PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hanau: Verlag Werner Dausien [1982]. Nacherzählt von Václav Cibula, Deutsch von Gustav Just. Illustrationen von Gerhard Rappus.
Dobrý stav. Přebal na několika místech natržený a na hřbetu vybledlý, ořízka lehce zažloutlá, jinak je kniha zcela v pořádku, pěkně zachovalá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Academia 1998.
V dobrém stavu. Obálka je odřená a mírně zašpiněná. Vazba je lehce povolen.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Regensburg: Museum Ostdeutsche Galerie Regensburg 2001, váz., 32 s., 4° (30 x 21,5 cm)
Desky opotřebované a mírně zašpiněné, s dvěma papírovými štítky, vazba silně poškozená, jedna strana skoro oddělená; reprodukce fotografií ve velmi dobrém stavu.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Pohlednice (24 kusů) jsou volně vložené do obálky, doprovodný. text anglicky, dokopírován i v češtině, rozměry: 12 x 16 cm.
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha: Panorama 1981, brož., 40 s., 18 fotografií, 4° (20,5 x 29,5 cm)
Dobrý stav; složka opotřebovaná, s několika menšími natrženími, na vnitřní straně je perem psaná vlastnická poznámka, několik fotografií má nepatrně opotřebené růžky, několik je na rubu trochu zažlout
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Pražské nakladatelství Václava Poláčka, Praha 1945. Kroužková vazba, 110 stran, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Stránky jsou lehce zažloutlé, 3 listy se lehce uvolňují z kroužkové vazby, list číslo 21 je natržený.
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Prag: Nakladatelství Franze Kafky 2000, brož., 120 s., 4° (23,5 x 31 cm)
Velmi dobrý stav
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 22 x 31 cm. Stran 24, textu 7 - ostatní vyobrazení.
Velmi dobrý stav, hřbet je v dolní části natržený. Nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Kutná Hora: Edizioni Tichá Byzanc 2003, copyright by IIstituto Italiano di Cultura di Praga (Italský kulturní institut Praha) 2003.
Hřbet knihy trochu vybledlý a nahoře nepatrně natržený, jinak v pořádku, uvnitř pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 22 x 31 cm.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Dvojlist 9 x 31 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Grada Publishing, Praha 2017. Vydání první, stran 232. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
320Kč
Bez daně: 320Kč
Bez daně: 320Kč
Praha: Orbis 1962, neváz., 6 s., 12 pohlednic, 12° (13 x 17,5 cm)
Okraje složky mírně opotřebované, skládací list je mírně zažloutlý, na několika fotografiích jsou velmi drobné, na první pohled neznatelné škrábance; velmi dobrý stav.
8 300Kč
Bez daně: 8 300Kč
Bez daně: 8 300Kč
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze 1987, brož., 40 s., 8° (23,5 x 21,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
R. B. Vurm, Praha 2000. 1. vyd. Brožovaná, rozměry: 18 x 22 cm, 54 str. s ilustracemi.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: J. G. Calvesche Bucchandlung 1831-1832, váz., XII+427 s., 3 tabule, 1 mapa, VIII+546 s., 8° (13 x 20 cm)
Uspokojivý stav; plátno na deskách zašlé a opotřebované, část stránek zažloutlá, cca 30 listů má v dolní části žlutou skvrnu (zřejmě od vody; viz foto), další stránky mají jen zřídka otisk či skvrnky
11 250Kč
Bez daně: 11 250Kč
Bez daně: 11 250Kč
Zobrazeny položky 1761 až 1776 z 2013 (126 stránek)
Zákazníci sk

![Umělecké památky Prahy Nové město - Vyšehrad [tj. Praha a její architektura, sochařství, malba, kostely, sochy, domy gotické, renesanční, barokní; křesťanské umění, stavební dějiny, soupis památek] Umělecké památky Prahy Nové město - Vyšehrad [tj. Praha a její architektura, sochařství, malba, kostely, sochy, domy gotické, renesanční, barokní; křesťanské umění, stavební dějiny, soupis památek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/741252-umelecke-pamatky-prahy-no-17441167611-1024x1024.jpg)
![Aus der Serie Tschechische Landschaft, 1999-2000; Komm, ich zeige dir den Paradiesweg - Prager Madonnen, 2000 [Museum Ostdeutsche Galerie Regensburg, 30. 9. - 25. 11. 2001] Aus der Serie Tschechische Landschaft, 1999-2000; Komm, ich zeige dir den Paradiesweg - Prager Madonnen, 2000 [Museum Ostdeutsche Galerie Regensburg, 30. 9. - 25. 11. 2001]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/575018-aus-der-serie-tschechisch-15898807851-1024x1024.jpg)


![Kafka lebte in Prag [Franz Kafka, Praha; fotografická kniha, text německy] Kafka lebte in Prag [Franz Kafka, Praha; fotografická kniha, text německy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/617672-kafka-lebte-in-prag-franz-17326335941-1024x1024.jpg)

![Congregazione Italiana di Praga. Luoghi e memorie dellʾIstituto Italiano di Cultura di Praga [Italská kongregace v Praze, Vlašská kongregace, Vlašský špitál, italská komunita v Čechách, katolicismus, charita, náboženská bratrstva, kulturní dějiny] Congregazione Italiana di Praga. Luoghi e memorie dellʾIstituto Italiano di Cultura di Praga [Italská kongregace v Praze, Vlašská kongregace, Vlašský špitál, italská komunita v Čechách, katolicismus, charita, náboženská bratrstva, kulturní dějiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/724653-congregazione-italiana-di-17258770181-1024x1024.jpg)



![Josef Sudek [= Edice Profily] [fotografie; Praha; krajiny; zátiší; pohledy; pohlednice] Josef Sudek [= Edice Profily] [fotografie; Praha; krajiny; zátiší; pohledy; pohlednice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/620374-josef-sudek-edice-profily-16442410461-1024x1024.jpg)
![Sudek - Funke [Staroměstská radnice, Praha, 25. 11. 1986 - 2. 1. 1987; Státní zámek Kozel, srpen - září 1987] Sudek - Funke [Staroměstská radnice, Praha, 25. 11. 1986 - 2. 1. 1987; Státní zámek Kozel, srpen - září 1987]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/576101-sudek-funke-staromestska--15912635251-1024x1024.jpg)

![Prag, wie es war und wie es ist, sv. 1-2 [mapa okolí Prahy; rytiny; oceloryty; Praha; historie; dějiny; popis] Prag, wie es war und wie es ist, sv. 1-2 [mapa okolí Prahy; rytiny; oceloryty; Praha; historie; dějiny; popis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726268-prag-wie-es-war-und-wie-e-17272507881-1024x1024.jpg)