SBĚRATELSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 18,5 x 26 cm, stran 321 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, desky jsou odřené, hřbet po celé délce natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1956. Původní poloplátěná vazba, bez přebalu, rozměry: 14 x 20,5 cm, 189 stran + obr. příloha. Edice Polytechnické příručky, svazek 4.
Stav velmi dobrý. Desky lehce zašpiněny.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo ČSAV, Praha 1953. Poloplátěná vazba, 4°, 515 stran, přílohy a mapy, první vydání.
Stav dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Universita di Padova. Rasena internazionale del film scientifico-didattico 1957.
Plaketa je vlože..
Stav výborný. Pouze krabička je lehce odřená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, 320 stran.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nákladem vlastním, Praha 1933. Brožovaná, 150 stran, obr. přílohy. Rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka i hřbet. Podpis pův. majitele. Místy jsou vpisky tužkou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakl. Panorama, Praha 1987. Vydání první, 192 stran, 89 barevných a 13 čb. reprodukcí, 12 kreseb Martina Pocheho. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s obálkou, rozměry: 21 x 26 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, stran 183. Rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
... československé v Praze. Praha, 1967. Původní brož, menší 4°, 201 stran.
..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Medailérstvo na Slovensku do 16. po začiatok 20. storočia / Jozef Hlinka, Bratislava : Pallas, 1976,..
stav velmi dobrý, na signetu nalepen signaturní štítek
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 15,5 cm, stran 183.
Dobrý stav. Obálka je lehce otřepená, zadní část obálky je v dolním rohu s mírnou ztrátou. Některé složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Obálka je v dolní části u hřbetu lehce natrž
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Česká numismatická společnost - Členské informace, 2/2002. Aukční katalog k 27. (94.) aukci (7. září..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká numismatická společnost - Členské informace, 1/2005. Aukční katalog k 35. (102.) aukci (23. du..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 2/99. Aukční katalog 18. (85.) auk..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 2/98. Aukční katalog 15. (82.) auk..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 1/2000. Aukční katalog 20. (87.) a..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk





![Numismatický sborník 21/2006 [numismatika, mince] Numismatický sborník 21/2006 [numismatika, mince]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706353-numismaticky-sbornik-21-2-17042049501-1024x1024.jpg)






![Členské informace 2/2002. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Vloupání do Muzea českého stříbra v Kutné Hoře; K jednomu omylu okolo keltských mincí [keltové], Padělky státovky 500 kč 1 typu 3) Členské informace 2/2002. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Vloupání do Muzea českého stříbra v Kutné Hoře; K jednomu omylu okolo keltských mincí [keltové], Padělky státovky 500 kč 1 typu 3)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_294804_1-1024x1024.jpg)



