BOHUMIL HRABAL

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Proluky (exil)
Bohumil Hrabal
Brožovaná, 196 stran, rozměr: 11,5 x 18 cm.
Pěkný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Kličky na kapesníku
Bohumil Hrabal
Vydala Práce, Praha 1990, edice Příliv. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm, 120 stran, 32 stran příloh.
Přebal nepatrně natržený. Stav jinak pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Toto město je ve společné péči obyvatel  [fotografický cyklus - Praha všedního dne; Miroslav Peterka, Bohumil Hrabal]
Bohumil Hrabal
Vydal Československý spisovatel, Praha 1967. První vydání, stran 96. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Dobrý stav, přebal je zažloutlý, ušpiněný a potrhaný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Harlekýnovy milióny
Bohumil Hrabal
Vydal Československý spisovatel, Praha 1981, edice Žatva. Původní celoplátěná vazba s přebalem, první vydání, 160 stran.
Stav pěkný (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pábitelé [Bohumil Hrabal - povídky, mj. Automat Svět, Bambini di Praga, Chcete vidět zlatou Prahu?]
Bohumil Hrabal
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, stran 204, vydání první.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Obsluhoval jsem anglického krále (Bohumil Hrabal)
Bohumil Hrabal
Vydal Československý spisovatel v Praze 1990. Typografie Oldřich Hlavsa. Vydání v ČS druhé, stran 208. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Život bez smokingu - Bohumil Hrabal (povídky, mj. Moje Libeň, Dandy v montérkách atd.)
Bohumil Hrabal
Vydal Československý spisovatel 1986. 1.vydání, 272 stran. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 11 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Krasosmutnění [Bohumil Hrabal - povídky z prostředí maloměsta, návrat do autorova dětství a mládí, navazuje na Postřižiny]
Bohumil Hrabal
Původní celoplátěná vazba s přebalem, první vydání, 184 stran. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pábitelé (edice: Kapka, sv. 105) [povídky, mj. Automat Svět, Dáma s kaméliemi, Diamantové očko, Chcete vidět zlatou Prahu?]
Bohumil Hrabal
Praha, Mladá fronta 1969, s. 248.
Stav: dobrý, brož. vydání (povolená vazba)
70Kč
Bez daně: 70Kč
Něžný barbar (Ilustroval Vladimír Boudník)
Bohumil Hrabal
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění 1990. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Doslov Vladimír Novotný. Typografie Milan Jaroš. První vydání, 155 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Proluky (Bohumil Hrabal)
Bohumil Hrabal
Nakl. Čs. spisovatel, Praha, 1991. Původní brož, 176 stran, rozměr: A5.
Stav pěkný (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Život bez smokingu - Bohumil Hrabal (povídky, mj. Moje Libeň, Dandy v montérkách atd.)
Bohumil Hrabal
Vydal Československý spisovatel 1986. 1.vydání, 272 stran. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 11 x 19 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ostře sledované vlaky (Bohumil Hrabal)
Bohumil Hrabal
Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1980. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 96 stran, rozměry: 12 x 16 cm, páté vydání.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Obsluhoval jsem anglického krále (Bohumil Hrabal) - samizdat
Bohumil Hrabal
Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 29,5 cm, stran 100 - tištěno jednostranně
Stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Taneční hodiny pro starší a pokročilé (edice: Život kolem nás, sv. 8) [novela]
Bohumil Hrabal
Obálka, vazba a typografie Zdenek Seydl. Život kolem nás, malá řada, sv. 8. Vydal Čs. spisovatel, Pr..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Proluky (exil) - Bohumil Hrabal
Bohumil Hrabal
Brožovaná, 170 stran, rozměr: 11 x 17 cm.
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
 
Valentinská © 2021