SBĚRATELSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství COMET, Praha 1991. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 163 stran s velkým množstvím doprovodného obrazového materiálu, rozměry: 26 x 34 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněný přebal.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
NAKLADATELSTVÍ A. ZUBR ML. PRAHA XII - VINOHRADY, 1945. ILUSTROVAL A UPRAVIL K. PEKÁREK. DEVÍTIBAREVNÝ OFSET, VYTISKLA TISKÁRNA VARNSDORF.
Obálka odřená, po okrajích otřepená, hřbet mírně rozlepený. Uvnitř velmi dobrý stav.
7 800Kč
Bez daně: 7 800Kč
Bez daně: 7 800Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, 277 stran.
Pěkný stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Poznáváme starožitnosti : porcelán a stříbro / Tim Forrest, Paul Atterbury ; [z anglického originálu..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
... hlavního města Prahy (1579-1998). Archivní sbírka řádů, medailí a vyznamenání dokumentuje politi..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakl. Rubico, Olomouc 2000.
Pěkný stav (viz foto).
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vydala Práce, Praha 1978. První vydání. Edice Delfín. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 407 stran s fotopřílohami.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, stran 183. Rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
... československé v Praze. Praha, 1967. Původní brož, menší 4°, 201 stran.
..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Česká numismatická společnost - Členské informace, 1/97. Aukční katalog k 11. (78.) aukci (12. dubna..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
2.rozšířené vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 456 stran s fotopřílohami.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Česká numismatická společnost - Členské informace, 2/97. Aukční katalog 12. (79.) aukce (28. září 19..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká numismatická společnost - Členské informace, 3/2002. Aukční katalog k 28. (95.) aukci (14. pro..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Z dějin plakátu a proměn doby. Vydalo nakladatelství COMET, Praha 1991. Původní celoplátěná vazba s ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 1/2002. Aukční katalog 26. (93.) a..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 3/97. Aukční katalog 13. (80.) auk..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk

![Poselství ulice - Dějiny plakátu [staré plakáty, divadelní plakát, reklama, reklamní obrazy] Poselství ulice - Dějiny plakátu [staré plakáty, divadelní plakát, reklama, reklamní obrazy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700143-poselstvi-ulice-dejiny-pl-16970232191-1024x1024.jpg)

![Numismatický sborník 22/2007 [numismatika, mince] Numismatický sborník 22/2007 [numismatika, mince]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706354-numismaticky-sbornik-22-2-17042050191-1024x1024.jpg)






![Kouzlo keramiky a porcelánu [Obsah: starožitnosti, porcelán, keramika, sběratelství, výroba, výrobci, značky, průmysl] Kouzlo keramiky a porcelánu [Obsah: starožitnosti, porcelán, keramika, sběratelství, výroba, výrobci, značky, průmysl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738448-kouzlo-keramiky-a-porcela-17411764641-1024x1024.jpg)

![Členské informace 3/2002. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Chyboražba denáru Konráda I. z doby jeho údělné vlády na Brněnsku [Brno], Železné kříže II. třídy z roku 1939 - originály nebo falsa?) Členské informace 3/2002. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Chyboražba denáru Konráda I. z doby jeho údělné vlády na Brněnsku [Brno], Železné kříže II. třídy z roku 1939 - originály nebo falsa?)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_294846_1-1024x1024.jpg)
![Poselství ulice - Dějiny plakátu [staré plakáty, divadelní plakát, reklama, reklamní obrazy] Poselství ulice - Dějiny plakátu [staré plakáty, divadelní plakát, reklama, reklamní obrazy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743740-poselstvi-ulice-dejiny-pl-17473244231-1024x1024.jpg)
![Členské informace 1/2002. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Nová falza keltských mincí [keltové - mince], Neznámé kolkované bankovky) Členské informace 1/2002. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Nová falza keltských mincí [keltové - mince], Neznámé kolkované bankovky)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_295142_1-1024x1024.jpg)
