JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Čítanka 9. Příručka učitele (literární věda, český jazyk, učebnice)
L. Lederbuchová, M. Stehlíková
Čítanka: Příručka učitele pro základní školy a víceletá gymnázia, 9. Fraus, Plzeň 2007. Původní brož..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nástroj myšlení a dorozumění
Fr. Trávníček
Vydal Fr. Borový, Praha 1940. II. vydání. Původní brož, 8°, 231 stran.
Přebal mírně odřený a zašpiněný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovo a slovesnost, ročník 65./2004, číslo 2. (jazykověda, časopis)
Mirek Čejka a kol.
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 83-160.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Podmínky umělých samohláskových zvuků
František Kaňka
Nákladem České akademie věd a umění, Praha 1927.
Stav dobrý, nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Klamnost důkazů (rukopisy)
F. Mareš
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm; 120 stran
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, odřená a mírně pomačkaná, horní roh je s mírnou ztrátou, nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
Druhé hovory o českém jazyce
Josef Václav Bečka, Jiří Haller, Vladimír Šmilauer et al.
Ing. Mikuta, Praha 1947.
Velmi dobrý stav, přední strana obálky má ohnutý roh. Hřbet zkrabacený a nadepsaný ručně.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Problémy jazyka vědy (filosofie a současnost /13)
Rudolf Carnap
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1968. Původní brož, 8°, 344 stran.
Dobrý stav, mírně odřeno, zažloutlé stránky.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Spisová službau orgánů národních výborů
Sešit, stran 82, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je svisle přehnutá.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Přehled českých jmen křestních (česká křestní jména)
Antonín Brousil
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, 63 stran.
Stav velmi dobrý, některé složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Grammar and Glossary
Naoe Naganuma
Japan 1951.
Dobrý stav, přebal lehce zašpiněný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Homérští hrdinové ve vzpomínkách věků
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1977. Vydání první. Stran 220. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Přebal ve hřbetě roztržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Výbor z životopisů Cornelia Nepota, díl II. (Cornelius Nepos, starověk, Řecko, Řím, antika)
Antonín Kolář (ed.)
Poznámky a slovníček. Nákladem České grafické akc. společnosti "Unie", Praha 1911. Edice Klassikové ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dear Vittie aneb Jak si zlepšit angličtinu četbou milostných dopisů
Werner Lansburgh
Vydalo NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2006. Původní brož, měkká vazba, 247 stran, druhé vydání. Rozměry: 12 x 20 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Oliver Twist (Level 6 - Advanced)
Charles Dickens
Penguin Books, 2000.
Dobrý stav, obálka lehce odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Život Josefa Jungmanna (1881)
Vácslav Zelený
Polokožená vazba, 422 stran, rozměry: 15 x22,5 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Uvnitř knihy jsou razítka, stránky jsou lehce zažloutlé. Místy je v textu podtrháváno tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021