PETR POŠ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pusa
Petr Poš
Kresba tužkou, 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Kresba Poš
Petr Poš (1944 - 2015)
tuš , 420 x 575 mm
Velmi dobrý stav
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Lahve a ostatní rekvizity
Petr Poš
akvarel , 220 x 330 mm.
velmi dobrý stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Pan malíř Quido Mánes, kolorovaná kresba (Petr Poš)
Petr Poš
Kolorovaná kresba 11 x 15 cm.   Výtvarník Petr Poš se proslavil hlavně návrhy p..
Pěkný stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Petr Poš (1944 - 2015) - Nenesl na sobě známky věku - Kresba, signovaná grafika
Rozměry tiskové plochy: 6 x 13 cm. Výtvarník Petr Poš se proslavil hlavně návrhy pro několik pohá..
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kočinka
Petr Poš
Kresba tužkou a tuší, 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Kresba Poš
Petr Poš (1944 - 2015)
tuš , 300 x 300 mm
Velmi dobrý stav
650Kč
Bez daně: 650Kč
Křidýlka
Petr Poš
akvarel , 225 x 330 mm.
Velmi dobrý stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Myš básník, kolorovaná kresba (Petr Poš)
Petr Poš
Kolorovaná kresba  17 x 17 cm.   Výtvarník Petr Poš se proslavil hlavně ná..
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Sfinga I. Petr Poš - nesignováno
Petr Poš
Barevná litografie. Rozměry litografie: 164 x 119 mm.
Pěkný stav - nesignováno.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Architekt: Ivana Špeldová (Petr Poš , originál akvarel, televizní titulky)
Petr Poš
Vydání: akvarel, 31,5 x 45 cm. Stav: Velmi dobrý stav.   Výtvarník..
 
500Kč
Bez daně: 500Kč
Komíny
Petr Poš
Kresba tužkou a tuší, 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kresba Poš
Petr Poš (1944 - 2015)
tuš , 320 x 380 mm
Velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez kníru
Petr Poš
akvarel , 255 x 365 mm.
velmi dobrý stav
900Kč
Bez daně: 900Kč
Nevěsta, litografie (Petr Poš)
Petr Poš
Litografie  21 x 18 cm.   Výtvarník Petr Poš se proslavil hlavně návrhy pr..
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021