JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Academia, Praha 1989. 1. vyd. Brožovaná, rozměry:17 x 24 cm, 112 stran
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
München - Prague: Max Hueber Verlag - Academia 1966, pův. brož, 240 stran, 4° (17,5 x 25 cm), jazyk: anglicky
desky mírně ohmatané, jinak perfektní, celkově výborný stav
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Leipzig: Otto Harrassowitz 1964, pův. (interimní) brož, 376 stran, 4° (16,5 x 23,5 cm)
hřbet se ztrátami potrhaný, desky a poslední složky odtržené, vyšisované okraje, občas podtrhaná, jinak čistá, použitelný stav
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Stuttgart: Carl. Mäcken, Verlagsbuchhandlung 1853, dobová polokožená vazba, mramorované desky a ořizka, XI+229 stran, 8° (11,5 x 18,5 cm)
desky silněji odřené, občas hnědé skvrny, průběžně stará vodní skvrna, celkově ale ještě dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Československá společnost orientalistická, Praha 1986.
Dobrý stav, na obálce poznámka propiskou (viz náhled).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Československá společnost orientalistická, Praha 1985.
Dobrý stav, na přední straně obálky vepsána poznámka fixou a propiskou (viz náhled).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig: Verlag von Johann Ambrosius 1852. Pův. poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a na předsádce se štítkem knihovny, 548+563 stran psaných frakturou, 8° (12 x 18,5 cm)
knihov. exemplář s četnými razítky, desky odřené, listy s hnědými skvrnami, známky opotřebení odpovídající stáří, jinak v uspokojivém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1990. 1. vyd.
Dobrý stav. Na obálce fixou napsána signatura (viz náhled), na titulní dvoustraně razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Bratislava: Slovenské pedagogické nakladatelstvo 1978. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 259 stran, 4° (15 x 21 cm)
desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Verlag der Akademie der Wissenschaften 1919. Pův. sešit s titulem na hřbetu přední desce, 79 stran, 2° (23,5 x 29 cm)
Knihov. exemplář s četnými razítky, desky zahnědlé, hrany desek lehce zohýbané, listy nerozřezané, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Paris: Morizot, Libraire-Éditeur 1860. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 331 stran s podpisem, 8° (14 x 21,5 cm)
Hrany desek odřené, zadní deska zašpiněná, předsádka zašpiněná a s dírkami od hmyzu, některé listy s hnědými skvrnami, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Berkeley and Los Angeles: University of Californai Press 1970.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář. Desky a horní ořízka zaprášené, vnější ořízka trochu skvrnitá, uvnitř pěkně zachovalá.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Die Bedeutungsgenerierung im polnischen Bildertheater am Beispiel von „Szczelina“ Leszek Madziks, „Replika“ Józef Szajnas und „Niech sczezna artysci“ Tadeusz Kantors. München: Verlag Otto Sagner 1999.
Desky trochu odřené, několik skvrn na ořízce, uvnitř pěkná, celkově dobrý stav. / Deckel leicht abgeschürft, Schnitt leicht befleckt, innen unbeschädigt u. schön, guter Zustand.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
München: Verlag Otto Sagner 2005. ISBN 10: 3876909031. OBrosch., 339 Seiten mit zahlreichen Tabellen, 8° (14,5 x 20,5 cm). / Původní brožovaná vazba, 399 stran s množstvím tabulek, 14,5 x 20,5 cm, něm
Ttadellos, sehr schöner Zustand. / Velmi pěkný stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Leipzig: Verlag von F. C. W. Vogel 1877. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, X+299 stran, 4° (16 x 22,5 cm)
desky odřené, hnědé skvrny na listech, jinak uvnitř v dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Moskva: Biblos consulting 2009, váz., 264 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Vynikající stav; desky jen mírně opotřebované.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Zobrazeny položky 1329 až 1344 z 1443 (91 stránek)
Zákazníci sk


![Prague Studies in Mathematical Linguistics 1 [matematická lingvistika, sborník] Prague Studies in Mathematical Linguistics 1 [matematická lingvistika, sborník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/600560-prague-studies-in-mathema-16243691821-1024x1024.jpg)
![Untersuchungen über die Nominalkomposition im Russischen. Tei I: Einleitung und Material [jazykověda, slavistika] Untersuchungen über die Nominalkomposition im Russischen. Tei I: Einleitung und Material [jazykověda, slavistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/687845-untersuchungen-uber-die-n-16817256781-1024x1024.jpg)
![Praktische Sprachdenklehre für Volksschulen und die Elementarklassen der Gymnasial- und Real-Anstalten. ... [jazykověda, výuka jazyků] Praktische Sprachdenklehre für Volksschulen und die Elementarklassen der Gymnasial- und Real-Anstalten. ... [jazykověda, výuka jazyků]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762034-praktische-sprachdenklehr-17720246721-1024x1024.jpg)


![Deutsche Synonymik. 1. svazek A-I, 2. svazek K-Z [německá synonyma] Deutsche Synonymik. 1. svazek A-I, 2. svazek K-Z [německá synonyma]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/762986-deutsche-synonymik-1-svaz-17734202901-1024x1024.jpg)

![Lehrbuch der slowakischen Sprache für Slawisten [učebnice slovenštiny] Lehrbuch der slowakischen Sprache für Slawisten [učebnice slovenštiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/764127-lehrbuch-der-slowakischen-17749482051-1024x1024.jpg)
![Abhandlungen der Preussischen Akademie der Wissenschaften. Jhg. 1919. Vom Kökrürkischen zum Osmanischen [lingvistika] Abhandlungen der Preussischen Akademie der Wissenschaften. Jhg. 1919. Vom Kökrürkischen zum Osmanischen [lingvistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/732841-abhandlungen-der-preussis-17348019621-1024x1024.jpg)
![Le Nouveau Sobrino ou Grammaire de la Langue Espagnole. Réduite a XXIII Leçons [lingvistika] Le Nouveau Sobrino ou Grammaire de la Langue Espagnole. Réduite a XXIII Leçons [lingvistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/733175-le-nouveau-sobrino-ou-gra-17362707041-1024x1024.jpg)

![Die tschechischen Kontaktwörter in der slovakischen Sprachpraxis und in der Rezeption der zeitgenössischen Slovakistik [Slavistische Beiträge, Band 440] Die tschechischen Kontaktwörter in der slovakischen Sprachpraxis und in der Rezeption der zeitgenössischen Slovakistik [Slavistische Beiträge, Band 440]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/539740-die-tschechischen-kontakt-15392591001-1024x1024.jpg)
![Die Störungen der Sprache. Versuch einer Pathologie der Sprache [poruchy řeči] Die Störungen der Sprache. Versuch einer Pathologie der Sprache [poruchy řeči]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/767101-die-storungen-der-sprache-17783255841-1024x1024.jpg)
![Russko-arabskij i arabsko-russkij slovar geografičeskich nazvanij [Rusko-arabský a arabsko-ruský slovník zeměpisných jmen; zeměpisná, geografická jména; zeměpis; geografie; Русско-арабский и арабско-русский словарь географических названий] Russko-arabskij i arabsko-russkij slovar geografičeskich nazvanij [Rusko-arabský a arabsko-ruský slovník zeměpisných jmen; zeměpisná, geografická jména; zeměpis; geografie; Русско-арабский и арабско-русский словарь географических названий]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/734413-russko-arabskij-i-arabsko-17374618001-1024x1024.jpg)