PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag. Eine Stadtgeographie und Heimatkunde [Praha, vlastivěda a dějiny města Prahy, městská geografie, statistika, Protektorát Čechy a Morava, podpis autora]
Lehovec, Otto (podpis)
= Forschungen aus Prags Vergangenheit und Gegenwart; Band 1. Prag: Volk und Reich Verlag 1944.
Desky trochu odřené a hřbet nahoře natržený, desky a ořízka trochu skvrnité, nahoře na ořízce vlastnická poznámka, vazba mezi stranami 208/209 naprasklá, list s fotografiemi 7-8 uvolněný z vazby, doln
630Kč
Bez daně: 630Kč
Näpfchen und andere Zeichen an Prager Kirchen. Sonderdruck aus Altböhmen und Altmähren; Das Necrolog des Minoritenklosters in Olmütz; Das älteste Totenbuch des Praemonstratenser-Chorfrauenstiftes Chotieschau (1200-1640) [Praha; Olomouc; Chotěšov]
Lustig, Alois; Loserth, Johann; Grassl, Basilius Franciscus
Leipzig: Johann Ambrosius Barth, Verlag 1942; Wien: Carl Gerold's Sohn 1884; Prag: s.n., 1930, váz., 10+24+40 s., 8° (14,5 x 22,5 cm)
Některé stránky mírně zažloutlé, stránky prvního separátu na krajích ohnuté (viz foto) kvůli větší velikosti; dobrý stav.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Prag. Kultur. Kunst. Geschichte (Praha. Kultura. Umění. Historie; architektura, fotografie, mj. Karel IV, renesance, Rudolf II., Habsburkové, Pražský hrad, Malá strana, Staré město)
Oskar Schürer
München, Georg D. W. Callwey 1935, s. 454.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné. Vazba je lehce povolená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce]
Stanislava Jarolímková
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edici Universum, Praha 2013. Vydání první, stran 192 + 16 stran barevné přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kafka & Prague. Po stopach Franze Kafky / Auf den Spuren von Franz Kafka / In the Footsteps of Franz Kafka [fotografie, Praha]
Parik, Jan
Prague (Praha): Jan Parik 2000. Předmluva Josef Čermák, anglický překlad Robert Russel.
Velmi pěkný stav, pouze zadní strana přebalu nepatrně zašpiněná a poškrábaná, kniha zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha: The Turbulent Century = Prag. Das Turbulente Jahrhundert = Prague. Le siècle turbulent [dějiny, historie Prahy] HOL
Kaplan, Jan - Nosarzewska, Krystyna
Köln: Könemann Verlagsgesellschaft 1997, váz., 360 s., 4° (27,5 x 32 cm)
Přebal na hřbetu mírně vybledlý; vynikající stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Slovanský klášter Karla IV. Zbožnost, umění, vzdělanost = The Slavonic Monastery of Charles IV: Devotion, Art, Literary Culture
dr. Klára Benešovská, dr. Václav Čermák a dr. Kateřina Kubín
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2016, pův. brož., 130 stran s barevnými reprodukcemi, 21 x 29,5 cm, jazyk: dvoujazyčně česky a anglicky
nová
290Kč
Bez daně: 290Kč
Pražský kalendář 1946. Kulturní ztráty Prahy 1939-1945 [Josef Sudek; Praha; architektura]
Wirth, Zdeněk - Sudek, Josef
Praha: Pražské nakladatelství Václava Poláčka 1945, brož., 112 s., 8° (14,5 x 21 cm)
Stránky mírně zažloutlé, zadní list s tiráží oddělený, s několika natrženími; velmi dobrý stav.
9 500Kč
Bez daně: 9 500Kč
Hradčany, Pražský hrad (Praha - Hradčany, architektura, historie, památky, Chrám sv. Víta, ; celokožená vazba - vazba kůže) HOL
Jiří Vančura
Praha, SNTL - Nakladatelství technické literatury, 1976, s. 319.
Velmi dobrý stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Busty, pomníky a pamětní desky osobností hudební kultury v Praze
Stanislav Jareš
Sešit, stran 55, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Velká knížka PRAHA pro malé vypravěče (edice: Ella & Max) (leporelo)
Libor Drobný
Praha, Presco Group, 2017
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kafka & Prague. Po stopách Franze Kafky / Auf den Spuren von Franz Kafka / In the Footsteps of Franz Kafka [fotografie, stará Praha]
Parik, Jan
Prague [Praha]: Jan Parik 2000
Pěkný stav, přebal na hranách jen nepatrně otlačený, jinak bez poškození, kniha zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Stará Praha. Obraz města a jeho veřejného života v druhé polovici 19. století (fotografie, historie, mj. Fr. Fridrich, Andreas Groll, J. Eckert, F. Brunner-Dvořák)
Zdeněk Wirth
Praha, J. Otto, společnost s r.o. 1941
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce zašpiněná a po okrajích odřená.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Praha - Předměstí a okolí Prahy (Josef Sudek) - Přírodní, umělecké a historické památnosti
Cyril Merhout
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 22 x 31 cm. Stran 24, stran textu 8 - ostatní vyobrazení.
Dobrý stav, obálka je z boků potrhaná, v horní části s lehkou ztrátou. Zadní část obálky je mírně ušpiněná. Nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Śladami Polaków w Pradze. Szkice i portrety historyczno-literackie [Poláci v Praze; Polsko; Praha; česko-polské vztahy]
Baron, Roman - Michalska, Małgorzata (ed.)
Praga: Klub Polski v Pradze 2017, váz., 403 s., 8° (17.5 x 24 cm)
Téměř jako nová.
370Kč
Bez daně: 370Kč
 
Valentinská © 2021