JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berkeley and Los Angeles: University of Californai Press 1963, 1964.
Bývalý knihovní exemplář. Desky mírně zašpiněné, ořízka a okraje některých stran skvrnité, jinak uvnitř v pořádku, dobrý stav.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
Die Bedeutungsgenerierung im polnischen Bildertheater am Beispiel von „Szczelina“ Leszek Madziks, „Replika“ Józef Szajnas und „Niech sczezna artysci“ Tadeusz Kantors. München: Verlag Otto Sagner 1999.
Desky trochu odřené, několik skvrn na ořízce, uvnitř pěkná, celkově dobrý stav. / Deckel leicht abgeschürft, Schnitt leicht befleckt, innen unbeschädigt u. schön, guter Zustand.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Berkeley - Los Angeles - London: University of Californai Press 1977.
Velmi dobrý stav. Desky mírně zašpiněné, bývalý knihovní exemplář, ořízka a předsádka mírně skvrnité, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
München: Verlag Otto Sagner 2005. ISBN 10: 3876909279. OBrosch., 290 Seiten, 8° (14,5 x 20,5 cm). / Původní brožovaná vazba, 290 stran, 14,5 x 20,5 cm, německy.
Tadellos, sehr schöner Zustand. / Velmi pěkný stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Prag: Verlag des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen 1926. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 104 stran psaných frakturou s černobílou mapkou, 2° (18 x 27 cm)
knihov. exemplář, hrany desek lehce odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21 x 26,5 cm, stran 592.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Paris: Marcel Didier 1958. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 331 stran, 4° (16 x 24 cm)
Hřbet a desky zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Wilhelmsfeld: Gottfried Egert Verlag 2011, 6., verbesserte Auflage.
Strany 77/78 částečně uvolněná z vazby, text je průběžně podtrháván zvýrazňovačem, jinak dobrý stav. / S. 77/78 teilweise von der Bindung gelöst, durchlaufend mit Textmarkeranstreichungen u. Bleistift
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
páté vydání, Prag: Johann Diesbach 1804, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, 8 listů + 333 stran, 12° (11 x 17 cm)
desky poněkud odřené, titulní list popsaný a vytržený z vazby, průběžně mírně hnědé skvrny, jinak čistá, celkově dobrý stav
3 399Kč
Bez daně: 3 399Kč
Bez daně: 3 399Kč
Praga: Universidad Carolina 1976.
Desky zahnědlé a na okrajích otlačené, uvnitř pěkně zachovalá, celkově dobrý stav. / Deckel gebräunt, verschmutzt u. an den Rändern bestoßen, innen schön, insgesamt guter Zustand.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Geddes & Grosset 2007, s. 703.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prag: Verlag von Karl André 1852, 3 svazky v jednom, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, VIII+268; IX+282; VIII+311 stran, 13,5 x 21 cm, jazyk: česky a německy
desky rozpadlé a neodborně opravované, zadní deska volná, celý třetí svazek vypadlý z vazby, uvnitř čistá, jen nepatrné hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
London: Longmans, Green and Co. 1968, 5th impression. With a Foreword by C. L. Wrenn.
Přebal na okrajích mírně odřený a nahoře na hřbetu lehce natržený, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Academia 1988.
Desky trochu zašpiněné a na hranách mírně odřené, ořízka trochu skvrnitá, uvnitř zcela v pořádku, celkově dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Geddes a Grosset, Skotland 2005. Stran 528. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London: William Cobbet 1833, polokožená vazba se štítkem na hřbetu a mramorovanými deskami, zelená ořízka [cca. 200] nečíslovaných stran, malé 8° (11 x 17,5 cm)
desky poněkud odřené, předsádky zahnědlé, nečtená, uvnitř perfektní stav, celkově velmi dobrý stav
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zobrazeny položky 1329 až 1344 z 1442 (91 stránek)
Zákazníci sk


![Schiller und die Slaven [Slavistische Beiträge, Band 444] Schiller und die Slaven [Slavistische Beiträge, Band 444]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/539741-schiller-und-die-slaven-s-15392592311-1024x1024.jpg)
![Die schlesiche Mundart Ostböhmens. I. Die Lautlehre [slezský dialekt] Die schlesiche Mundart Ostböhmens. I. Die Lautlehre [slezský dialekt]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/767099-die-schlesiche-mundart-os-17782545641-1024x1024.jpg)

![Stylistique Comparée du Français et de l´Anglais [lingvistika] Stylistique Comparée du Français et de l´Anglais [lingvistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736286-stylistique-comparee-du-f-17389437001-1024x1024.jpg)

![Böhmische Grammatik zum Gebrauche der Deutschen, wodurch sie diese Sprache auf eine leichte Art in kurzer Zeit gründlich erlernen können ... [učebnice, gramatika, čeština] Böhmische Grammatik zum Gebrauche der Deutschen, wodurch sie diese Sprache auf eine leichte Art in kurzer Zeit gründlich erlernen können ... [učebnice, gramatika, čeština]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/696078-bohmische-grammatik-zum-g-16914066631-1024x1024.jpg)


![Böhmisches Lesebuch [ve třech svazcích:]. Böhmisches Lesebuch [ve třech svazcích:].](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/551638-bohmisches-lesebuch-ve-tr-15543835881-1024x1024.jpg)

![Eirene XXV, 1988. Studia Graeca et Latina [řecká a latinská studia, starověké Řecko a Řím, antika, časopisy] Eirene XXV, 1988. Studia Graeca et Latina [řecká a latinská studia, starověké Řecko a Řím, antika, časopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/742357-eirene-xxv-1988-studia-gr-17454007401-1024x1024.jpg)

![A Grammar of the English Language, in a Series of Letters. Extended for the use of schools and of young persons in general: …[učebnice, angličtina] A Grammar of the English Language, in a Series of Letters. Extended for the use of schools and of young persons in general: …[učebnice, angličtina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/700938-a-grammar-of-the-english--16978110551-1024x1024.jpg)