SBĚRATELSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Z dějin plakátu a proměn doby. Vydalo nakladatelství COMET, Praha 1991. Původní celoplátěná vazba s ..
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Nakladatelství ČSAV, Praha 1958. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 174 stran textu a 62 obrazových příloh.
Přebal mírně zašpiněný a po okrajích otřepený. Dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
2.rozšířené vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 456 stran s fotopřílohami.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Organizace, pečeti a insignie olomoucké univerzity v letech 1573/1973. Univerzita Palackého, Olomouc..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovenské pedagogické nakl. Bratislava 1998. První vydání. Pevná vazba, 325 stran, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydavatel Společnost přátel starožitností s podporou Ministerstva kultury, brožovaná, stran 63. Rozměry: 16 x 3,5 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Editions Leipzig 1974, photographs by Ernst Schäfer, english version by Ruth Michaelis-Jena and Patrick Murray.
Dust jacket slightly bumped and scraped, inside intact, very good condition.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Schlosmuseum Murnau, 1995.
Velmi dobrý stav, obálka mírně odřená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Silva Verlag, Zürich, 1971.
Uvnitř dobrý stav, lehce zašpiněný, natržený a odřený přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Státní tiskárna cenin, Praha 1988.
Velmi dobrý stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Pouze přehnuté složky, rozměry: 15,5 x 21 cm. Stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a v dolní části mírně natržená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pouze přehnuté složky, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 35.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 157, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Kniha v pevné vazbě, obsahuje množství vyobrazení a barevnou obr. přílohu, obsahuje CD.
Vyd. Aven..
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Ústředí Československých filatelistů, 1959.
Poškozené desky na spodní straně od polití, jinak uvnitř slušný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk

![Poselství ulice - Dějiny plakátu [staré plakáty, divadelní plakát, reklama, reklamní obrazy] Poselství ulice - Dějiny plakátu [staré plakáty, divadelní plakát, reklama, reklamní obrazy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_354156_1-1024x1024.jpg)

![Kouzlo keramiky a porcelánu [Obsah: starožitnosti, porcelán, keramika, sběratelství, výroba, výrobci, značky, průmysl] Kouzlo keramiky a porcelánu [Obsah: starožitnosti, porcelán, keramika, sběratelství, výroba, výrobci, značky, průmysl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/752134-kouzlo-keramiky-a-porcela-17585536431-1024x1024.jpg)


![Časopis Společnosti přátel starožitností 1/2013, roč. 121 (architektura, historie, mj. J. Úlovec - Tvrz a zámek ve Velkých Kuněticích [Velké Kunětice], I. A. Hrdina - Hrabě Špork vězněm v Daliborce; F. John - F. Srovnal - Zvon z roku 1393 v Brně) Časopis Společnosti přátel starožitností 1/2013, roč. 121 (architektura, historie, mj. J. Úlovec - Tvrz a zámek ve Velkých Kuněticích [Velké Kunětice], I. A. Hrdina - Hrabě Špork vězněm v Daliborce; F. John - F. Srovnal - Zvon z roku 1393 v Brně)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/501825-casopis-spolecnosti-prate-14960602991-1024x1024.jpg)




