JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kapesní slovník jazyka českého a německého (vazba kůže - polokožená) - 1860 (Díl německo-český)
Josef Rank
Polokožená vazba; rozměry: 11 x 14 cm, stran 766
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, místy jsou skvrnky od stáří
450Kč
Bez daně: 450Kč
Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1894 [Časové úvahy o revoluci francouzské / Zobrazování Trojice skupinou tří hlav za středověku]
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 15 x 23 cm, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Jazyková komika (Estetická studie; obálka Karel Černý)
Bohuslav Brouk
Vydal Václav Petr, Praha 1941. Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 120.
Stav velmi dobrý. Některé složky jsou uvolněné.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Manualy radní Nového města Pražského z let 1548-1553 (Praha)
V. Vojtíšek
Měkká vazba, 18 stran, rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Přední část obálky je utržená od hřbetu.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Po kom se jmenujeme? Encyklopedie křestních jmen (křestní jména)
Václav Rameš
Libri, Praha 2003. Vydání 3.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Slovo za slovem. S překladateli o překládání [Edice Paměť - Academia; Kniha rozhovorů s dvaceti sedmi představiteli nejstarší generace našich překladatelů]
Rubáš Stanislav; Josef Čermák, Josef Forbelský, Ludvík Kunde
Academia, Praha 2011, formát A5, 8°, 452 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Korpusová lingvistika: Stav a modelové přístupy
Fr. Čermák, R. Blatná (eds.)
NLN a Ústav Českého národního korpusu, 2006. Původní brož, 8°, 358 stran. Pěkný stav (viz foto)..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1887 [Dopisy Bohuslava Balbína ke Kristianu Weisovi z l. 1678 až 1688 / Dvě nekrologia Krumlovská]
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 227.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Ruská gramatika v kostce
Milan Balcar
Brožovaná. 125 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Čeština doma a ve světě, 1 a 2/2004
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm stran 94.
Stav velmi dobrý. Na straně 3 je v textu podtrženo fixou.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Zprávy pro češtináře II/1-2
Jaroslav Zima (řídí)
Zemská školní rada, Praha 1947.
Stav dobrý, lehce zašpiněná obálka.Vazba uvolněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Děje Král. české společnosti náuk
Josef Kalousek
Převazba se zlacením na hřbetu, stran 256. Rozměry: 16 x 23 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené, uvnitř razítko knihovny. Lehce zažloutlé stránky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Skladba češtiny [ syntax ]
Miroslav Grepl, Petr Karlík
Votobia, Olomouc 1998. Původní brož, 8°, 503 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021