SBĚRATELSTVÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poselství ulice - Dějiny plakátu [staré plakáty, divadelní plakát, reklama, reklamní obrazy]
Josef Kroutvor
Vydalo nakladatelství COMET, Praha 1991. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 163 stran s velkým množstvím doprovodného obrazového materiálu, rozměry: 26 x 34 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněný přebal.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hurvínek se učí mluvnici - velmi dobrý stav-vzácné
Anna Vaňharová
NAKLADATELSTVÍ A. ZUBR ML. PRAHA XII - VINOHRADY, 1945. ILUSTROVAL A UPRAVIL K. PEKÁREK. DEVÍTIBAREVNÝ OFSET, VYTISKLA TISKÁRNA VARNSDORF.
Obálka odřená, po okrajích otřepená, hřbet mírně rozlepený. Uvnitř velmi dobrý stav.
7 800Kč
Bez daně: 7 800Kč
Numismatický sborník 22/2007 [numismatika, mince]
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, 277 stran.
Pěkný stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Poznáváme starožitnosti : porcelán a stříbro
Tim Forrest, Paul Atterbury
Poznáváme starožitnosti : porcelán a stříbro / Tim Forrest, Paul Atterbury ; [z anglického originálu..
 
399Kč
Bez daně: 399Kč
Řády, medaile a vyznamenání ve sbírkách Archivu...
Michal Fiala * Jakub Hrdlička (podpis)
... hlavního města Prahy (1579-1998). Archivní sbírka řádů, medailí a vyznamenání dokumentuje politi..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Kouzlo keramiky a porcelánu (starožitnosti, porcelán, keramika)
Alena Braunová
Vydala Práce, Praha 1978. První vydání. Edice Delfín. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 407 stran s fotopřílohami.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis Společnosti přátel starožitností českých v Praze, ročník XXIX./ 1921
A. B. Černý
Převazba, stran 183. Rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Katalog knihovny Numismatické společnosti československé v Praze (Numismatika, bibliografie)
Hubert Janovský - Eduard Polívka
... československé v Praze. Praha, 1967. Původní brož, menší 4°, 201 stran.  ..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kouzlo keramiky a porcelánu [Obsah: starožitnosti, porcelán, keramika, sběratelství, výroba, výrobci, značky, průmysl]
Alena Braunová
2.rozšířené vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 456 stran s fotopřílohami.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Členské informace, 2/97. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Mince přisuzované biskupu sv. Vojtěchovi)
kolektiv autorů
Česká numismatická společnost - Členské informace, 2/97. Aukční katalog 12. (79.) aukce (28. září 19..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Poselství ulice - Dějiny plakátu [staré plakáty, divadelní plakát, reklama, reklamní obrazy]
Josef Kroutvor
Z dějin plakátu a proměn doby. Vydalo nakladatelství COMET, Praha 1991. Původní celoplátěná vazba s ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Členské informace 1/2002. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Nová falza keltských mincí [keltové - mince], Neznámé kolkované bankovky)
kolektiv autorů
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 1/2002. Aukční katalog 26. (93.) a..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Členské informace 3/97. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog)
kolektiv autorů
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 3/97. Aukční katalog 13. (80.) auk..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021