JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Polokožená vazba; rozměry: 11 x 14 cm, stran 766
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, místy jsou skvrnky od stáří
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Naše řeč, vydává Academia, ČSAV (Ústav pro jazyk český). Ročník 69. (1986). Nekompletní ročník, chyb..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Převazba, rozměry: 15 x 23 cm, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydal Václav Petr, Praha 1941. Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 120.
Stav velmi dobrý. Některé složky jsou uvolněné.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Měkká vazba, 18 stran, rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Přední část obálky je utržená od hřbetu.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Libri, Praha 2003. Vydání 3.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Academia, Praha 2011, formát A5, 8°, 452 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
NLN a Ústav Českého národního korpusu, 2006. Původní brož, 8°, 358 stran. Pěkný stav (viz foto)..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše řeč, vydává Academia, ČSAV (Ústav pro jazyk český). Ročník 65. (1982). Nekompletní ročník, chyb..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 227.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Brožovaná. 125 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm stran 94.
Stav velmi dobrý. Na straně 3 je v textu podtrženo fixou.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Zemská školní rada, Praha 1947.
Stav dobrý, lehce zašpiněná obálka.Vazba uvolněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba se zlacením na hřbetu, stran 256. Rozměry: 16 x 23 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené, uvnitř razítko knihovny. Lehce zažloutlé stránky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Votobia, Olomouc 1998. Původní brož, 8°, 503 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Naše řeč, vydává Ústav pro jazyk český (Academia). Ročník 47. (1964). Nekompletní ročník, chybí čísl..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zobrazeny položky 257 až 272 z 1442 (91 stránek)
Zákazníci sk



![Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1894 [Časové úvahy o revoluci francouzské / Zobrazování Trojice skupinou tří hlav za středověku] Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1894 [Časové úvahy o revoluci francouzské / Zobrazování Trojice skupinou tří hlav za středověku]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714418-vestnik-kralovske-ceske-s-17133400371-1024x1024.jpg)



![Slovo za slovem. S překladateli o překládání [Edice Paměť - Academia; Kniha rozhovorů s dvaceti sedmi představiteli nejstarší generace našich překladatelů] Slovo za slovem. S překladateli o překládání [Edice Paměť - Academia; Kniha rozhovorů s dvaceti sedmi představiteli nejstarší generace našich překladatelů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/493881-slovo-za-slovem-s-preklad-14888923401-1024x1024.jpg)


![Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1887 [Dopisy Bohuslava Balbína ke Kristianu Weisovi z l. 1678 až 1688 / Dvě nekrologia Krumlovská] Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1887 [Dopisy Bohuslava Balbína ke Kristianu Weisovi z l. 1678 až 1688 / Dvě nekrologia Krumlovská]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714428-vestnik-kralovske-ceske-s-17133514641-1024x1024.jpg)




![Skladba češtiny [ syntax ] Skladba češtiny [ syntax ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/753355-skladba-cestiny-syntax-17597544241-1024x1024.jpg)
