JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Naše řeč: Listy pro vzdělávání a tříbení jazyka českého (vyd. Česká akademie věd a umění). Ročník XX..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 12 x 18,5 cm, stran 134.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stránkováno průběžně 393-456, rozměry: 21 x 30 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 241-320.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Fortuna, Praha 1993. Brožovaná, 103 stran, rozměry: 14 x 20 cm
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo NLN, Praha 2004. I. vydání. 593 stran. Původní pevná vazba. Rozměry: 22 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm; 269 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Naše řeč: Listy pro vzdělávání a tříbení jazyka českého. Ročník X. (1926). Svázáno, bez původních ob..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, druhé opr. vydání, 189 stran, rozměry: 16x 21 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Přední desky se uvolňují od vazby.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 24,5 x 30 cm, vydání první, stránkováno průběžně 329-392
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 80.
Velmi dobrý stav. Místy je v textu potrháváno a vpisky propiskou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba se zlacením na hřbetu - původní obálka je vevázána v zadní části knihy, stran 256. Rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakladatelství: Fraus, Plzeň 1999,
Výborný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 480
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Naše řeč: Listy pro vzdělávání a tříbení jazyka českého (vyd. Česká akademie věd a umění). Ročník XI..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Cestujete do Portugalska či do Brazílie? V tom případě si do zavazadla nezapomeňte přibalit česko-po..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 257 až 272 z 1444 (91 stránek)
Zákazníci sk















![Naše řeč, r. XIII. (1929) (český jazyk, lingvistika, mj. Řeč přímá, nepřímá a polopřímá; Mukařovský - Máchův Máj [K. H. Mácha]; Cibulka, Hřebenka, Malvazinka, Popelka, Buďánka) Naše řeč, r. XIII. (1929) (český jazyk, lingvistika, mj. Řeč přímá, nepřímá a polopřímá; Mukařovský - Máchův Máj [K. H. Mácha]; Cibulka, Hřebenka, Malvazinka, Popelka, Buďánka)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_298358_1-1024x1024.jpg)
![Česko-portugalský slovník [portugalština, slovník portugalštiny - Portugalsko, Brazílie] Česko-portugalský slovník [portugalština, slovník portugalštiny - Portugalsko, Brazílie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/709005-cesko-portugalsky-slovnik-17070689631-1024x1024.jpg)