LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brož, 8°, 230 stran.
Obálka ve hřbetu lehce potrhaná, v jejím dolním rohu lehká stopa po přehnutí, listy v horní části lehce zvlněny, zřejmě vlhkostí. Jedna ze složek vytržena ze hřbetu. Velmi slušný stav (viz foto)!
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Bubla 5772. Volné archy v původní obálce, 8° (21 x 13,5 cm), 136 stran.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce potrhaná ve hřbetu (viz foto)!
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Nákladem F.Šimáčka, 1893. Pevná vazba s koženým hřbetem se zlacením, ilustrace v textu. 624 stran. Rozměr 30 x 42 cm.
Uvnitř dobrý stav, desky a hřbet odřené (viz obr.).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Slepá brož, 8°, 58 stran, volný hřbet.
Dobrý stav (viz foto)!
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
NLN, Praha 2001. Původní vazba s přebalem, větší 8°, 610 stran + CD.
Velmi pěkný stav (viz foto).
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Původní celokožená vazba se zlacením; 8 x 13 cm; 48 stran, zlacená ořízka.
Dobrý stav, na hřbetu desek zbytky signaturního štítku (viz foto)!
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Sáňka 3317. Vydal SČB v Praze pro XIII. bibl. večer 6. XI. 1937. Původní brož ve slepé obálce; 28 x 19 cm (4°); 32 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Otakar Štorch-Marien, Praha 1926. Edice Aventinum, sv. 123. Původní brož, 8°, 120 stran.
Obálka zašpiněná, lehce potrhaná na okrajích a ve hřbetu. Jedna ze složek vytržena ze hřbetu. Velmi slušný stav (viz foto)!
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Původní brož, 8°, 100 stran.
Pěkný stav (viz foto)! Nerozřezáno.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
ÚČL AV ČR, Praha 2005.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Matice česká, 1858. Vazba s koženým hřbetem. 256 stran. Rozměr 26x17 cm.
Velmi slušný stav, desky a hřbet odřené(viz foto).Na stránkách skvrnky od stáří.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Volné archy v původní slepé obálce, 4°, 28 nečíslovaných stran.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní brož, 8°, 327 stran s obr. přílohami.
Obálka nepatrně odřená, ve hřbetu dvakrát natržená. Dobrý stav (viz foto)!
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Edice Současná hra, sv.5. Vydal divadelní ústav, Praha 1997. Původní brož; 16 x 24 cm; 95 stran. Vydání I.
Pěkný stav (viz foto).
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydal Otto Girgal, Praha 1928. Původní brož, 8°, 105 stran.
V textu místy podtržení hnědou a modrou pastelkou, obálka nepatrně zašpiněná (viz foto).
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Jan Fromek, 1927 jako 34. svazek edice Odeon. Původní brož, 8°, 187 stran.
Obálka lehce potrhaná na okrajích a ve hřbetu, volný hřbet. Část knižního bloku je odtržena od zbytku knihu. Slušný stav (viz foto)!
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Zobrazeny položky 1073 až 1088 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk













