JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rebo Production, 1993.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
SPN, Praha 1993. 7. vydání. Původní pevná vazba, obrazová příloha, rozměr: A5, 478 stran.
Pěkný stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Původní brož, 8°, 265 stran. Pěkný stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
SPN, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 150 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a v horní části s mírnou ztrátou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 244.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Měkká vazba, rozměry: 13,5 x 20 cm, 977 stran.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Karolinum, Praha 2013.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nakl. Computer Media, Prostějov, 2013. Původní brož, rozměr 24 x 17 cm, 270 stran. I.vydání.
Dobrý stav (viz foto). Místy lehce podtrháváno propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm, stran 81
Velmi dobrý stav, signaturní razítko
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Svazek I.: Výklady etymologické a lexikální, část druhá. ČAV, Praha, 1949. Původní brož, knižní blok..
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Polokožená převazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 422.
Stav velmi dobrý, pouze desky a hřbet jsou lehce odřené, vyřazený knihovní exemplář.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Catellnou Edicions, Barcelona. Původní brož, rozměr 10x22 cm, 55 stran.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná(viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatel: Togga , brožovaná, 202 stran, 12,2 × 19 cm, česky Rozměry: 12,2 × 19 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání).
Zcela nová kniha. Perfektní stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Vydal MAXDORF, Praha 2006. Původní pevná vazba, 8°, 460 stran, druhé rozšířené vydání.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Státní nakladatelství Praha 1937-1938. Polokožená vazba, stran 1027. Rozměry: 19 x 25,5 cm.
Stav vemi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřeé se skvrnkami.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nákladem České grafické unie, Praha 1928. Stran 303. Poloplátěná měkká vazba. Latinsky.
Vazba ve hřbetě uvolněna, hřbet natržený, desky zašpiněny, text místy podtrhán tužkou, vepsány popisky. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 257 až 272 z 1443 (91 stránek)
Zákazníci sk













![Otázka významu. Cesty analytické filosofie jazyka (edice: Scholia) [lingvistika, mj. Frege o smyslu a významu, Russellova teorie deskripcí, Grice: Intencionální sémantika] Otázka významu. Cesty analytické filosofie jazyka (edice: Scholia) [lingvistika, mj. Frege o smyslu a významu, Russellova teorie deskripcí, Grice: Intencionální sémantika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_212281_1-1024x1024.jpg)


