PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zlatá země (román pro ženy, Austrálie)
Barbara Wood, Woodová
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2011. Vydání první, stran 496. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Milenci oddané manželky
Inna Rottová
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2012. Vydání první, stran 222. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Staropražská romance. Malostranská povídka. (příloha časopisu Naše Praha; protektorát; podpis Quido M. Vyskočil)
Quido Maria Vyskočil - podpis!
Vyšlo jako příloha časopisu Naše Praha v Praze 1940. Stran 78. Původní brož, měkká vazba. Kniha s podpisem autora.
Obálka po okrajích mírně otřepena, stránky uvolněny. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ti oškliví muži! (humor)
A. Gruzinskij
Přeložil F. J. Matěcha. Nakladatel Jos. R. Vilímek v Praze, nedatováno. Vilímkova humoristická knihovna. Stran 99. Původní brož, měkká vazba.
Hřbet desek natržený, obálka a stránky po okrajích otřepeny, stránky uvolněny. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Dětství Lucie Newcomové a jiné povídky (edice: Knihy dobrých autorů, sv. 63) (povídky, symbolismus)
Arthur Symons
Vydává Kamilla Neumannová v Praze 1910. Knihy Dobrých autorů, svazek LXIII. Stran 95. Původní brož, měkká vazba.
Hřbet desek natržený, obálka a stránky po okrajích otřepeny, stránky uvolněny. Stav zachovalý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Der Zanksichtige, oder die rechtmäßige Erbin. Ein Lustspiel in drey Aufzügen
Prag - Leipzig: Johann Joseph Gröbl 1779, pův. knižní blok vytržený z desek, [64] nečíslovaných listů, titulní list s rytinou, 10 x 15,5 cm, jazyk: německy.
zevně ušpiněné, uvnitř čisté, poslední stránka s poznámkou inkoustem, celkově velmi dobrý stav
2 160Kč
Bez daně: 2 160Kč
Lístky z alba (edice: Edice malých próz) (beletrie, mj. Stínohra, Stará zahrada, Komůrka, Rodokmen; obálka Eduard Milén, ilustrace Jaroslav Novák)
Jan Čep
Vydal Josef Stejskal, Brno 1944. Edice malých próz, svazek 2. Vydání první, stran 57. Původní brož, měkká vazba.
Hřbet desek natržený, obálka odřena, stránky uvolněny. Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Elli. Povídka pro dívky (dívčí román; secesní vazba)
Eliška Hofmannová
Přeložil G. P. Nakladatel B. Stýblo v Praze, nedatováno. Druhé vydání, stran 127 s 8. celostránkovými obrazy. Původní celoplátěná vazba.
Desky mírně zašpiněny a po okrajích odřeny. Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Veliký let malého hrdiny (Dobrodružství statečného mladého Čechoslováka - o letectví, letadla)
V. Zíka
Vydalo nakladatelství Gustav Voleský v Praze 1937. Stran 231. Původní celoplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Čtyry doby. Fragmenty autobiografie (edice: Výbor z díla, sv. 3) (Božena Němcová, literární věda, korespondence, mj. Chodsko-Nymburk-Liberec; Rok 1848; Léta padesátá; Mezi mladými)
Božena Němcová
Vydal Československý spisovatel v Praze 1974. Obálku a vazbu navrhl a typograficky upravil Josef Týfa. Vydání první, stran 620. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně ušpiněný. Stav jinak pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Go west!: životopis padesátých let (edice: Edice světových autorů) (biografie, žurnalistika, Německo)
Hellmuth Karasek
Vydalo nakladatelství Votobia v Olomouci 2000. Přeložil Vladimír Cinke. Stran 232. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jabloňová větvička
Wenig, Adolf
Praha : Československá grafická unie 1934, původní brož, nesešitá, listy volně vložené do desek, bez titulního listu, papírový obal. 18 číslovaných stran, 16,5 x 25 cm
Výborný stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Korespondence I. (Karel Čapek - Spisy Karla Čapka, sv. XXII.)
Karel Čapek
Vydal Český spisovatel v Praze 1993. Spisy Karla Čapka, svazek 22. První souborné vydání. Typografie O. Hlavsa.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Prasátko a Tao
Benjamin Hoff
Vydalo nakladatelství Volvox Globator, Praha 1997. Přeložil Jan Koupil. Vydání první, stran 157. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Malé příběhy starého pána (povídky, věnování a podpis František Bořek - Dohalský)
František Bořek - Dohalský - podpis!
Nakladatel Fr. Borový, Praha 1941. Vydání první, stran 133. Původní pevná vazba. Kniha s podpisem autora.
Desky nepatrně zašpiněny. Stav jinak pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Salamandr, duch ohně (novela, Rusko, Finsko; překlad Jiří Honzík)
Vladimír Fjodorovič Odojevskij
Vydal Jan Šabata, nakladatelství DOPLNĚK, Brno 2013. Vydání první, stran 132. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021