PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Kant - Karel Kerlický, Praha 2004. Stran 109. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Orion, Roztoky u Prahy 1996 - dotisk prvního vydání. Původní pevná vazba. Stran 197 - 52 kreseb, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha: Pražské nakladatelství Václava Poláčka 1945, brož., 112 s., 8° (14,5 x 21 cm)
Obálka a stránky zažloutlé, listy obálky s velmi drobnými natrženími; vynikající stav.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Praha, Správa Pražského hradu 1997, s. 386.
Výborný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Grada, Praha 2019. Pevná vazba, stran 112, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Obec pražská 1909
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha: RIO 1967. Plátěná vazba, 123 stran s četnými černobílými obr.,12° (16,5 x 16 cm, podélný tvar),
Mezi předsádkou a patitulem částečně prasklá vazba, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Nakladatelství československých výtvarných umělců, 1961, s. 109.
V dobrém stavu. Obálka je potrhaná.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Prag: Gedruckt und zu haben bei Gottlieb Haase Söhne 1848, váz., XIII+790 s., 8° (14 x 20,5 cm)
Uspokojivý stav; desky silně opotřebované a odřené, přední spoj mezi knižním blokem a deskami roztržený, vazba uvolněná, několik složek odděleno z vazby, předsádky a několik listů zaprášené, titulní l
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Vydalo nakladatelství PETRKLÍČ, 2003. Vydání první, stran 150. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
František Borový, Praha 1947.
Dobrý stav, obálka po okrajích odřená, částečně odlepená obálka od bloku knihy)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Jindřišská věž, Praha 2016. Vydání první, stran 128. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, B. Kočí
V dobrém stavu. Obálka je lehce vybledlá. Hřbet je mírně potrhaný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce]
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edici Universum, Praha 2013. Vydání první, stran 192 + 16 stran barevné přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Uměleckoprůmyslové museum
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Berlin - Stuttgart - Leipzig: Axel Juncker Verlag 1909, váz., 127+[3] s., 8° (13 x 19 cm)
Uspokojivý stav; obálka zahnědlá a opotřebovaná, s menšími ztrátami, na pár stranách jsou v rohu otisky, hřbet je prasklý, obálka se mírně odlepuje od knižního bloku.
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Zobrazeny položky 1761 až 1776 z 2009 (126 stránek)
Zákazníci sk


![Pražské domy vyprávějí I. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha Malá Strana a Staré Město] Pražské domy vyprávějí I. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha Malá Strana a Staré Město]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726898-prazske-domy-vypraveji-i--17283674791-1024x1024.jpg)
![Pražský kalendář 1946. Kulturní ztráty Prahy 1939-1945 [Josef Sudek; Praha; architektura] Pražský kalendář 1946. Kulturní ztráty Prahy 1939-1945 [Josef Sudek; Praha; architektura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/578787-prazsky-kalendar-1946-kul-15962057701-1024x1024.jpg)
![Rudolf II. a Praha. Císařský dvůr a rezidenční město jako kulturní a duchovní centrum střední Evropy [publikace z výstavy, mj. Portréty císaře Rudolfa II., rytiny, Kunstkomora Rudolfa II., Židovské Město pražské, Rudolfínští umělci aj.] Rudolf II. a Praha. Císařský dvůr a rezidenční město jako kulturní a duchovní centrum střední Evropy [publikace z výstavy, mj. Portréty císaře Rudolfa II., rytiny, Kunstkomora Rudolfa II., Židovské Město pražské, Rudolfínští umělci aj.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/727257-rudolf-ii-a-praha-cisarsk-17531038751-1024x1024.jpg)


![Praha Prague Praga Prag ´67 [průvodce] Praha Prague Praga Prag ´67 [průvodce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/727601-praha-prague-praga-prag-6-17290743141-1024x1024.jpg)

![Handbuch des Königreichs Böhmen für das Jahr 1848 [úřady; instituce; církve; Čechy; Království české; adresář] Handbuch des Königreichs Böhmen für das Jahr 1848 [úřady; instituce; církve; Čechy; Království české; adresář]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727963-handbuch-des-konigreichs--17295186871-1024x1024.jpg)
![Toulky pražskou minulostí [stará Praha ,průvodce po historických budovách a místech] Toulky pražskou minulostí [stará Praha ,průvodce po historických budovách a místech]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728393-toulky-prazskou-minulosti-17303117281-1024x1024.jpg)



![Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce] Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/748411-netradicni-prochazky-prah-17534774091-1024x1024.jpg)
