STARÉ TISKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Franckfurth am Mayn [Frankfurt am Main]: Bey Johann Friedrich Fleischer 1732, váz., [30]+1062+[34] s., frontispis, 8° (11 x 17 cm)
Dobrý stav; kůže na deskách opotřebovaná a odřená, předsádky trochu ztmavlé, zadní volná předsádka chybí, na druhé, nezdobené předsádce jsou poznámky pastelkou z 20. století, polovina frontispisu chyb
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Leipzig: In Weidmannischen Buchladen 1734; In Weidmannischen Buchhandlung 1738; Verlegts Moritz Georg Weidmann 1727, váz., [8]+217+[15], [8]+287+[9], [16]+306+[6] s., 8° (10,5 x 17 cm)
Dobrý stav; kůže opotřebovaná a odřená, rohy naražené, předsádky vybledlé, resp. zahnědlé, na přední předsádce a několika stranách jsou čísla, resp. zatržení psaná pastelkou, frontispis opotřebovaný,
5 490Kč
Bez daně: 5 490Kč
Bez daně: 5 490Kč
Wien: gedruckt auf Kosten des Herausgebers 1811, poloplátěná vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky, 418 stran+[24] stran s rejstříkem+LII kolorovaných tabulí s hmyzem, 8° (12 x 18,5 cm)
hřbet částečně odtržený, odřené desky, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
8 900Kč
Bez daně: 8 900Kč
Bez daně: 8 900Kč
Augsburg: Bey Conrad Heinrich Stage 1780, váz., [32]+472+38+[16] s., 24 map/příloh, 8° (10,5 x 17,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, zadní deska trochu prohnutá, rohy desek mírně naražené a odřené, na předních předsádkách, rubu frontispisu a několika stranách jsou menší šmouhy/otisky, na tit
21 250Kč
Bez daně: 21 250Kč
Bez daně: 21 250Kč
Francofurti [Frankfurt nad Mohanem]: Apud heredes Andreae Wecheli, Claudium Marnium & Ioannem Aubrium 1600; Typis Wechelianis, apud Claudium Marnium, & haeredes Joannis Aubrii 1602, váz., [20]
Velmi dobrý stav; rohy desek naražené, pergamen na třech místech odřený, dolní kapitálek částečně odtržený, horní ořízka trochu ztmavlá, předsádky zažloutlé, s pár šmouhami a stopami po činnosti hmyzu
150 000Kč
Bez daně: 150 000Kč
Bez daně: 150 000Kč
Rothomagi [Rouen]: Richardus Lallemant 1774, váz., [18]+XXX+407+[13] s., 12° (9,5 x 16,5 cm)
Dobrý stav; kůže odřená, rohy desek naražené, přední předsádka se skvrnou, navíc odlepena od desky, na předsádkách jsou velmi stará rukopisná exlibris, vazba nalomená (viz foto; knižní blok však drží
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Gotha: Bei Justus Perthes 1799, váz., [8]+278 s., 4 přílohy, 8° (11,5 x 18,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, rohy desek naražené, horní ořízka trochu ztmavlá, na cca 20 stranách jsou žluté skvrnky od stáří, na dalších stranách jen zřídkavě a v malém počtu.
9 990Kč
Bez daně: 9 990Kč
Bez daně: 9 990Kč
Berolini [Berlin]: Ex Officina Fratrum Wegener, Typographorum 1805, váz., L+514 s., 1 tabule, 4° (22 x 26 cm)
Dobrý stav; kůže na hřbetu skoro odlepená, papírový pokryv silně opotřebovaný, se ztrátami, rohy odřené, zlacení částečně setřeno, na nebarvené straně přední předsádky jsou čísla psaná pastelkou, strá
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Prag: gedruckt in der erzbischöflichen Buchdruckeyrei durch Johann Diesbach 1791, pův. vydavatelská kartonová vazba, rukou psaný titul na hřbetu, 91 stran s vinětami, skládaná rytina na frontispisu, j
zevně mírně odřená a ušpiněná exlibris na předsádce, text mírně zahnědlý, celkově ale výborný stav
4 940Kč
Bez daně: 4 940Kč
Bez daně: 4 940Kč
Leipzig - Prag: Bey Kaspar Widtmann 1788, váz., [4]+252 s., 8° (12 x 21 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, na titulní straně jsou stará razítka a signatury, na pár listech je skvrna od vody, některé listy silněji zažloutlé, jinak jen zřídka menší skvrny od vody, oje
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Prag: bei Johann Ferdinand Edlen von Schönfeld 1793.
Štítky se signaturami na předních deskách a hřbetu, okraje desek trochu odřené, exlibris na přídeští a razítko předchozího majitele na titulní straně, papír vzhledem ke stáří zahnědlý a trochu skvrnit
4 000Kč
Bez daně: 4 000Kč
Bez daně: 4 000Kč
Wien: Gedruckt und verlegt bey B. Ph. Bauer, k. k. Universitäts-Buchdrucker 1805, váz., 724 s., 8° (13 x 21,5 cm)
Uspokojivý stav; desky opotřebované, kůže odřená, na hřbetu je zbytek papírového štítku, oba spoje mezi předsádkami a knižním blokem prasklé (knižní blok tedy skoro oddělen od desek), stránky zažloutl
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Prag: Verlag der Buchhandlung von Friedrich Ehrlich 1846, pův. vydavatelská brož se štítkem na hřbetu, [6]+XXXVIII+II+317+[3] stran, 8° (14 x 21,5 cm), jazyk: německy
desky ušpiněné, natržené, průběžně silnější hnědé skvrny, jinak čistá, celkově uspokojivý stav
3 060Kč
Bez daně: 3 060Kč
Bez daně: 3 060Kč
Regensburg - Wien: Emerich Felix Bader 1759, váz., 2+8+1280+54+34 s., 8° (14,5 x 22 cm)
Desky opotřebované, na rozích odřené, pergamen s větší hnědou skvrnou; ořízka s drobnými hnědými skvrnami; na předním přídeští perem vepsána signatura a nalepeno exlibris; na titulní straně perem veps
7 150Kč
Bez daně: 7 150Kč
Bez daně: 7 150Kč
Neostadii Austriae [Wiener Neustadt]: Typis Josephi Adami Fritsch 1760, celokožená vazba, zdobený hřbet, červená ořízka, [30] listů +112 stran; 287 stran s ("S. Paulus Primus Eremita. Iuxta Exemp
desky poněkud odřené a otlučené, titulní stránky s vystřiženým podpisem majitele, podlepená papírem, některé stránky se zahnědlou tiskovou plochou nebo krajem, kapitálky prožrané červotočem, celkově a
15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Leipzig: M. G. Weidmann, Sr. Königl. Maj. in Pohlen un Churfürstl. Durchl. zu Sachsen Buchhändler 1724, pouze tento 9. díl, kartonová vazba, kůže stržená, 10 listů +1848 sloupků + [19] stran rejstříku
Desky bez kůže, zevně mírně pošpiněná, celkově čistá, papír pouze nepatrně skvrnitý. Malé razítko na titulním listu.
52 000Kč
Bez daně: 52 000Kč
Bez daně: 52 000Kč
Zákazníci sk

![Unterhaltungen aus der Naturgeschichte. Der Insecten dritter Theil [přírodní vědy, hmyz, staré tisky, kolorované mědiryty] Unterhaltungen aus der Naturgeschichte. Der Insecten dritter Theil [přírodní vědy, hmyz, staré tisky, kolorované mědiryty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/721087-unterhaltungen-aus-der-na-17211398361-1024x1024.jpg)
![Reise in das Riesengebirge und in die umliegenden Gegenden Böhmens und Schlesiens [1799; Krkonoše; Sudety; Liberec] Reise in das Riesengebirge und in die umliegenden Gegenden Böhmens und Schlesiens [1799; Krkonoše; Sudety; Liberec]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727401-reise-in-das-riesengebirg-17288911021-1024x1024.jpg)
![Museum Anatomicum [Anatomické muzeum, 1805; anatomie; medicína; lékařství; věda; katalog] Museum Anatomicum [Anatomické muzeum, 1805; anatomie; medicína; lékařství; věda; katalog]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/728494-museum-anatomicum-anatomi-17303800521-1024x1024.jpg)


![Böhmen. Saazer Kreis [= Das Königreich Böhmen; statistisch-topographisch dargestellt; 14. Band] ŽATEC Böhmen. Saazer Kreis [= Das Königreich Böhmen; statistisch-topographisch dargestellt; 14. Band] ŽATEC](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/555531-bohmen-saazer-kreis-das-k-15604375741-1024x1024.jpg)
![Acta sincera Sancti Pauli Thebaei cognomento primi eremitae graeco-latina cum variantibus lectionibus & notis variorum. Accedunt Dissertatio praeliminaris de dubiis haec Acta circumstantibus ... [náboženství, staré tisky, vazba kůže] Acta sincera Sancti Pauli Thebaei cognomento primi eremitae graeco-latina cum variantibus lectionibus & notis variorum. Accedunt Dissertatio praeliminaris de dubiis haec Acta circumstantibus ... [náboženství, staré tisky, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/735125-acta-sincera-sancti-pauli-17379911681-1024x1024.jpg)
![Annalium Ferdinandeorum; Neunter Theil (1724) [uvnitř veduta města Praha Malá Strana a Hradčany, mědirytina Poprava 27 českých pánů na Staroměstském náměstí r. 1621; druhá pražská defenestrace 1618] Annalium Ferdinandeorum; Neunter Theil (1724) [uvnitř veduta města Praha Malá Strana a Hradčany, mědirytina Poprava 27 českých pánů na Staroměstském náměstí r. 1621; druhá pražská defenestrace 1618]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/576088-annalium-ferdinandeorum-n-15912597971-1024x1024.jpg)