PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1980. Pův. celoplátěná vazba s přebalem, 23,5 x 32 cm, 288 str. vč. zobrazení, 8 rozkládacích příloh.
Stav velmi dobrý, na patitulu je celostranové nesouvisející věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, stran 95 + dobová reklama, rozměry: 10,5 x 16 cm
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, místy jsou vpisky tužkou a místy je škrtáno perem
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Berlin, Buchverlag Der Morgen 1985
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prague: Sfinx - Bohumil Janda 1948, váz., 74+219+28 s., 4° (21,5 x 29,5 cm)
Původní kartonové pouzdro opotřebované a zažloutlé, přebal opotřebovaný, potrhaný, s několika ztrátami, ořízka mírně zažloutlá; dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Berlin - Munich: Deutscher Kunstverlag 2010, váz., 278+17 s., 4° (24 x 29 cm)
Nová (fólie je natržená).
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Brožovaná, stran 72 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Prag: Die Bücherstube 1926, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, [2]+198 stran s četnými ilustracemi, 8° (14,5 x 19,5 cm), jazyk: německy
desky mírně ohnuté, na krajích vyšisované a ohmatané, list předsádky vystřižený, podpis na titulní straně, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Praha: Jos. R. Vilímek 1948. 2. vydání. Text revidoval a doslov napsal Jan Wenig, grafická úprava Antonín Morávek.
Přebal odřený, na několika místech natržený a z rubu podlepený lepicí páskou, horní část hřbetu přebalu odtržená, kniha je pěkně zachovalá a bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Praha, C.k. okresní školní rada na Král. Vinohradech, 1898, s. 646.
V dobrém stavu. Desky jsou silně odřené a z menší části utržené. Hřbet je lehce odřený. Předsádka je z menší části utržená. Ostatní strany jsou v dobrém stavu.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
= Editiones archivii et bibliothecae s. f. metropolitani capituli Pragensis; VII. Pragae (Praha): Sumptibus s. f. metropolitani capituli Pragensis - Typis archiepiscopalis officinae typographicae Prag
Dobrý stav. Desky trochu zašpiněné, dole v rohu ohnuté a na hřbetu mírně natržené, papír vzhledem ke stáří trochu skvrnitý, jinak uvnitř v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Správa národní kulturní památky Vyšehrad, Praha 1983. Vydání první, stran 191. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně pomačkaná. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Prague: R. Kubašta (mezi lety 1990-1992).
Nové, nepoužívané zboží.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
2. vydání. Praha: Jos. R. Vilímek 1948.
Přebal na okrajích otlačený a dole trochu natržený, jinak v pořádku, uvnitř pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Prague: R. Kubašta (mezi lety 1990-1992).
Nové, nepoužívané zboží.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
Paris: Flammarion 2008, brož., 496+8 s., 8° (13,5 x 22 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, na ořízce drobná čárka od propisky; vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Praha: Národní galerie v Praze 1998, pevná vazba s přebalem, 83 stran - množství reprodukcí, rozměry: 20,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, lehce prohnuté desky, nesouvisející věnování. Mírně zvlněné stránky.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 1761 až 1776 z 2017 (127 stránek)
Zákazníci sk

![Černínský palác v Praze [Praha Hradčany, Černín, Czernin, barokní architektura - Ministerstvo zahraničních věcí] Černínský palác v Praze [Praha Hradčany, Černín, Czernin, barokní architektura - Ministerstvo zahraničních věcí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/663470-cerninsky-palac-v-praze-16538460451-1024x1024.jpg)

![Prague en images. Cinq siècles d'histoire [= Feuille d'or; 2] Prague en images. Cinq siècles d'histoire [= Feuille d'or; 2]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/562781-prague-en-images-cinq-sie-15723615531-1024x1024.jpg)

![Alt-Prager Almanach 1926 [Staropražský almanach] Alt-Prager Almanach 1926 [Staropražský almanach]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/599025-alt-prager-almanach-1926--16224592511-1024x1024.jpg)

![Wenceslai Francisci Coelestini a Blumenberg: Autobiographia - Acta capitularia 1646-1674 [Václav František Nebeský z Blumenberka, Metropolitní kapitula sv. Víta - svatovítská kapitula, pražská arcidiecéze, církevní dějiny, česká literatura 17. století] Wenceslai Francisci Coelestini a Blumenberg: Autobiographia - Acta capitularia 1646-1674 [Václav František Nebeský z Blumenberka, Metropolitní kapitula sv. Víta - svatovítská kapitula, pražská arcidiecéze, církevní dějiny, česká literatura 17. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/769204-wenceslai-francisci-coele-17809132591-1024x1024.jpg)

![Prague, Belle Époque [= Aubier. Collection historique] Prague, Belle Époque [= Aubier. Collection historique]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/565980-prague-belle-epoque-aubie-15768546621-1024x1024.jpg)
![Jakub Schikaneder. Maler Prags um die Jahrhundertwende [katalog, text německy, umění] Jakub Schikaneder. Maler Prags um die Jahrhundertwende [katalog, text německy, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717138-jakub-schikaneder-maler-p-17162724361-1024x1024.jpg)