KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Les Terres du Ciel: Description astronomique, physique, climatologique, géographique des planetes [astronomie, popis planet, sluneční soustava, vazba kůže - polokožená]
Flammarion, Camille
Paris: Librairie Académique Didier et Cie, Libraires-Éditeurs 1881. Dixieme édition.
Hrany desek lehce odřené, patitul, titulní strana a poslední strana vzhledem ke stáří zahnědlé, uvnitř zcela v pořádku, celkově pěkný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Cavalry in the Waterloo Campaign [Napoleonské války, sedmá koalice, bitva u Waterloo, kavalérie - jízda]
Sir Evelyn Wood
= The Pall Mall Magazine Library. London: Sampson Low, Marston and Company 1895.
Desky odřené a na rozích otlačené, vpředu nalepen štítek knihkupce, bývalý knihovní exemplář s razítky na titulní straně a inventárním štítkem na přídeští, předsádka, ořízka a některé strany vzhledem
499Kč
Bez daně: 499Kč
Atlas und Grundriss der Bakteriologie, sv. 1 [1899; bakterie; medicína; lékařství]
Lehmann, K. B. - Neumann, R. O.
München: Verlag von J. F. Lehmann 1899, váz., VIII+69 s., 69 tabulí, 8° (13 x 19 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, ořízka, předsádky a stránky zažloutlé, na předsádkách a pár stranách jsou drobné šmouhy či stopy prachu, na patitulu je podpis majitele.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Raci čili Zachování od smrti ohněm / Bagdad, král pouště
Marie Johanna / Vilém Herchenbach
Převazba, rozměry: 10,5 x 16 cm.
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné, hřbet je potrhaný. Uvnitř je stav dobrý, pouze stránky jsou zažloutlé a oba obrázky vybarvené. Volnější vazba.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Allgemeines Deutsches Kochbuch für alle Stände [německá kuchařka z 19. století, recepty]
Schreibler, Wilhelmine Sophie
Leipzig: C. F. Amelangs Verlag 1892. Dreiunddreißigste Auflage.
Desky opotřebované - odřené, zašpiněné, hřbet ve spodní části prasklý, vlastnická poznámka na přídeští, předsádka a frontispis mají ohnuté rohy, okraje titulní strany otlačené, dolní rohy str. 305-328
999Kč
Bez daně: 999Kč
Mosengel: Die Schweiz. Vierundzwanzig Aquarelle [Švýcarsko; Alpy; krajiny; umění; katalog]
Seitz, Gustav W. - Mosengel, Adolf
Wandsbeck: Gustav W. Seitz - Artistische Anstalt in Wandsbeck [cca 1880], brož., 18 s., 4° (25 x 32,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří (zvláště na rubu), další žluté skvrnky jsou na tabulích s reprodukcemi (opět zvláště na rubu), na stránkách je o
490Kč
Bez daně: 490Kč
Capito und Butzer. Straßburgs Reformatoren [Štrasburk; protestantismus; teologie; reformace; Wolfgang; Martin Bucer]
Johann Wilhelm Baum
Elberfeld: Verlag von R. L. Friderichs 1860, pevná vazba, XIX+611 s., 8° (17,5 x 22,5 cm)
Uspokojivý stav; desky jsou opotřebené, na hřbetu jsou dva papírové štítky, na přídeští je štítek se signaturou, na titulním listě a pár dalších stránkách jsou razítka z knihovny, některé stránky mají
250Kč
Bez daně: 250Kč
Geschichte des Polybius mit den Auslegungen und Anmerkungen des Ritters Herrn von Folard [et]c. [et]c. worinnen derselbe die Kriegskunst nach allen ihren Theilen ... [2. díl; "Dějiny"; mědiryty; rytiny; staré tisky; vojenství]
Polybius - Folard, Jean-Charles de - Oelsnitz, Anthon Leopol
Berlin: George Ludewig Winter [Georg Ludwig Winter] 1755, váz., 32+410+[2] s., 36 tabulí, 4° (21,5 x 27 cm)
Kůže na deskách opotřebovaná, s drobnými ztrátami, štítek s titulem částečně sedřený, předsádky vybledlé, zadní předsádka částečně odlepena, stránky a tabule zažloutlé, některé z tabulí mírně pokrčené
4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
Medicinische Jahrbücher des kaiserl. königl. österreichischen Staates [ročenka; medicína; lékařství; dějiny; historie; 19. století; Rakousko]
Raimann, Joh. Nep. Ritter von - Rosas, Anton Edlen von - Fis
Wien: Carl Gerold 1840, váz., 680 s., 3 tabule, 8° (14 x 22 cm)
Desky opotřebované, kůže na jednom místě se stopami po činnosti larev, titul s hnědými skvrnkami, ustřiženou horní a dolní částí a se dvěma razítky a dvěma podpisy majitelů, ořízka poněkud zašlá, před
1 380Kč
Bez daně: 1 380Kč
La Solidarité, roč. 3, 1869, č. 9, 11, 15-19 [socialismus; Francie; 19. století; časopis]
Fauvety, Charles (ed.)
Paris: 1869, váz., [104] s., 8° (19 x 27 cm)
Dobrý stav; zadní deska s nalepeným štítkem, na předsádkách jsou razítka a signatury, první list opotřebovaná a podlepovaná knihvazačem (text dobře čitelný), několik stran se šmouhami či pár žlutými s
990Kč
Bez daně: 990Kč
Le Monde Enchanté [kouzelný svět, pohádky, legendy, kouzelné příběhy]
Ortoli, [J. B.] Frédéric
Paris: Librairie Ch. Delagrave. Troisieme edition. Illustrations de A. Gaillard, et. G. Belichon.
Slušný stav. Desky zašpiněné a odřené, hřbet vybledlý a plátno na okrajích natržené, vazba před patitulem naprasklá, i uvnitř na několika místech lehce naprasklá (viz obr. 5) - knižní blok ale drží vž
750Kč
Bez daně: 750Kč
Knihy o statečnosti válečné neb rekovské též domácí neb křesťanské - Jana Jowiána Pontána 1819
Zimmermann, Josef Václav, Pontano, Giovanni Gioviano
Brožovaná, s původní obálkou, stran 140, rozměry: 11,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou ušpiněné, mírně odřené a otřepené. Hřbet je potrhaný s lehkou ztrátou, na hřbetu je polepka, které zasahuje do obálky. I tak velmi dobře zachováno
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bulletin officiel du Parti Socialiste Polonais, 1895-1897, č. 1-12 [Polsko; socialismus; exil; levicový časopis]
London: 1895-1897, váz., [138] s., 8° (14 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; na zadní desce jsou nalepeny štítky, na předsádkách jsou razítka a poznámky psané propiskou, na několika stranách je razítko, dva listy s drobnou ztrátou nebo natržením podél vnitřní
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
 
Valentinská © 2021