PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vrazi bez tváře
Henning Mankell
Vydal Host, Brno 2013. Druhé vydání, stran 287. Původní pevná vazba, bez přebalu.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kartografie lidské hlouposti
Miroslav Krleža
Vydal Ivo Železný, Praha 1999. Vydání první, stran 337. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Illyricum sacrum - Eseje o jihoslovanských otázkách [eseje o dějinách a politice Jugoslávie a Chorvatska]
Miroslav Krleža
Přeložil Dušan Karpatský. Vydal Ivo Železný, Praha 2000. Vydání první, stran 382. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bratři Ramazovi
Egon Bondy
Vydalo nakladatelství Akropolis, Praha 2007. Vydání první, stran 148. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Na cestu k manželství
Elinor Glynová
Pevná vazba, rozměry: 12x 16 cm, stran 121
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Der ewige Jude. Aus dem Flämischen übertragen von Anton Kippenberg [Věčný žid, romám, židovství]
Vermeylen, August
Leipzig: Insel-Verlag 1917, pův. kartonová vazba, 123 stran, 8° (15 x 21,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Derborence [Zpívající pastvina; román; švýcarská literatura; L'Eventail]
C.-F. Ramuz [Charles-Ferdinand Ramuz]
[Lausanne]: Marguerat 1972, brož., 231 s., 8° (14,5 x 19,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a nepatrně zažloutlá.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Uzel. Fantastický román
A. Řezáč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20cm, stran 191, vyd. první
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná, hřbet je natržený
180Kč
Bez daně: 180Kč
José Marti: Epic Chronicler of the United States in the Eighties [biografie]
Havana: Center of Studies on Marti 1961. Pův. brožovaná vazba s titulem a obrázkem na přední desce, 79 stran, 4° (15 x 23 cm)
desky a hrany desek odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
The Stranger and Other Short Stories [bulharské povídky]
Stanev, Emilian
Sofia: Foreign Languages Press 1967. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 301 stran, 8° (13 x 20,5 cm)
desky lehce zašpiněné, listy zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Šotek. Archiv rozmaru a vtipu, díl I./1868
Budislav Třemšínský
Převazba, rozměry: 16,5 x 22,5 cm, stran číslovány po sloupcích - 375
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář. Obsah je lepený, stran 29-30 - natržená, místy ušpiněno
800Kč
Bez daně: 800Kč
Nepřemožitelné prapory. Povídka (Polsko, první světová válka)
Jerzy Bandrowski
Praha, Plamja 1924, s. 264.
V dobrém stavu. Obálka je zašpiněné. Hřbet je odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
První máj 1906 (Českoslovanská sociální demokracie; Internacionála, Všeobecné právo hlasovací a ženy, Ohněm persekuce)
D. a F. Soukup (red.)
Praha, Tiskový výbor českoslovanské sociálně demokratické strany dělnické 1906
Velmi dobrý stav. Převazba. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
První máj 1893. Slavnostní list (Sociální demokracie, Rakousko-Uhersko, politika, mj. Dělnický svátek, T. G. Masaryk - O 8hodinné práci, Májové myšlenky)
Josef Krapka-Náchodský (red.)
Praha, Časopis Sociální demokrat 1893.
Velmi dobrý stav. Na přídeští a na titulní straně jsou razítka z knihovny. Převazba
700Kč
Bez daně: 700Kč
 
Valentinská © 2021