PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ocelorytina - nepodepsáno.
Rozměry papíru: 220 x 155.
..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Měkká vazba. Stran 400. Rozměry: 15,5 x 2,4 cm.
Stav horší, obálka je ušpiněná, pomačkaná, potrhaná se ztrátou a utržená od hřbetu. Zadní část obálky chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno. V dolní části jsou skvrnky od vlhkosti.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Třebechovice pod Orebem, Ant. Dědourek 1946, s. 199.
Velmi slušný stav, poškozený přebal, zejm. na horní straně hřbetu.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Státní tělovýchovné nakl. 1955, s. 254.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, vyšisované a ušpiněné. Uvnitř je stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal Orbis, Praha 1954. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 171 stran + 32 stran obrazových příloh, vydání první, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav dobrý (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo SNTL, Praha 1976. Původní celoplátěná vazba se zlacením a o přebalem. 318 stran s množstvím kreseb a fotografií. Rozměry: 24 x 34 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Paseka, Praha a Litomyšl 2001. Původní vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, vydání první, 216 stran a 16 stran obr. přílohy.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní knihovna ČSR, Praha 1987. Publikace byla vydána k výstavě "Minulost pražského knihtisku" (pro..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Jos. R. Vilímek, Praha 1891. Poloplátěná slepá převazba, menší 4°, 69 stran s množstvím obrázků a fo..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Dokořán, Praha 2012. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 261 stran.
Pěkný stav (viz foto).
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Polokožená vazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 658, druhé vyd.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. politické literatury, Praha 1964.
Dobrý stav, desky lehce odřené a zašpiněné, vazba mírně uvolněná.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná, rozměry: 20 x 28 cm, strany 163- 929.
Stav velmi dobrý, obálka je z boků lehce zažloutlá
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Melantrich, Praha 1947. Původní poloplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 15 x 19 cm, 309 stran s obrazovou přílohou.
Stav velmi dobrý, boků jsou lehce pomačkané desky, u hřbetu je skvrnka. Hřbet je mírně zkosený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rok 1730 - 1740. Vydal Atlas, Praha 1947. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 316 stran, rozměr 12..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 401 až 416 z 2009 (126 stránek)
Zákazníci sk



![Pověsti stověžatého města [Praha, pražské pověsti] Pověsti stověžatého města [Praha, pražské pověsti]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-05-28-14-57-56-01-1024x1024.jpg)
![První celostátní spartakiáda 1955 [Strahov, Strahovský stadion sportovní fotografie, sport] První celostátní spartakiáda 1955 [Strahov, Strahovský stadion sportovní fotografie, sport]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/707468-prvni-celostatni-spartaki-17052648911-1024x1024.jpg)

![Paláce a zahrady pod Pražským hradem - [Stará Praha Hradčany Malá Strana] Paláce a zahrady pod Pražským hradem - [Stará Praha Hradčany Malá Strana]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/450049-palace-a-zahrady-pod-praz-14443156381-1024x1024.jpg)
![Hradčany, Pražský hrad [dějiny a popis architektury, Praha, historická architektura, domy, stavby, kostely, zahrady, katedrála] Hradčany, Pražský hrad [dějiny a popis architektury, Praha, historická architektura, domy, stavby, kostely, zahrady, katedrála]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731394-hradcany-prazsky-hrad-dej-17334128061-1024x1024.jpg)

![Minulost pražského knihtisku [Obsah: knihtisk, tiskaři, staré renesanční tisky, knihtiskárny, tiskárny knih, mj. Melantrich, Veleslavín ad.; publikace z výstavy] Minulost pražského knihtisku [Obsah: knihtisk, tiskaři, staré renesanční tisky, knihtiskárny, tiskárny knih, mj. Melantrich, Veleslavín ad.; publikace z výstavy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/707525-minulost-prazskeho-knihti-17053457541-1024x1024.jpg)





![Z Prahy doznívajícího baroka [Z obsahu: pražské cechy, každodenní historie města, Praha, školy, řemesla, život ve městě Praze v 18. století, baroko 1730 - 1740] Z Prahy doznívajícího baroka [Z obsahu: pražské cechy, každodenní historie města, Praha, školy, řemesla, život ve městě Praze v 18. století, baroko 1730 - 1740]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_436691_1-1024x1024.jpg)