SBĚRATELSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Madrid: Ars Revista de Arte y Coleccionismo S. L. 2013.
Pěkný stav, pouze rohy desek trochu otlačené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Venezia: Semenzato Casa d'Aste 2002.
Pěkný stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
München: Braun & Schneider [vor 1890].
Desky opotřebované - zašpiněné, skvrnité, odřené, na hřbetu naprasklé, chybí strany 87/88, vazba na mnoha místech rozpadlá, strany 25-38 uvolněné z vazby, na několika místech je vazba zpravovaná lepen
3 720Kč
Bez daně: 3 720Kč
Bez daně: 3 720Kč
Berlin: Richard Carl Schmidt & Co. 1923, pův. polokožená vazba, 419+V stran s reklamou, četné ilustrace, 8° (16 x 23 cm)
papír na předsádce prasklý, exlibris na předsádce, celkově velmi dobrý stav
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Prague: Muzeum of Decorative Arts in Prague (Uměleckoprůmyslové museum v Praze) 2022.
Pěkný stav.
470Kč
Bez daně: 470Kč
Bez daně: 470Kč
München: Verlag Georg D. W. Callwey 1991, 5. Auflage.
Bez přebalu, desky jsou trochu zašpiněné a na hranách odřené, předsádka a titulní list lehce zvlněné, uvnitř pěkně zachovalá, dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Kopenhagen: H. Delbanco -G. E. C. Gad - Jacob Hegel - C. C. Lose 1888, pův. brož, [VIII]+116 stran s četnými dřevořezy, 8° (15,5 x 22 cm)
vazba rozpadlá, a odřené, desky ušpiněné, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě použitelný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Basel: Moirandat Company AG 2006.
Velmi dobrý stav. Desky na okrajích nepatrně zažloutlé a na hřbetu mírně otlačené, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Paris: Celiv 1997. Poradce: Paul Atterbury.
Velmi pěkný stav. Kniha je obalena v průhledné folii, na ní je vpředu cenovka.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Prague: Nadace DrAK - Museum Montanelli 2021
Velmi pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Leipzig: Edition Leipzig 1979, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, obalem a krabicí, 231 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (24 x 27,5 cm)
obálka na jednom místě natržená, kniha v perfektním stavu, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Richard Carl Schmidt & Co. 1919, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 384 stran s četnými ilustracemi a reklamou, 8° (15 x 22 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, ve hřbetu natržená, prasklá vazba u obsahu, vyšisované okraje stránek, celkově ale použitelný stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Moskva: Financy i statistika 1985, celoplátěná vazba s motivem na přední desce a titulem na hřbetu, 502 stran s četnými ilustracemi, 8° (17,5 x 24 cm)
nepatrně natržený horní kapitálek, jinak perfektní, celkově výborný stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Paris: Histoire & Collections 2004. Colour Plates by Jack Girbal & Patrice Courcelle.
Dobrý stav. Rohy desek odřené, jinak je kniha v pořádku.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Mitchell Beazley 2001, s. 816.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Octopus Publishing 2002, s. 240.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Elfenbein. 2. Auflage. Mit 316 Abbildungen im Text [= Bibliothek für Kunst- und Antiquitäten-Sammler; Band XVII] [slonovina, sběratelství] Elfenbein. 2. Auflage. Mit 316 Abbildungen im Text [= Bibliothek für Kunst- und Antiquitäten-Sammler; Band XVII] [slonovina, sběratelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/701311-elfenbein-2-auflage-mit-3-16983330721-1024x1024.jpg)
![Alte Uhren. Ein Handbuch europäischer Tischuhren, Wanduhren und Bodenstanduhren [staré stolní, nástěnné a podlahové hodiny, hodinářství, starožitnosti] HOL Alte Uhren. Ein Handbuch europäischer Tischuhren, Wanduhren und Bodenstanduhren [staré stolní, nástěnné a podlahové hodiny, hodinářství, starožitnosti] HOL](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711204-alte-uhren-ein-handbuch-e-17092922671-1024x1024.jpg)
![Die chronologische Sammlung der dänischen Könige im Schlosse Rosenburg. Eine kurzgefaßte Übersicht. Mit 90 Abbildungen [sbírky, palác, Dánsko, Kodaň] Die chronologische Sammlung der dänischen Könige im Schlosse Rosenburg. Eine kurzgefaßte Übersicht. Mit 90 Abbildungen [sbírky, palác, Dánsko, Kodaň]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/719889-die-chronologische-sammlu-17189727841-1024x1024.jpg)
![Gewehre - Pistolen - Revolver. Hand- und Faustfeuerwaffen vom 14. bis 19. Jahrhundert. Aufnahmen von Gerd Platow [palné zrbraně, pušky, revolvery, pistole] Gewehre - Pistolen - Revolver. Hand- und Faustfeuerwaffen vom 14. bis 19. Jahrhundert. Aufnahmen von Gerd Platow [palné zrbraně, pušky, revolvery, pistole]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/743031-gewehre-pistolen-revolver-17464501361-1024x1024.jpg)
![Führer für Sammler von Porzellan und Fayance, Steinzeug, Steingut usw. [sběratelství, porcelán, značky porcelánu] Führer für Sammler von Porzellan und Fayance, Steinzeug, Steingut usw. [sběratelství, porcelán, značky porcelánu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746715-fuhrer-fur-sammler-von-po-17509453711-1024x1024.jpg)
![Monety Rossii / Монеты России 1700-1917 = Russian Coins 1700-1917 [numismatika, mince, Rusko] Monety Rossii / Монеты России 1700-1917 = Russian Coins 1700-1917 [numismatika, mince, Rusko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749147-monety-rossii-monety-ross-17543992951-1024x1024.jpg)

