DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Slovart, Bratislava 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 300, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Práce, Praha 1974. Vydání první, stran 160. Původní brož, 15 x 22 cm, 160 stran.
Dobrý stav, zažloutlé stránky, obálka odřená a zašpiněná.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1994. První vydání, 247 stran, rozměry: 13 × 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Obálka po okrajích nepatrně odřena a pomačkána. Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Odeon, Praha 1992. Celoplátěná vazba, formát A5, 593 stran, první vydání.
Dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2005. Vydání první. Původní pevná vazba, 208 stran, rozměr: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Metafora v Praze 2011. Vydání první, stran 350. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2016. Přeložila Iva Harrisová. Vydání první, stran 379. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1994. Stran 408. Původní pevná vazba.
Pěkný stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
BB/art, Praha 2016. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, 351 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Orbis, Praha, 1970. Edice Kobra. Původní brož, měkká vazba, 186 stran, první vydání, rozměr: 13,5 x 19,5 cm.
Desky odřeny a zašpiněny, se skvrnami od polití, volné stránky, očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vintage Books, 2012.
Dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1994. První vydání, 194 stran, rozměry: 13 × 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Oddych, Český Těšín, 1999. Původní pevná vazba, rozměr: A5, 557 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Garamond, Praha 2007. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 197 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Metafora, Praha 2009. Pevná vazba s obálkou, stran 368, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Olympia, Praha 2004. Původní brož, měkká vazba, vydání druhé, 288 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Desky mírně zašpiněny. Velmi dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1378 (87 stránek)
Zákazníci sk


![Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot] Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/614848-sloni-maji-pamet-16384627211-1024x1024.jpg)













