ilustroval KAMIL LHOTÁK
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. dětské knihy, Praha 1955. Graficky upravila Naděžda Bláhová. Poloplátěná vazba s obálkou, 202 str. s ilustr. K. Lhotáka.
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo SNDK, Praha 1963 v edici Modrá stuha. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, 170 stran, rozměry: 20 x 26 cm
Stav velmi dobrý, desky jsou vyšisované se skvrnou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
SNDK, Praha 1964. Knižnice Krystal. Ilustroval Kamil Lhoták, upravil Libor Fára. Původní vazba; 22 x..
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky mírně zašpiněny. Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná. Rozměry: 15 x 23 cm, 118 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá. Hřbet je v horní části lepený a v dolní natržený s lehkou ztrátou.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Obálka, 6 celostr. a řada drobných ilustrací v textu K. Lhoták. Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1967. Celopl. nakl. vazba s obálkou, 139 s., 8°.
stav velmi dobrý, pouze přebal mírně opotřebován (a má ohnutý roh) a vazba sešikmena čtením
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 1949. Vyd. 2., v tomto nakl. 1.
Dobrý stav, přebal lehce za špiněný a po okrajích odřený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ústředním motivem čtivě psané knížky je významná bitva dvou obrněných lodí - seveřanského Monitoru a..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Ústředním motivem čtivě psané knížky je významná bitva dvou obrněných lodí - seveřanského Monitoru a..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Ústředním motivem čtivě psané knížky je významná bitva dvou obrněných lodí - seveřanského Monitoru a..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydal Odeon,nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1968. Vazbu navrhl a graficky upravil Vladimír Šmerda. Ilustroval Kamil Lhoták. Vydání druhé, v Odeonu první. Stran 174. - včetně obr. mater
Stav dobrý, ušpiněný a potrhaný přebal (viz foto).
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Praha : Supraphon 1983, pevná vazba se zlacením, 88 stran, 7,5 x 7,5 cm, kolibřík, vydání první.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 21 cm, 175 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Marie Vodičková. Upravil, a vytiskl Alois Chvála, Praha 1968.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce zažloutlá.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Fr. Borový, Praha 1944.
Velmi dobrý stav (viz náhled), část stránek je uvolněná.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Celoplátěná vazba s obálkou. Vydání první. Stran 753. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce otřepená.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo: SNDK, Praha 1967
Velmi slušný stav, otřepené okraje přebalu
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk
















