MÍSTOPIS

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Posvátná opičí řeka  (mayové cestopis)
Christopher Shaw
Výlet s Bohy na kánoi. BB/art, Praha 2002
Velmi dobrý stav (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Keltské pověsti a pohádky, I. díl
Joseph Jacobs
"Zvláštní vydání", Brno 1996. Původní brož, malá 8°, 143 stran.
Velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Záhada turínského plátna. Příběh smrti ukřižovaného (Ježíš Kristus, Turínské plátno, náboženské relikvie)
Alfréd Fantiš
Podtitul: Příběh smrti Ukřižovaného. Dílo významného evropského neurochirurga českého původu, který ..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Geologické mapy Evropy (1780-1918) - DVD - ROM-geologická mapa
Geological maps of Europe (1780-1918) - DVD - ROM
Trojjazyčný (česko/slovenský/anglický) DVD-ROM Geologické mapy Evropy (1780-1918) se zaměřením na úz..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Chodovská tvrz. K historii Prahy 11 (Praha - Chodov, Jižní Město, historie, architektura)
Jiří Bartoň
Kniha se podrobně zabývá historií a stavebním vývojem Chodovské tvrze a navazujícího hospodářského d..
 
45Kč
Bez daně: 45Kč
Emauzský cyklus.[Klášter Emauzy] Ikonografie středověkých nástěnných maleb v ambitu kláštera Na Slovanech [středověké gotické nástěnné malby]
Kateřina Kubínová
Artefactum, Praha 2012. Původní pevná vazba s přebalem, 26x21 cm, 388 stran, obrazový materiál.
Velmi dobrý stav, natržený přebal.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Quaternary of Siberia ...
Jiří Chlachula, Rob A. Kemp, Jaroslav Tyrácek eds.
.... Quaternary Geology, Palaeontology and Palaeolithic Archaeology [Sborník geologických ved. Antro..
 
270Kč
Bez daně: 270Kč
Palinspastic Maps of the Western Carpathian ....
Kováč, Michal - Cíha, Ivan - Krystek, Ivan aj.
Palinspastic Maps of the Western Carpathian Neogene. Scale 1:1000000. Prague: Geological Survey 1989..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
V Indii jen tak (Indie, cestopis, fotografie)
Václav Fiala
Kovalam, Praha, nedatováno. Původní vazba s přebalem, 8°, 193 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Palinspastic Maps of the Western Carpathian ....
Kováč, Michal - Cíha, Ivan - Krystek, Ivan aj.
Palinspastic Maps of the Western Carpathian Neogene. Scale 1:1000000. Prague: Geological Survey 1989..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
Palinspastic Maps of the Western Carpathian ....
Kováč, Michal - Cíha, Ivan - Krystek, Ivan aj.
Palinspastic Maps of the Western Carpathian Neogene. Scale 1:1000000. Prague: Geological Survey 1989..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
Řecká kolonisace severního Černomoří. Její předpoklady a zvláštnosti (kolonizace, Staré Řecko, antika, Černé moře)
A. A. Jessen
Její předpoklady a zvláštnosti. Rovnost, Praha - Brno, 1951. Původní měkká vazba, rozměry: 14 x 21 c..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lidé od Čadského jezera (Afrika, Čadské jezero, geografie, cestopis, kultura)
Viktor Černý
Academia, Praha 2006. Původní vazba s přebalem, 8°, 239 stran s obr. materiálem. Dobrý stav (viz fot..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Apoštolé Slovanů. Cyril a Metoděj a Velká Morava (Křesťanství, christianizace, Byzanc, Velkomoravská říše, archeologie)
Anton Bagin
Česká katolická charita, Praha 1982. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 164 stran, rozměry: 15 x ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021