BOHUMIL HRABAL

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Proluky (Bohumil Hrabal)
Bohumil Hrabal
Nakl. Čs. spisovatel, Praha, 1991. Původní brož, 176 stran, rozměr: A5.
Mírně očteno. Stav dobrý (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slavnosti sněženek
Bohumil Hrabal
Stran 220. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 11 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce zažloutlý a v horní části s lehkou ztrátou.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Domácí úkoly z pilnosti - Bohumil Hrabal, povídky [mj. Interview na hrázi věčnosti]
Bohumil Hrabal
Vydání první, stran 224. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vita nuova (Bohumil Hrabal)
Bohumil Hrabal
Československý spisovatel, Praha, 1991. Původní brož, 287 stran, rozměr A5.
Pěkný stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Něžný barbar (Vladimír Boudník)
Bohumil Hrabal
Původní celoplátěná vazba s obálkou. První vydání, 155 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Proluky (Bohumil Hrabal) - samizdat
Bohumil Hrabal
Složky jsou volně vložené do desek, rozměry: 22 x 31 cm, stran 163
Stav velmi dobrý, pouze desky jsou odřené a ušpiněné
800Kč
Bez daně: 800Kč
Obsluhoval jsem anglického krále (Bohumil Hrabal) - samizdat
Bohumil Hrabal
Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 29,5 cm, stran 100 - tištěno jednostranně
Stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Taneční hodiny pro starší a pokročilé (edice: Život kolem nás, sv. 8) [novela]
Bohumil Hrabal
Obálka, vazba a typografie Zdenek Seydl. Život kolem nás, malá řada, sv. 8. Vydal Čs. spisovatel, Pr..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Proluky (exil) - Bohumil Hrabal
Bohumil Hrabal
Brožovaná, 170 stran, rozměr: 11 x 17 cm.
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Taneční hodiny pro starší a pokročilé (edice: Život kolem nás, sv. 8) [novela; ilustrace Jan Šafránek)
Bohumil Hrabal
Vydala Mladá fronta, Praha 2000. Ilustroval Jan J. Šafránek. Vydání deváté, stran 96. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Taneční hodiny pro starší a pokročilé (edice: Život kolem nás, sv. 8) [novela]
Bohumil Hrabal
Čs. spisovatel, Praha 1964, pevná vazba s přebalem, formát A5, 96 stran.
Dobrý stav stav, přebal na okrajích natržený a odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Taneční hodiny pro starší a pokročilé (edice: Život kolem nás, sv. 8) [novela]
Bohumil Hrabal
Obálka, vazba a typografie Zdenek Seydl. Život kolem nás, malá řada, sv. 8. Vydal Čs. spisovatel, Pr..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Morytány a legendy
Bohumil Hrabal
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, stran 196. První vydání.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, vyřazený knohovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Taneční hodiny pro starší a pokročilé (edice: Život kolem nás, sv. 8) [novela]
Bohumil Hrabal
Obálka, vazba a typografie Zdenek Seydl. Život kolem nás, malá řada, sv. 8. Vydal Československý spi..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Taneční hodiny pro starší a pokročilé (edice: Život kolem nás, sv. 8) [novela]
Bohumil Hrabal
Obálka, vazba a typografie Zdenek Seydl. Život kolem nás, malá řada, sv. 8. Vydal Československý spi..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Proluky [Bohumil Hrabal - samizdat, strojopis] (ineditní edice Prostor, sv. 3)
Bohumil Hrabal
Edice Prostor, 1988, Hradec Králové. Brožura šitá drátem, reprodukovaný strojopis, 14 x 20 cm, 103 stran.
Pěkný stav, obálka má ohnuté rohy, částečně uvolněná páska na hřbetu; viz foto.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021