JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: Verlag der Akademie der Wissenschaften 1921. Pův. sešit s titulem na přední desce, 26 stran, 2° (23,5 x 29 cm)
Knihov. exemplář s četnými razítky, desky zahnědlé, rohy desek lehce ohnuté, listy nerozřezané, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Praha, L. Mazáč 1941, s. 422+470+324+200.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Hřbety lehce odřené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Heidelberg: Carl Winters Universitätsbuchhandlung 1916. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 166 stran, 4° (15 x 23 cm)
Knihov. exemplář, hrany desek odřené, předsádka odtržena, drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř v dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, stran 153.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brno: Tribun 2007. Fourth International Seminar Bratislava, Slovakia, 25-27 October 2007 Proceedings.
Malá skvrnka na předních deskách a prvních stranách, jinak bez poškození, pěkný stav. / Small stain on front boards and first pages, otherwise undamaged, nice condition.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Berkeley and Los Angeles: University of Californai Press 1967.
Velmi dobý stav. Bývalý knihovní exemplář, desky mírně zašpiněné, ořízka trochu skvrnitá, uvnitř v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Leipzig: Verlag von S. Hirzel 1923, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, XVI+464 stran, velké 8° (16 x 22,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, okraje stránek zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
München: Verlag Otto Sagner 2003. ISBN 10: 3876908396. OBrosch., 239 Seiten, 8° (14,5 x 20,5 cm), Text in English. / Původní brožovaná vazba, 239 stran, 14,5 x 20,5 cm, anglicky.
Deckel ganz leicht vergilbt u. an den Kanten abgeschürft, Hinterdeckel oben leicht geknickt, innen tadellos, insgesamt guter Zustand. / Desky trochu zažloutlé a na hranách trochu odřené, horní desky n
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 19,5 cm, 10 stran.
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Prag: Verlag des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen 1926. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 104 stran psaných frakturou s černobílou mapkou, 2° (18 x 27 cm)
knihov. exemplář, hrany desek lehce odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Brno: Universita J. E. Purkyně 1968, pův. brož, 165 stran, 17,5 x 24 cm, jazyk: anglicky s českými resumé
zevně ohmataná, uvnitř dvě razítka, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Verlag von F. C. W. Vogel 1877. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, X+299 stran, 4° (16 x 22,5 cm)
desky odřené, hnědé skvrny na listech, jinak uvnitř v dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Moskva: Biblos consulting 2009, váz., 264 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Vynikající stav; desky jen mírně opotřebované.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Poznan: Wydawnictwo naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 1976. 1. Wydanie.
Obálka zašpiněná a trochu zahnědlá, uvnitř ale zcela bez poškození, dobrý stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Praha, Academia 2025, s. 175
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství LEDA 1994. Vydání první. Stran 447. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. BEZ KLÍČE.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1329 až 1344 z 1442 (91 stránek)
Zákazníci sk

![Abhandlungen der Preussischen Akademie der Wissenschaften, Jhg. 1921. Vom Kökrürkischen zum Osmanischen [lingvistika] Abhandlungen der Preussischen Akademie der Wissenschaften, Jhg. 1921. Vom Kökrürkischen zum Osmanischen [lingvistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/732839-abhandlungen-der-preussis-17348008151-1024x1024.jpg)
![Die Alttschechische Alexandreis mit Einleitung und Glossar [literatura, středověk] Die Alttschechische Alexandreis mit Einleitung und Glossar [literatura, středověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/733008-die-alttschechische-alexa-17355751751-1024x1024.jpg)
![Germanistica Pragensia XVII. [Acta Universitatis Carolinae, philologica 2/2001] Germanistica Pragensia XVII. [Acta Universitatis Carolinae, philologica 2/2001]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/583946-germanistica-pragensia-xv-16039671101-1024x1024.jpg)

![Des Minnesangs Frühling ... [střední horní němčina, čítanka] Des Minnesangs Frühling ... [střední horní němčina, čítanka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/692301-des-minnesangs-fruhling-s-16860656551-1024x1024.jpg)
![The Experience of Space. The Privileged Roel of Spatial Prefixation in Czech and Russian [Slavistische Beiträge, Band 419] The Experience of Space. The Privileged Roel of Spatial Prefixation in Czech and Russian [Slavistische Beiträge, Band 419]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/539738-the-experience-of-space-t-15392587471-1024x1024.jpg)

![Die schlesiche Mundart Ostböhmens. I. Die Lautlehre [slezský dialekt] Die schlesiche Mundart Ostböhmens. I. Die Lautlehre [slezský dialekt]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/767099-die-schlesiche-mundart-os-17782545641-1024x1024.jpg)

![Die Störungen der Sprache. Versuch einer Pathologie der Sprache [poruchy řeči] Die Störungen der Sprache. Versuch einer Pathologie der Sprache [poruchy řeči]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/767101-die-storungen-der-sprache-17783255841-1024x1024.jpg)
![Russko-arabskij i arabsko-russkij slovar geografičeskich nazvanij [Rusko-arabský a arabsko-ruský slovník zeměpisných jmen; zeměpisná, geografická jména; zeměpis; geografie; Русско-арабский и арабско-русский словарь географических названий] Russko-arabskij i arabsko-russkij slovar geografičeskich nazvanij [Rusko-arabský a arabsko-ruský slovník zeměpisných jmen; zeměpisná, geografická jména; zeměpis; geografie; Русско-арабский и арабско-русский словарь географических названий]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/734413-russko-arabskij-i-arabsko-17374618001-1024x1024.jpg)
![Morfologia Hymnu Antycznego. Na materiale greckich zbiorow hymnicznych [Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Seria Filologia Klasyczna Nr 8] Morfologia Hymnu Antycznego. Na materiale greckich zbiorow hymnicznych [Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Seria Filologia Klasyczna Nr 8]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/542577-morfologia-hymnu-antyczne-15428110341-1024x1024.jpg)

