LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
München, Ackermann-Gemeinde 1970, s. 210.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 100-196
Velmi dobrý stav, obálka je z boku lehce natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 197-292
Velmi dobrý stav, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 293-384
Velmi dobrý stav, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 89-176
Velmi dobrý stav, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 177-256
Velmi dobrý stav, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 117-212
Velmi dobrý stav, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 5-116
Velmi dobrý stav, lehce otřepená obálka, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 219-308
Velmi dobrý stav, lehce otřepená obálka, hřbet je mírně zkosený, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Idstein im Taunus: Verlag Georg Grandpierre 1929, 9.-12. Tausend.
Desky lehce zašpiněné a na krajích zahnědlé, rohy ohnuté a okraje hřbetu otřepené, na přídeští poznámky tužkou, uvnitř lehce ohnuté rohy, jinak ale pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří ještě dob
1 130Kč
Bez daně: 1 130Kč
Bez daně: 1 130Kč
Brno, Index 1931-1933
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Profil, Ostrava 1980. Prameny, sv. 9. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 206, vyd. první, rozměry: 14 x 22 cm
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Kmen 1919.
Velmi dobrý stav. Na deskách je nalepen štítek z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Kmen 1918.
Velmi dobrý stav. Na přídeští je nalepen štítek z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Kmen 1917-1918.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Kmen 1918-1919.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Zobrazeny položky 5217 až 5232 z 5466 (342 stránek)
Zákazníci sk










![„Im Westen nichts Neues“ eine Täuschung. Studie [literární kritika Remarqueova románu "Na západní frontě klid", Erich Maria Remarque, literární věda, dějiny literatury] „Im Westen nichts Neues“ eine Täuschung. Studie [literární kritika Remarqueova románu "Na západní frontě klid", Erich Maria Remarque, literární věda, dějiny literatury]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726414-im-westen-nichts-neues-ei-17274362451-1024x1024.jpg)

![Z konce světa [výbor z tvorby - Josef Kocourek] Z konce světa [výbor z tvorby - Josef Kocourek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727190-z-konce-sveta-17286243231-1024x1024.jpg)



