NAKL. ACADEMIA - VÝPRODEJ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dialogičnost a sociální reprezentace. Dynamika mysli
Ivana Marková
Vydala Academia, Praha 2007. Rozměry: 14 x 21 cm. Původní pevná vazba, 284 stran.
Velmi dobrý stav,
80Kč
Bez daně: 80Kč
Věda nepadá daleko od stromu
E. Bohůrková, E. Hníková, E. Vlčková
Vydala Academia, Praha 2017. Pevná vzaba s obálkou, rozměry: 15,5 x 22 cm, 3248 stran.
Velmi dobrý stav, na obálce je nálepka, obálka je mírně odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Věda nepadá daleko od stromu
E. Bohůrková, E. Hníková, E. Vlčková
Vydala Academia, Praha 2015. Pevná vzaba s obálkou, vydání první, rozměry: 15,5 x 22 cm, 248 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nobelovy ceny a přírodní vědy
Erling Norrby
Academia, Praha 2013. Pevná vazba s obálkou, stran 359, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části u hřbetu nepatrně natržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Moje šílené století
Ivan Klíma
Academia, 2010. Edice Paměť, sv. 17. Stran 526, vydání první. Rozměry: 13,5 x 21 cm. Pevná vazba.
Dobrý stav, kniha je v dolní části naražená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Moje šílené století
Ivan Klíma
Academia, 2010. Edice Paměť, sv. 17. Stran 526, vydání první. Rozměry: 13,5 x 21 cm. Pevná vazba.
Dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vzdělanostní mecenát v zemích České koruny (1500-1700) - Vzdělání, studijní nadace
Martin Holý
Academia, Praha 2016. Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 629.
Stav pěkný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Zrození Šlépějí: aneb Demlova „bílá kniha“
Jakub Deml
Vydala Academia, Praha 2018, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 845 stran, pevná vazba - přebal chybí.
Stav dobrý, desky jsou odřené, na hřbetu jsou nálepky.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bratři Himmlerové [Heinrich Himmler, nacismus]
Katrin Himmlerová (Himmler)
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 2008. První vydání. Stran 265. Pevná vazba, bez přebalu. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mineralogie
František Slavík, Oldřich Pacák, Jiří Novák
Vydala Academia nakl. Československé akademie věd, Praha 1974. Původní celoplátěná vazba s přebalem. 488 stran, 8°, s ilustracemi v textu. 5 vydání.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý (viz obr.)
299Kč
Bez daně: 299Kč
Kinematografie zapomnění - Počátky normalizace ve Filmovém studiu Barrandov 1968–1973 [filmy, film, herci]
Štěpán Hulík
Nakl. Academia, Praha, 2011. Původní vazba s obálkou, 476 stran, rozměr: 13 × 20 cm.
Zcela nová kniha. Perfektní stav (viz obr.). Zatavená v ochranné fólii
290Kč
Bez daně: 290Kč
Dějiny české literatury 1945-1989, IV. díl 1969-89
Pavel Janoušek a kolektiv
NABÍZÍME CELÝ KOMPLET 4 SVAZKŮ ZA VELMI ZVÝHODNĚNOU CENU! V knize je CD! Čtvrtý díl rozsáhlého čtyřd..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Dějiny české literatury 1945-1989 - III. 1958-1969
Pavel Janoušek a kol.
Dějiny české literatury 1945-1989 - III.díl 1958-1969+CD. Třetí díl rozsáhlého čtyřdílného kompendia..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Polemika judaismu s islámem ve středověku
Daniel Boušek
Academia, Praha 2015, formát A5, 8°, 276 stran, pevná vazba, . Edice Judaica
Výborný stav, nová kniha.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021