PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: M. G. Weidmann, Sr. Königl. Maj. in Pohlen un Churfürstl. Durchl. zu Sachsen Buchhändler 1724, pouze tento 9. díl, kartonová vazba, kůže stržená, 10 listů +1848 sloupků + [19] stran rejstříku
Desky bez kůže, zevně mírně pošpiněná, celkově čistá, papír pouze nepatrně skvrnitý. Malé razítko na titulním listu.
52 000Kč
Bez daně: 52 000Kč
Bez daně: 52 000Kč
R. B. Vurm, Praha 2000. 1. vyd. Brožovaná, rozměry: 18 x 22 cm, 54 str. s ilustracemi.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: Sfinx, Bohumil Janda 1945, 1. vydání, pův. celoplátění vazba s motivem na přední desce a titulem na hřbetu, 252 stran s 105 reprodukcemi fotografií, 4° (20 x 27,5 cm)
obálka u kapitálků s mírným ztrátami natržená, exlibris na přední předsádce, řez na jednom místě nepatrně natržen, celkově ještě výborný stav
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Prag: J. G. Calvesche Bucchandlung 1831-1832, váz., XII+427 s., 3 tabule, 1 mapa, VIII+546 s., 8° (13 x 20 cm)
Uspokojivý stav; plátno na deskách zašlé a opotřebované, část stránek zažloutlá, cca 30 listů má v dolní části žlutou skvrnu (zřejmě od vody; viz foto), další stránky mají jen zřídka otisk či skvrnky
11 250Kč
Bez daně: 11 250Kč
Bez daně: 11 250Kč
Vydal Pavel Jeřábek - nakladatelství PLOT, Praha 2017. Vydání první, stran 255. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Klub za starou Prahu 1910-1914.
Velmi dobrý stav
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1916, brož., [4]+188+[4] s., 4° (18,5 x 27 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, s malým natržením na hřbetu, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha, Academia 1996, s. 639.
V dobrém stavu, obálka u hřbetu je odřená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Kant - Karel Kerlický, Praha 2004. Stran 109. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: Pražské nakladatelství Václava Poláčka 1945, brož., 112 s., 8° (14,5 x 21 cm)
Obálka a stránky zažloutlé, listy obálky s velmi drobnými natrženími; vynikající stav.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Dortmund, Harenberg Verlag 1992, s. 141.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, A. L. Jirout 1948.
Velmi dobrý stav. Pouzdro je u hřbetu natrženo.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Prag: K. K. Hofbuchdruckerei von Gottlieb Haase Söhne 1849.Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce, 377 stran, 4° (15 x 24 cm), psáno frakturou
Desky zašpiněné a potrhané, rohy desek ohnuté, nerozřezané listy, listy zahnědlé, jinak v uspokojivém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
München - Brünn: Georg D. W. Callwey Verlag - Rudolf M. Rohrer Verlag 1939. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a barevnou horní ořízkou, 545 stran s četnými černobílými obr. a pláne
desky a ořízka zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Regia, Praha 2004. Vydání první, stran 207. Původní pevná vazba. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala Panorama, Praha 1979, 28 [brožura] + 18 [fotografie] s., rozměry: 21,5 x 30 cm
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená se skvrnkou, na hřbetu je nepatrně natržená
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zobrazeny položky 1761 až 1776 z 2011 (126 stránek)
Zákazníci sk

![Annalium Ferdinandeorum; Neunter Theil (1724) [uvnitř veduta města Praha Malá Strana a Hradčany, mědirytina Poprava 27 českých pánů na Staroměstském náměstí r. 1621; druhá pražská defenestrace 1618] Annalium Ferdinandeorum; Neunter Theil (1724) [uvnitř veduta města Praha Malá Strana a Hradčany, mědirytina Poprava 27 českých pánů na Staroměstském náměstí r. 1621; druhá pražská defenestrace 1618]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/576088-annalium-ferdinandeorum-n-15912597971-1024x1024.jpg)

![Pražský hrad [foto Josef Sudek]. Výtvarné dílo staletí v obrazech Josefa Sudka Pražský hrad [foto Josef Sudek]. Výtvarné dílo staletí v obrazech Josefa Sudka](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/511494-prazsky-hrad-vytvarne-dil-15060759561-1024x1024.jpg)
![Prag, wie es war und wie es ist, sv. 1-2 [mapa okolí Prahy; rytiny; oceloryty; Praha; historie; dějiny; popis] Prag, wie es war und wie es ist, sv. 1-2 [mapa okolí Prahy; rytiny; oceloryty; Praha; historie; dějiny; popis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726268-prag-wie-es-war-und-wie-e-17272507881-1024x1024.jpg)


![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Weinberge [Soupis památek; Královské Vinohrady; Praha; památky; umění] Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Weinberge [Soupis památek; Královské Vinohrady; Praha; památky; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743159-topographie-der-historisc-17465325491-1024x1024.jpg)

![Pražský kalendář 1946. Kulturní ztráty Prahy 1939-1945 [Josef Sudek; Praha; architektura] Pražský kalendář 1946. Kulturní ztráty Prahy 1939-1945 [Josef Sudek; Praha; architektura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/578787-prazsky-kalendar-1946-kul-15962057701-1024x1024.jpg)

![Geschichte der Prager Universität. Zur Feier der fünfhundertjährigen Gründung derselben verfaßt [historie] Geschichte der Prager Universität. Zur Feier der fünfhundertjährigen Gründung derselben verfaßt [historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/727604-geschichte-der-prager-uni-17290747151-1024x1024.jpg)
![Prag. Kultur / Kunst / Geschichte [historie Prahy] Prag. Kultur / Kunst / Geschichte [historie Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/744796-prag-kultur-kunst-geschic-17486197441-1024x1024.jpg)

![Josef Ehm [= Profily z prací mistrů československé fotografie; 2] - 18 fotografií, fotograf Josef Ehm [= Profily z prací mistrů československé fotografie; 2] - 18 fotografií, fotograf](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/763165-josef-ehm-profily-z-praci-17736750021-1024x1024.jpg)