PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, J. Otto
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Kvarta 2003, s. 303.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 16 x 22,5 cm, stran 356, 153 vyobrazení, z toho 5 barevných příloh. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je odřená, otřepená a potrhaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 21 cm, stran 156
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Panorama, Praha 1979, 28 [brožura] + 18 [fotografie] s., 4° (20,5 x 29,5 cm)
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo nakladatelství Jonglez, 2014. Vydání první, stran 253. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Pražské jaro ve vydavatelství Togga, 2006, s. 473.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Köln, DuMont Buchverlag 1996, s. 428.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Regia, Praha 2004. Vydání první, stran 207. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Pražské nakladatelství V. Poláčka 1945, nevázáno, 108 s., bohatě ilustrováno [52 fotografií Josefa Sudka], 8° (14 x 21 cm)
Chybí zadní strana obálky, poslední list a list s tiráží, přední strana obálky nepatrně natržená, stránky ořezané a zažloutlé, jinak velmi dobrý stav.
3 870Kč
Bez daně: 3 870Kč
Bez daně: 3 870Kč
= Pragensie a památky; sv. 13. Praha: Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1961. V úvodu dvě básně Jaroslava Seiferta.
Dobrý stav. Přebal poničený - zahnědlý, na okrajích potrhaný a otlačený, malé části na okrajích chybí, okraje desek mírně zahnědlé, nesouvisející věnování na titulní straně, uvnitř velmi pěkně zachova
1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Vydalo Echo Media, Praha 2023. Vydání první, stran 456. Původní pevná vazba.
Desky odřeny, hřbet desek natržený. Kniha poškozena. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 64 + 8stran s půdorysy a řezy+31 tabulí s čb. fotografiemi +XIV stran s průvodcem.
Stav velmi dobrý, v textu je podtrháváno tužkou.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Praha, Město Praha 1913, s. 177.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce odřená. Stránky nejsou rozřezány.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Academia 1999. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 27 cm, stran 685.
Stav pěkný.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Praha: Melantrich 1929, váz., 164 s., 8° (22 x 30 cm)
Desky opotřebované a zaprášené, se žlutými skvrnami, titul na hřbetě vybledlý, ořízka zaprášená, předsádky zažloutlé, jinak dobrý stav.
2 330Kč
Bez daně: 2 330Kč
Bez daně: 2 330Kč
Zobrazeny položky 1761 až 1776 z 2013 (126 stránek)
Zákazníci sk





![Josef Ehm [= Profily z prací mistrů československé fotografie; 2] - 18 fotografií, fotograf Josef Ehm [= Profily z prací mistrů československé fotografie; 2] - 18 fotografií, fotograf](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/656490-josef-ehm-profily-z-praci-16469135201-1024x1024.jpg)







![Umělecké památky Prahy - Malá strana [tj. Praha a její architektura, sochařství, malba, kostely, sochy, domy, křesťanské umění, stavební dějiny, soupis památek, románské, gotické, renesanční, barokní] Umělecké památky Prahy - Malá strana [tj. Praha a její architektura, sochařství, malba, kostely, sochy, domy, křesťanské umění, stavební dějiny, soupis památek, románské, gotické, renesanční, barokní]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708901-umelecke-pamatky-prahy-3--17066901551-1024x1024.jpg)
![Československo. Přírodní, umělecké a historické památnosti [= Natur-, Kunst- und Geschichts-Denkmäler = Monuments naturels, artistiques et historiques = Natural, Artistic and Historical Monuments]. Díl. I. Praha Československo. Přírodní, umělecké a historické památnosti [= Natur-, Kunst- und Geschichts-Denkmäler = Monuments naturels, artistiques et historiques = Natural, Artistic and Historical Monuments]. Díl. I. Praha](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/559870-ceskoslovensko-prirodni-u-15677718531-1024x1024.jpg)