STARÉ TISKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Státní tiskárna, Praha 1958.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená, kraje otřepené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Státní tiskárna, Praha 1936.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
BALBÍN, Bohuslav - KONIÁŠ Z VYDŘÍ, František Josef:
HISTORIA DE DUCIBUS, AC REGIBUS BOHEMIAE..
59 999Kč
Bez daně: 59 999Kč
Bez daně: 59 999Kč
GLORIA ET MAJESTAS SACRO-SANCTAE, REGIAE, EXEMPTAE, ET NULLIUS DIAECESIS, WISSEGRADENSIS ECCLESIAE S..
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Zeměpisná příručka o Čechách (popis povrchu, hornin, rostlin, výčet krajů, obyvatelstva apod.).
V..
2 700Kč
Bez daně: 2 700Kč
Bez daně: 2 700Kč
Praha 1948.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, kraje stránek mírně otřepené.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Halle im Magdeburgischen: Carl Hermann Hemmerde 1774, váz., [8]+[420] s., 8° (11 x 17,5 cm)
Horší stav; chybějí strany, desky zašlé, opotřebované, s odřenými rohy, zadní předsádka nahrazena novou, jen malá část stránek má žluté skvrnky od stáří.
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Paris: au bureau de journal 1847, dobová celoplátěná vazba se zlaceným štítkem na hřbetu, 384 stran s ilustracemi v textu, 4 kolorované mědiryty s módou, 12 skládaných vzorů, 6 nekolorovaných tabulí,
desky poněkud ušpiněné, otlučené rohy, některé stránky s hnědými skvrnami, celkově velmi dobrý stav
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Leipzig: Friedrich Ludwig Verlag. Pův. plátěná vazba se zlacenou ražbou na hřbetu a přední desce a ražbou na zadní desce, zlacenou ořízkou, na předsádce se štítkem knihvazače, 220 stran se 2 obr., 12
Desky lehce odřené, oddělené od knižního bloku, s hnědými skvrnami, jinak uspokojivý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Leipzig: Baumgärtners Buchhandlung 1841, celoplátěná dobová vazba se zlaceným hřbetem, velké 4° (22,5 x 28,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a otlučené, celé č. 25 chybí, tabule č. 24 chybí, občas hnědé svkrny, některé tabule zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
7 800Kč
Bez daně: 7 800Kč
Bez daně: 7 800Kč
Altenburg: Literatur-Comptoir 1824, brož., XVI+275 s., 8° (14,5 x 23 cm)
Uspokojivý stav; ořízka ztmavlá, stránky zažloutlé, část z nich má žluté skvrnky od stáří, několik listů má skvrnky od vody.
2 390Kč
Bez daně: 2 390Kč
Bez daně: 2 390Kč
Paris: Administration et redaction du Magasin des Demoiselles 1852-1853, poloplátěná dobová vazba se zdobenými deskami a zlaceným titulem na hřbetu, strany 1-128 a 161-380 s 10 kolorovanými rytinami s
desky poněkud odřené, vyšisované, okraje odřené, únorové č., tj. str. 129-160 a tabule k prosincovému č. chybí, některé vzory natržené, ořízka a okraje stránek občas s hnědými skvrnami, celkově ale do
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Tyrnaviae [Tyrnavia; Trnava; Nagyszombat; Tyrnau]: Typis Collegii Academici Soc. Jesu [Jezuitská tiskárna] 1764, váz., [4]+276 s., 8° (12 x 19 cm)
Velmi dobrý stav; kůže na hřbetu má drobné ztráty, na deskách pak menší stopy po činnosti larev, horní ořízka a předsádky jsou trochu vybledlé, stránky jsou zcela čisté (jen pět listů má nepatrnou skv
4 390Kč
Bez daně: 4 390Kč
Bez daně: 4 390Kč
Bruxelles: Bruylant-Christophe et Comp. 1855, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 380 stran s četnými dřevořezy v textu, 11 kolorovaných rytin, 2 čb. tabule, četné vzory na šití a pletení, 4° (21 x
desky poněkud vyšisované a na krajích odřené, vazba u předsádek uvolněná, uvnitř občas hnědé skvrny, občas ohnuté rohy stránek, celkově ale velmi dobrý stav
4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Prag [Praha]: Bei Casper Widtmann 1808, váz., [2]+272+[26] s., 8° (12 x 19,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a vybledlé, stránky zažloutlé, občas s menším počtem žlutých skvrnek od stáří.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Bruxelles: Bruylant-Christophe 1863-1864, poloplátěná vazba se zlaceným hřbetem, mramorovaná ořízka, 384 stran s četnými dřevořezy v textu a 12 kolorovaných rytin, 4° (20,5 x 29 cm)
desky na krajích odřené, předsádky a první stránky poněkud ušpiněné, str. 11-14 volně, celkově ale ještě velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Zákazníci sk

![DĚJINY ČESKÝCH KNÍŽAT A KRÁLŮ (1735) 56 portrétů - HISTORIA DE DUCIBUS AC REGIBUS BOHEMIAE [knížata a králové čeští: Přemyslovci, Lucemburkové, Habsburkové, Jagellonci;mj. Přemysl Otakar, Václav, Karel IV., Ferdinand Habsburský, Rudolf II., Marie Terezie] DĚJINY ČESKÝCH KNÍŽAT A KRÁLŮ (1735) 56 portrétů - HISTORIA DE DUCIBUS AC REGIBUS BOHEMIAE [knížata a králové čeští: Přemyslovci, Lucemburkové, Habsburkové, Jagellonci;mj. Přemysl Otakar, Václav, Karel IV., Ferdinand Habsburský, Rudolf II., Marie Terezie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/716213-dejiny-ceskych-knizat-a-k-17212040751-1024x1024.jpeg)
![Journal des Demoiselles. Quinzième Annee, quinzième année, 3e série, 1847 [móda, domácí práce, kolorované mědiryty, staré tisky] Journal des Demoiselles. Quinzième Annee, quinzième année, 3e série, 1847 [móda, domácí práce, kolorované mědiryty, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766139-journal-des-demoiselles-q-17771233311-1024x1024.jpg)
![Meissner´s Zizka. Gesänge [báseň o Žižkovi] Meissner´s Zizka. Gesänge [báseň o Žižkovi]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/702347-meissner-s-zizka-gesange--16996406741-1024x1024.jpg)
![Allgemeine Moden-Zeitung. Eine Zeitschrift für die gebildete Welt. ... [móda, kolorované rytiny, staré tisky] Allgemeine Moden-Zeitung. Eine Zeitschrift für die gebildete Welt. ... [móda, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766149-allgemeine-moden-zeitung--17771986611-1024x1024.jpg)
![Magasin des Demoiselles. Morale, Histoire ancienne et moderne, Sciences, Économie domestique, Littérature, Beaux-Arts, Voyages, Récréations, Biographie, Petit Courier des Demoiselles; Tome neuvième, 1852-53 [móda, kolorované rytiny, staré tisky] Magasin des Demoiselles. Morale, Histoire ancienne et moderne, Sciences, Économie domestique, Littérature, Beaux-Arts, Voyages, Récréations, Biographie, Petit Courier des Demoiselles; Tome neuvième, 1852-53 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766153-magasin-des-demoiselles-m-17772080231-1024x1024.jpg)
![Journal des Dames et des Demoiselles. Guide de tous les Travaux de Dames. Dessins exécutés sous la direction de M. Sajou; Année 1855 [móda, kolorované rytiny, staré tisky] Journal des Dames et des Demoiselles. Guide de tous les Travaux de Dames. Dessins exécutés sous la direction de M. Sajou; Année 1855 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766264-journal-des-dames-et-des--17773020391-1024x1024.jpg)
![Journal des Dames et des Demoiselles et Brodeuse illustrée réunis. Guide complèt de tous les Travaux de Dames. texte illustré. Broderies, Tapisseries coloriées; 1863-1864 [móda, kolorované rytiny, staré tisky] Journal des Dames et des Demoiselles et Brodeuse illustrée réunis. Guide complèt de tous les Travaux de Dames. texte illustré. Broderies, Tapisseries coloriées; 1863-1864 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766448-journal-des-dames-et-des--17773778601-1024x1024.jpg)