PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Husitskou Prahou (Praha, husitství, husité, církevní architektura, mj. Karolinum, Betlemská kaple, kostel sv. Jakuba, Týnský chrám)
Tomáš Č. Zelinka
Vydal Blahoslav v Ústředním církevním nakl. v Praze 1955. Celoplátěná vazba - přebal chybý, 103 str...
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Praha 19. a 20. století, technické proměny
J. Kohout, J. Vančura
Váz. s obálkou, 1. vyd. Praha : SNTL, 1986, 289 s. : fot., mp., pl., [14] s. složených fot. a plánů ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Dějepis města Prahy, díl III. (Praha)
Vácslav Vladivoj Tomek
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 23 cm, stran 664.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Odkryté poklady - Paměti děje- a místopisné vikariatního obvodu Libockého v okresu Smíchovském (Liboc, Břevnov, Praha)
Bonifác Jan Holub
Brožovaná, stran 222, rozměry: 11 x 175 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet, přední i zadní desky se uvolňují od vazby, některé složky jsou uvolněné. Na přídeští jsou poznámky.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha - Prague (rozkládací mapa)
Rozměry: 11 x 15 cm, po rozložení: 42 x 30 cm.
Stav výborný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Netradiční procházky Prahou II. Malá Strana, Hradčany a něco navíc [Praha, historicko-místopisný průvodce]
Stanislava Jarolímnová
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2013. Edice Universum. Původní brož, měkká vazba, stran 192 - včetně vyobrazení, první vydání, rozměry: 13,5 x 23,5 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Naposledy o Praze F. L. Věka [stará Praha, příběhy z dějin na přelomu 18. a 19. stol. - Ilustroval Vojtěch Kubašta)
Antonín Novotný
Ilustroval V. Kubašta. Vydal Vladimír Žikeš, Praha 1948. Původní poloplátěná vazba - přebal chybí, 4..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag Erzählt [Praha]
Brožovaná, formát 8°, 303 stran. Text v německém jazyce. ..
Stav dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
700 let od založení kostela sv. Havla na Starém městě pražském (Praha)
Antonín Brousil (sestavil)
Sešit, rozměry: 11 x 15,5 cm, 31 stran.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Karlův most v Praze [edice Umělecké památky. Historie, sochařství, mj. Ferdinand Brokof, Matyáš Bernard Braun, Emanuel Max, Josef Max]
Emanuel Poche, Karel Novotný
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 147, vydání první, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odření a v horním rohu s mírnou ztrátou
80Kč
Bez daně: 80Kč
Chrám sv. Cyrila a Methoděje v Karlíně (KARLÍN, PRAHA 8)
Ludvík Kulhánek
Převazba - část pův. obálky je nalepená na desky, rozměry: 11 x 15 cm, stran 29
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha a památná místa místa Království českého v grafice a kresbách
Jana Pasáková
Brožovaná, rozměry: 20 x 20 cm, cca 72 stran s množstvím reprodukcí.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021