PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kalender für das Jahr 1825; Handlungs- Gremiums-Schema [Praha; Prag; živnosti; obchod; schematismus; kalendář]
Joseph Fuder
Prag: Gedruckt bei Gottlieb Haase [1824], pevná vazba, [40]+XVI+150 s., 8° (13 x 20 cm)
Dobrý stav; desky jsou silněji opotřebované, zašlé, rohy jsou otlačené, předsádky jsou popsané, stránky trochu zažloutlé, jen zřídka s drobnými šmouhami nebo skvrnkou od inkoustu.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Josef Ehm [= Profily z prací mistrů československé fotografie; 2] - 18 fotografií, fotograf
Petr Tausk - Josef Ehm
Vydala Panorama, Praha 1979, 28 [brožura] + 18 [fotografie] s., 4° (20,5 x 29,5 cm)
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Praha - město ostrých hran
Josef Kroutvor
Vydalo nakladatelství Volvox Globator, Praha 1992. Vydání první, stran 78. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Otokar Fischer (1883-1938). Ein Prager Intellektueller zwischen Dichtung und Wissenschaft [pražský kulturní život v meziválečném období, pražská německo-židovsko-česká kultura, literatura, Otokar Fischer - životopis]
Petrbok, Václav - Stašková, Alice - Zbytovský, Štěpán (eds.)
= Intellektuelles Prag im 19. und 20. Jahrhundert; Band 15. Wien – Köln – Wiemar: Böhlau Verlag - Vandenhoeck & Ruprecht Verlage, 2020.
Velmi dobrý stav. Horní roh předních desek trochu otlačený, jinak zcela v pořádku.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Kapitoly z dějin pražské univerzity 1622 - 1654
Ivana Čornejová
Vydala Univerzita Karlova - KAROLINUM, Praha 1992. Vydání první, stran 192. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha panoramatická [Josef Sudek; fotografie; první vydání; podpis]
Sudek, Josef - Seifert, Jaroslav
Praha: SNKLHU 1959, váz., 285+[9] s., 4° (35 x 22 cm)
Přebal jen mírně opotřebovaný, vzadu s drobnými stopami prachu, drobná natržení velmi zdařile opravena, kniha samotná v perfektním stavu.
125 000Kč
Bez daně: 125 000Kč
Praha - plakát [Vojtěch Kubašta - kreslený plán / Hradčany, Malá Strana, Staré a Nové Město; pohledová mapa města Prahy, město Praha - centrum]
Kubašta, Vojtěch
Vyd. Gamon - Roman Kubašta. Datum neuvedeno (90. léta 20. stol.)
Nové, nepoužité zboží.
187Kč
Bez daně: 187Kč
Oldřich Rosenbaum / Oldric Royce: Život s módou v Praze a v New Yorku [Design - Profily - Osobnosti 4] (česky)
Uchalová, Eva - Kurtz, Howard Vincent
Praha: Arbor Vitae - Uměleckoprůmyslové museum 2017, 1. vydání, česká verze. Brožovaná vazba, 272 stran, 19 x 22 cm.
Kniha je nová, zatavená v ochranné folii.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Prag 1900-2000. Hundert Jahre einer hunderttürmigen Stadt [Praha. Sto let stověžatého města; dějiny hlavního města Prahy, obrazová publikace] HOL
Kaplan, Jan - Ledvinka, Václav - Šlajchrt, Viktor
Praha: Gallery 1999.
Velmi dobrý stav, pouze okraje přebalu otlačené a dole na hřbetu je přebal trochu natržený, kniha zcela v pořádku, nesouvisející věnování na předsádce.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Prag und die grossen Kulturzentren Europas in der Zeit der Luxemburger (1310-1437) / Prague and Great Cultural Centres of Europe in the Luxembourgeois Era  [Praha, Lucemburkové, pozdní středověk, kulturní dějiny, kulturní vztahy v Evropě, dějiny umění]
Jarošová, Markéta - Kuthan, Jiří - Scholz, Stefan (eds.)
= Opera Facultatis Theologiae catholicae Universitatis Carolinae Pragensis, Historia et historia artium, Vol. VIII. Praha: Togga 2008. 1. vydání.
Výborný stav, jako nová. Zatavená v ochranné folii.
1 520Kč
Bez daně: 1 520Kč
Prager Kinder. Zweite Auflage [Pražské děti; druhé vydání; pražská německá literatura; sloupky; reportáže; Praha]
Egon Erwin Kisch
Prag: Verlag von A. Haase [mezi 1913-1918], váz., 146 s., 8° (14,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, plátno na hřbetu mírně vybledlé, přední předsádka s malým natržením, předsádky a pár stran zažloutlé.
730Kč
Bez daně: 730Kč
150 let Sokola Pražského 1862-2012 (Praha, sokol, historie, mj. Miroslav Tyrš, Jindřich Fügner, sokolský slet)
kolektiv autorů
Praha, Tělocvičná jednota Sokol Pražský 2013, s. 148.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Franz Kafka und Prag. Sechste, neubearbeitete Ausgabe
Salfellner, Harald
Prag: Vitalis 2007, brož., 336 s., bohatě ilustrováno, 8° (12 x 20 cm)
Obálka velmi mírně opotřebovaná, jinak vynikající stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
 
Valentinská © 2021