JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prague: Charles University Prague 1993, pův. brož, 283 stran, 8° (14,5 x 20,5 cm)
zevně poněkud ušpiněná, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Dresden: auf Kosten des Verfassers 1843, polokožená vazba s mramorovanými deskami, VI+112 stran, 8° (14 x 22,5 cm)
okraje desek a rohy odřené, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Helsinki: Kunstannusosakeyhtiö Otava 1971, 5th edition.
Desky na hranách odřené, rohy desek, ořízka, okraje prvních asi 50 stran a posledních 40 stran se skvrnou od vody (stránky jsou také mírně zvlněné), jinak bez dalších poškození, celkově slušný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien: Johann Thomas Edlen von Trattnern, kaiserl. königl. Hofbuchdruckern und Buchhändlern 1780, pův. brož, 378 stran, 12° (11,5 x 17,5 cm), jazyk: německy
zevně silně odřená a ušpiněná, hřbet chybí, průběžně ušpiněná, místy počmáraná, staré vodní skvrny, chybí strany 364-370, celkově horší stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
London, Teach yourself books 1970, s. 296.
Velmi dobrý stav. Některé složky jsou uvolněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
= Collection Armand Colin (Section de Langues et Littératures); No 278. Paris: Librairie Armand Collin 1952.
Desky i stránky zahnědlé, desky na okrajích na mnoha místech natržené, části hřbetu a rohy desek chybí, strana 11/12 ohnutý roh, jinak uvnitř v pořádku, slušný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Gaudeamus, Hradec Králové 1999.
Hřbet na obou okrajích natržený a odřený. Jinak dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Berlin - München: Langenscheidt 2000, brož., 740+832 s., 12° (12,5 x 18 cm)
Obálka velmi mírně opotřebovaná, ořízka velmi mírně zaprášená, hřbet velmi mírně ohnutý, jinak velmi dobrý stav.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Bez daně: 770Kč
Hauniae [Kopenhagen]: Frederic Hegel 1876, poloplátěná vazba se zdobenými deskami a mramorovanou ořízkou, LXX+869 stran, 8° (16 x 23,5 cm)
desky poněkud odřené, horní okraj titulního listu odstřihnutý, na začátku lehké hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Reichenberg : Nordböhmischer Verlag, Gesellschaft m.b.H., bez uvedení roku vydání. Pův. sešit s titulem na přední desce, strany 333-372 psané frakturou, 4° (15 x 22 cm)
desky a listy zahnědlé, jinak bez známek opotřebení, v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: Ústav formální a aplikované lingvistiky 2009, váz., 10+242 s., 8° (17 x 24 cm)
Desky jen velmi mírně opotřebované, kniha téměř jako nová.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Brožovaná, stran 454, rozměry: 15 x 21 cm
Výborný stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Univerzita Karlova, Praha 2006. Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 220.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Prag: Karlsuniversität Prag - Karolinum Verlag 2012, pův. laminovaná brož., 179 stran, 16 x 23 cm, jazyk: německy
jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: Nakladatelství ČSAV 1959, brož., 143+[13] s., 8° (17 x 24 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 1329 až 1344 z 1443 (91 stránek)
Zákazníci sk

![Functional Description of Language: Proceedings of the Conference (Prague, November 24-27 1992) [jazykověda, lingvistika, sborník] Functional Description of Language: Proceedings of the Conference (Prague, November 24-27 1992) [jazykověda, lingvistika, sborník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/734318-functional-description-of-17373654781-1024x1024.jpg)
![Éléments de lecture de grammaire. ... [učebnice, francouzština, vazba kůže] Éléments de lecture de grammaire. ... [učebnice, francouzština, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769297-elements-de-lecture-de-gr-17810061541-1024x1024.jpg)
![Finnish for Foreigners [učebnice finštiny pro cizince, finština] Finnish for Foreigners [učebnice finštiny pro cizince, finština]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/739930-finnish-for-foreigners-uc-17428106591-1024x1024.jpg)
![Anleitung zur griechischen Sprache zum Gebrauche der studirenden Jugend in den kaiserl. königl. Staaten. Erster Theil [učbenice, stará řečtina] Anleitung zur griechischen Sprache zum Gebrauche der studirenden Jugend in den kaiserl. königl. Staaten. Erster Theil [učbenice, stará řečtina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/621218-anleitung-zur-griechische-16451874831-1024x1024.jpg)

![Langue et Littérature arabes [arabský jazyk, arabská literatura, dějiny literatury, arabština] Langue et Littérature arabes [arabský jazyk, arabská literatura, dějiny literatury, arabština]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741537-langue-et-litterature-ara-17443721071-1024x1024.jpg)


![M. Tulii Ciceronis De finibus bonorum et malorum. Libri quinque. Editio tertio emendata [latina, klasická filologie, O nejvyšším dobru a zlu] M. Tulii Ciceronis De finibus bonorum et malorum. Libri quinque. Editio tertio emendata [latina, klasická filologie, O nejvyšším dobru a zlu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/700359-m-tulii-ciceronis-de-fini-16971937711-1024x1024.jpg)

![Methodische Unterrichtsbriefe der tschechischen Sprache für Schulen, Kurse und zum Selbstunterricht; 12 [učebnice češtiny] Methodische Unterrichtsbriefe der tschechischen Sprache für Schulen, Kurse und zum Selbstunterricht; 12 [učebnice češtiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/743467-methodische-unterrichtsbr-17471310421-1024x1024.jpg)
![Words That Matter: Towards a Swedish-Czech Colligational Lexicon of Basic Verbs [= Studies in Computational and Theoretical Linguistics; 2] Words That Matter: Towards a Swedish-Czech Colligational Lexicon of Basic Verbs [= Studies in Computational and Theoretical Linguistics; 2]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/558399-words-that-matter-towards-15657841601-1024x1024.jpg)


![Germanistica Pragensia XXII [= Acta Universitatis Carolinae, philologica 2/2012] Germanistica Pragensia XXII [= Acta Universitatis Carolinae, philologica 2/2012]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/481072-germanistica-pragensia-xx-14775654381-1024x1024.jpg)
![English Vowels in Phonetic Pictures [Rozpravy Československé akademie věd; angličtina; fonetika; samohlásky] English Vowels in Phonetic Pictures [Rozpravy Československé akademie věd; angličtina; fonetika; samohlásky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713783-english-vowels-in-phoneti-17125600251-1024x1024.jpg)