědá skvrna na některých okrajích stránek, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wrocław - Warszawa - Kraków - Gdańsk: Zakład Narodowy imienia Ossolińskich - Wydawnictwo Polskej Akademii Nauk 1953-1977, brož., 443, 552, 484, 382, 720, 574, 560, 240 s., 4° (21,5 x 31 cm)
Obálky zažloutlé, opotřebované, některé z nich s natrženími, několik obálek odděleno od knižního bloku, zadní část obálky v jednom případě chybí; knižní bloky v několika případech mírně deformované či
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Berlin: Weidmannsche Buchhandlung 1874, celoplátěná vazba s ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, IV+529 stran, velké 8° (16 x 22,5 cm), jazyk: německy
desky poněkud ušpiněné v předsádce natržený papír, stránky na okrajích vyšisované, první stránky s otisky prstů, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Aarau - Frankfurt am Main: Verlag H. R. Sauerländer - Johann David Gauerländer 1838, polokožená vazba s červeným štítkem na hřbetu, 334 stran, 8° (13,5 x 21,5 cm)
desky silněji odřené, podpis majitele na titulu, občas podtrhané tužkou a perem, celkově ale velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 534, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a v horní části mírně natržená. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba. Stran 292. Rozměry: 16 x 23 cm
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Praha, J. Otto, s. 1373+1522
V dobrém stavu. První svazek má odřené desky. Druhý svazek má natržený hřbet. Desky na zadní straně a některé stránky jsou uvolněné.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Lipsiae [Leipzig]: Sumtibus et typis Caroli Tauchnitii [Karl Tauchnitz] 1832, váz., [4]+372 s., 16° (9,5 x 13,5 cm)
Uspokojivý stav; pokryv desek opotřebovaný, rohy desek naražené a odřené, některé stránky silněji zažloutlé (až zahnědlé), spoje mezi knižním blokem a deskami prasklé (ale desky nejsou zcela odděleny)
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Cetinje: Centralna narodna biblioteka SR Crne Gore 1988, brožovaná, 339 s., 8° (17 x 24 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Univerzita Karlova 1986, pův. brož., 80 stran, 20,5 x 29,5 cm, zevně ušpiněné a flekaté, dolní růžky stránek ohnuté
dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1329 až 1344 z 1443 (91 stránek)
Zákazníci sk


![Understanding Cultures through Their Key Words [lingvistika; antropologie; kultura; jazyk; svoboda; vlast; přátelství] Understanding Cultures through Their Key Words [lingvistika; antropologie; kultura; jazyk; svoboda; vlast; přátelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708435-understanding-cultures-th-17061932511-1024x1024.jpg)

![The Handbook of Travel-Talk: A Collection of Dialogues and Vocabulaires intended to serve as Interpreter to Travellers in Germany, France, or Italy [konverzace, cestování] The Handbook of Travel-Talk: A Collection of Dialogues and Vocabulaires intended to serve as Interpreter to Travellers in Germany, France, or Italy [konverzace, cestování]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749525-the-handbook-of-travel-ta-17550787321-1024x1024.jpg)

![Rozprava na obranu jazyka slovanského [Balbín] Rozprava na obranu jazyka slovanského [Balbín]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/750427-rozprava-na-obranu-jazyka-17569689911-1024x1024.jpg)
![Probleme der kontrastiven Grammatik. Jahrbuch 1969 [jazykověda, kontrastivní gramatika] Probleme der kontrastiven Grammatik. Jahrbuch 1969 [jazykověda, kontrastivní gramatika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/672516-probleme-der-kontrastiven-16630777841-1024x1024.jpg)
![Englische Grammatik. Zweiter Theil: Die Lehre von der Wort- und Satzfügung, Erste Hälfte. Zweite Auflage [gramatika, angličtina] Englische Grammatik. Zweiter Theil: Die Lehre von der Wort- und Satzfügung, Erste Hälfte. Zweite Auflage [gramatika, angličtina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/673331-englische-grammatik-zweit-16638396201-1024x1024.jpg)
![Vollständige Anleitung zur französischen und deutschen Conversation = Phraséologie francaise-allemande. Dritte viel vermehrte und verbesserte Auflage [konverzace, francouzština] Vollständige Anleitung zur französischen und deutschen Conversation = Phraséologie francaise-allemande. Dritte viel vermehrte und verbesserte Auflage [konverzace, francouzština]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/751184-vollstandige-anleitung-zu-17575762551-1024x1024.jpg)


![Německočeský slovník - komplet 2 svazky [německo-český] Německočeský slovník - komplet 2 svazky [německo-český]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/721090-nemeckocesky-slovnik-2-sv-17211421631-1024x1024.jpg)
![Francuska bibliografija o Crnoj Gori 1800–1939 = Bibliographie française sur le Montenegro 1800–1939 [Černá Hora; historie; bibliografie] Francuska bibliografija o Crnoj Gori 1800–1939 = Bibliographie française sur le Montenegro 1800–1939 [Černá Hora; historie; bibliografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679231-francuska-bibliografija-o-16781944301-1024x1024.jpg)
