PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag: Gedruckt bei Gottlieb Haase [1824], pevná vazba, [40]+XVI+150 s., 8° (13 x 20 cm)
Dobrý stav; desky jsou silněji opotřebované, zašlé, rohy jsou otlačené, předsádky jsou popsané, stránky trochu zažloutlé, jen zřídka s drobnými šmouhami nebo skvrnkou od inkoustu.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Vydala Panorama, Praha 1979, 28 [brožura] + 18 [fotografie] s., 4° (20,5 x 29,5 cm)
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo nakladatelství Volvox Globator, Praha 1992. Vydání první, stran 78. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
= Intellektuelles Prag im 19. und 20. Jahrhundert; Band 15. Wien – Köln – Wiemar: Böhlau Verlag - Vandenhoeck & Ruprecht Verlage, 2020.
Velmi dobrý stav. Horní roh předních desek trochu otlačený, jinak zcela v pořádku.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydala Univerzita Karlova - KAROLINUM, Praha 1992. Vydání první, stran 192. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: SNKLHU 1959, váz., 285+[9] s., 4° (35 x 22 cm)
Přebal jen mírně opotřebovaný, vzadu s drobnými stopami prachu, drobná natržení velmi zdařile opravena, kniha samotná v perfektním stavu.
125 000Kč
Bez daně: 125 000Kč
Bez daně: 125 000Kč
Crossroads of Prague 1992, s. 405.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vyd. Gamon - Roman Kubašta. Datum neuvedeno (90. léta 20. stol.)
Nové, nepoužité zboží.
187Kč
Bez daně: 187Kč
Bez daně: 187Kč
Praha: Arbor Vitae - Uměleckoprůmyslové museum 2017, 1. vydání, česká verze. Brožovaná vazba, 272 stran, 19 x 22 cm.
Kniha je nová, zatavená v ochranné folii.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Praha: Gallery 1999.
Velmi dobrý stav, pouze okraje přebalu otlačené a dole na hřbetu je přebal trochu natržený, kniha zcela v pořádku, nesouvisející věnování na předsádce.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha : [Vladimír Žikeš, 1936], s. 218.
Velmi dobrý stav. Hřbet je lehce odřený.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
= Opera Facultatis Theologiae catholicae Universitatis Carolinae Pragensis, Historia et historia artium, Vol. VIII. Praha: Togga 2008. 1. vydání.
Výborný stav, jako nová. Zatavená v ochranné folii.
1 520Kč
Bez daně: 1 520Kč
Bez daně: 1 520Kč
Prag: Verlag von A. Haase [mezi 1913-1918], váz., 146 s., 8° (14,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, plátno na hřbetu mírně vybledlé, přední předsádka s malým natržením, předsádky a pár stran zažloutlé.
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Praha, Tělocvičná jednota Sokol Pražský 2013, s. 148.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prag: Vitalis 2007, brož., 336 s., bohatě ilustrováno, 8° (12 x 20 cm)
Obálka velmi mírně opotřebovaná, jinak vynikající stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
München: R. Oldenbourg Verlag 2012.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 1761 až 1776 z 2008 (126 stránek)
Zákazníci sk

![Kalender für das Jahr 1825; Handlungs- Gremiums-Schema [Praha; Prag; živnosti; obchod; schematismus; kalendář] Kalender für das Jahr 1825; Handlungs- Gremiums-Schema [Praha; Prag; živnosti; obchod; schematismus; kalendář]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680949-kalender-fur-das-jahr-182-16856162921-1024x1024.jpg)
![Josef Ehm [= Profily z prací mistrů československé fotografie; 2] - 18 fotografií, fotograf Josef Ehm [= Profily z prací mistrů československé fotografie; 2] - 18 fotografií, fotograf](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/656490-josef-ehm-profily-z-praci-16469135201-1024x1024.jpg)

![Otokar Fischer (1883-1938). Ein Prager Intellektueller zwischen Dichtung und Wissenschaft [pražský kulturní život v meziválečném období, pražská německo-židovsko-česká kultura, literatura, Otokar Fischer - životopis] Otokar Fischer (1883-1938). Ein Prager Intellektueller zwischen Dichtung und Wissenschaft [pražský kulturní život v meziválečném období, pražská německo-židovsko-česká kultura, literatura, Otokar Fischer - životopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/763890-otokar-fischer-1883-1938--17746039721-1024x1024.jpg)


![Oldřich Rosenbaum / Oldric Royce: Život s módou v Praze a v New Yorku [Design - Profily - Osobnosti 4] (česky) Oldřich Rosenbaum / Oldric Royce: Život s módou v Praze a v New Yorku [Design - Profily - Osobnosti 4] (česky)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/546523-oldrich-rosenbaum-oldric--15481523761-1024x1024.jpg)

![Prag und die grossen Kulturzentren Europas in der Zeit der Luxemburger (1310-1437) / Prague and Great Cultural Centres of Europe in the Luxembourgeois Era [Praha, Lucemburkové, pozdní středověk, kulturní dějiny, kulturní vztahy v Evropě, dějiny umění] Prag und die grossen Kulturzentren Europas in der Zeit der Luxemburger (1310-1437) / Prague and Great Cultural Centres of Europe in the Luxembourgeois Era [Praha, Lucemburkové, pozdní středověk, kulturní dějiny, kulturní vztahy v Evropě, dějiny umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/730783-prag-und-die-grossen-kult-17327113841-1024x1024.jpg)

![Bohemia. Zeitschrift für Geschichte und Kultur der böhmischen Länder / A Journal of History and Civilisation in East Central Europe. Band 52, Heft 1, 2012. Prague as Represented Space [Praha jako reprezentační prostor, historie, časopis] Bohemia. Zeitschrift für Geschichte und Kultur der böhmischen Länder / A Journal of History and Civilisation in East Central Europe. Band 52, Heft 1, 2012. Prague as Represented Space [Praha jako reprezentační prostor, historie, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/766185-bohemia-zeitschrift-fur-g-17772752661-1024x1024.jpg)