PRÓZA - BELETRIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
New York: Seven Stories Press 2003. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 233 stran, 4° (15 x 22 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1961. Knihovna klasiků, svazek sedmý. Vydání první, stran 730. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 20,5 cm
Stav dobrý, přebal je mírně odřený, lehce otřepený a v horní části potrhaný se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 15,5 cm, stran 42
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pevná vazba. Rozměry: 11 x 15 cm, stran 97.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Grafoprint - Tabu, Praha 1992. Vydání první, stran 198. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
New York: Hartcourt, Brace and Company 1931 (1930), celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 293 stran, 8° (14 x 19,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a s nálepkou, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: Odeon 1978, pův. brož. s obálkou, 320 stran, 8° (11,5 x 16,5 cm)
obálka nepatrně odřená a natržená, desky částečně oddělené od knižního bloku, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Motto - Albatros Media, Praha 2014. Vydání první, stran 163. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Volvox Globator, Praha 1994. Edice Na cestě. Vydání první, stran 180. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2010. Vydání první, stran 195. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli 1994. Vydání první, stran 213. Původní pevná vazba s přebalem.
Kniha zašpiněna od polití, přebal přilepený k deskám, některé stránky zkrabaceny - kniha poškozena. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Berlin: Aufbau-Verlag 1950, pův. kartonová vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 324 stran, 8° (13,5 x 20 cm)
desky poněkud odřené a s nálepkou, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London: Victor Gollancz Ltd 1932, pův. celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 278 stran, 8° (13 x 19 cm)
nepatrně skosená a ušpiněná, poněkud zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 2003. Vydání první, stran 112. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2002. Vydání první, stran 256. Původní pevná vazba, bez přebalu.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Malvern v Praze 2007. Vydání druhé, rozšířeného, stran 180. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 15457 až 15472 z 19597 (1225 stránek)
Zákazníci sk

![Algerian White [příběh z Alžírska] Algerian White [příběh z Alžírska]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/754541-algerian-white-pribeh-z-a-17609717661-1024x1024.jpg)




![Miss Mole [beletrie, romány, Anglie] Miss Mole [beletrie, romány, Anglie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754861-miss-mole-beletrie-romany-17616558471-1024x1024.jpg)
![Žij a nezapomínej [věnování autora na patitulu] Žij a nezapomínej [věnování autora na patitulu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754864-zij-a-nezapominej-venovan-17616602111-1024x1024.jpg)



![Miniatury [Bulgakov - Povídky a fejetony z dvacátých let, dějově umístěné na Kavkaz, zmítaný občanskou válkou; Rusko] Miniatury [Bulgakov - Povídky a fejetony z dvacátých let, dějově umístěné na Kavkaz, zmítaný občanskou válkou; Rusko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/753250-miniatury-bulgakov-povidk-17596964031-1024x1024.jpg)
![Der rasende Reporter [Zuřivý reportér] Der rasende Reporter [Zuřivý reportér]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754894-der-rasende-reporter-zuri-17617271491-1024x1024.jpg)
![The Soldier and the Gentlewoman [beletrie, anglická literatura] The Soldier and the Gentlewoman [beletrie, anglická literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754903-the-soldier-and-the-gentl-17617390581-1024x1024.jpg)


