JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Naše řeč, r. XI. (1927) (český jazyk, lingvistika, mj. Zdrobnělá slova, Alše či Aleše?, České Kladsko, Ženy ze života a díla Jana Amose Komenského)
V. Ertl, E. Smetánka, J. Zubatý, J. Vlček (red.)
Naše řeč: Listy pro vzdělávání a tříbení jazyka českého. Ročník XI. (1927). Svázáno, bez původních o..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovo a slovesnost, ročník LII./1991, číslo 4. (jazykověda, časopis)
Zdeněk Hlavsa (redaktor)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 241-320.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené, obálka je v horní čási a hřbet v dolní části natržený. Na obálce je podpis původního majitele.
60Kč
Bez daně: 60Kč
The Oxford Dictionary of Economics
John Black
Oxford University Press, New York 2003.
Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Složité souvětí s řetězcovou závislostí (edice: Acta Universitatis Carolinae) (lingvistika, jazykověda, syntax)
J.Štěpán
UK,Praha 1977.
Velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněná obálka (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Několik slangových slovníků
Jaroslav Suk
Inverze, Praha 1993. Původní brož, 8°, 137 stran. Dobrý stav (viz foto). ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nizozemsko-český slovník* Nederlands Tsjechisch woordenboek  holandsko
František Čermák, Zdenka Hrnčířová
Vydala Leda, Voznice 2005. Dotisk 1.vydání; 1040 stran, 21x15 cm, pevná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, rohy mírně naraženy. Dobrý stav(viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Wang-Dang American Thang (Z obsahu: americká angličtina, hovovorá konverzace, kultura)
Sinclair Nicholas
WD Publications, 1994. Původní brož, měkká vazba, 8°, 216 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovo a slovesnost, ročník LI./1990, číslo 2. (jazykověda, časopis)
Marie Těšitelová (redaktor)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 81-176.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, na obálce jsou razítka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Stuttering and what you can do about it (koktání)
Wendel Johnson
University of Minnesota Press, 1964.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený a odřený.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Věčný inspiromat, aneb, Kniha podnětů, jistot a pochybností (aforismy, citáty, životní moudrost; doslov Miroslav Horníček; ilustrace Petr Poš)
Břetislav Hartl (citáty, přísloví, aforismy)
Páté vydání; Svoboda, Praha 1997. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 581 stran.
Dobrý stav, lehce očteno.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Kapesní slovník latinsko-český a česko-latinský
J. Sedláček (ed.)
Původní pevná vazba; rozměry: 15 x 11 cm; 692 a 354 + 63 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sborník filologický, sv. IX. (1931) (Filologie, mj. Václav Burian - Hasanaginica v polské literatuře; J. Konopásek - Dvě studie o Bibli Kralické; V. Flajšhans - Pohádky kratochvílné)
kolektiv autorů
Nákladem České akademie věd a umění, Praha 1931. Původní brož; 4°; 204 strany. Nerozřezáno, obálka l..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Z dějin spisovných jazyků slovanských v 19. století (slovanské jazyky)
A. Gladrow, L. Řeháček, H. Gladková
Brožovaná, rozměry: 14 x 23 cm, 110 stran.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Fonologický vývin slovenčiny (text slovensky)
Eugen Pauliny
Pelopátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24 cm. Stran 358.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Slovo a slovesnost, ročník LVIII./1997, číslo 2. (jazykověda, časopis)
Zdeněk Hlavsa (redaktor)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 81-160.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Podmínky umělých samohláskových zvuků
František Kaňka
Brožovaná s původní obálkou, stran 149 s 25 obrazci, rozměry: 19 x 27 cm.
Stav velmi slušný, obálka je otřepená, hřbet je včetě knižního bloku rozlomený.
240Kč
Bez daně: 240Kč
 
Valentinská © 2021