MAPY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vysvetlivky k prehľadnej geologickej mape ČSSR 1:200000 (Geologická mapa ČSSR, geologie, Trstená - Spišská stará ves, Slovensko)
kolektiv autorů
Bratislava, Geofond 1963, Brožovaná. Rozměry: 15 x 20 cm, 131 stran + legenda k mapě.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Paříž (turistický průvodce, Baedeker)
kolektiv autorů
Pevná vazba, stran 234 - včetně vyobrazení + mapa, rozměry: 12,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zvíkov (edice: Vlastivědný sborník, sv. 8) [průvodce, historie, architektura, mapa, fotografie dle Leo Richter]
Jos. Bělohlav
Vlastivědný sborník, české monografie. Rok 1913-14, svazek 8. (58.). Původní brož, 8°, 20 stran, mno..
Dobrý stav (viz foto)!
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vídeň. Turistický průvodce (Rakousko, historie, doprava, ubytování, jídlo a pití)
J. Bousfield, R. Humphreys
Jota, Brno 2006. Edice Livingstone, sv. 72. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 198 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mapa světa v době druhé světové války - vysvětlivky
Vyd. Fastr
Stav zachovalý, v horní části několikrát natrženo viz foto.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Řím (průvodce, turistika, první republika, mapa)
Rozměry: 11 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Turkey / Turecko
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 732, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka lehce odřená a mírně vyšisovaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ostrov tisíce vůní (Korsika, cyklistický průvodce)
Jiří Jokl
Cykloknihy, 2007. Pevná vazba, rozměry: 23,5 x 18 cm, stran 312 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, horní roh desek je naražený, hřbet je v horní části s mírnou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Řím, část II. Procházky po Římu a okolí
Šulcův illustrovaný průvodce IX. B.
Měkká vazba, stran 175 + rozkládací mapy, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené. Hřbet lehce vyšisovaný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
New York
kolektiv autorů
Brožovaná, 143 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 10,5 x 14,5 cm. Druhé autorizované vydání.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Populační atlas českých zemí (1948)
SRB, Vladimír a ŠEBESTA, Jaroslav
Vydal Vladimír Žikeš, Praha 1948; formát 8°, 24 cm, 34 rozkládacích mapek a statistických grafů..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Vysočina
Ivo Paulík
Ottovo nakl. Praha, 2010. Brožovaná, stran 118 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce je nálepka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha: atlas ortofotomap [letecká mapa, fotografie z výšky, letecký pohled, plán města]
Praha. Atlas ortofotomap, měřítko 1:6 000. Kartografie Praha a.s., 1998. Původní pevná vazba, cca 285 stran, rozměr: 23 x 35,5 cm.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha. Průvodce magickým srdcem Evropy
V. Dudák, J. Podrazil
Měkká vazba, rozměry: 14 x 22 cm, stran 359 - včetně vyobrazení, vydání druhé.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Frankreich - Francie, mapa - litografie, grafika, nesignováno
Rozměry tiskové plochy: 33 x 41 cm.   ..
Stav horší, mírně místy natrženo viz foto.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Severní a jižní hvězdná obloha 2000.0
kolektiv autorů
Geodetický a kartografický podnik, Praha 1985.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021