SBĚRATELSTVÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nordland-Fahrten. Hamburg-Amerika Linie [osobní lodní doprava, lodě, cestování - Norsko, severské země, reklamní publikace - přepravní společnost HAPAG, vazba kůže]
für HAPAG) gedruckt in Magdeburg, Buch- und Kunstdruckerei A. Wohlfeld, [1908]
Velmi dobrý stav. Desky odřené - převážně na okrajích a rozích, vzadu je přídeští částečně odlepené od zadní části desek, poslední list je pomačkaný a dole mírně natržený, jinak uvnitř pěkně zachovalá
750Kč
Bez daně: 750Kč
La tapisserie [= Bibliothèque de l'enseignement des beaux-arts] [tapiserie, sběratelství, umělecké řemeslo]
Müntz, Eugène
Paris: A. Quantin, imprimeur-éditeur, pův. celoplátěná vazba, 372 stran s četnými ilustracemi, velké 8° (14,5 x 21 cm)
ohmataná, stránky zahnědlé, na jednom místě prasklá vazba, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mit blankem Säbel. Österreichisch-ungarische Blankwaffen von 1848 bis 1918 [chladné zbraně, sečné a bodné zbraně rakousko-uherské armády, vojenské dějiny, Rakousko-Uhersko, Habsburská monarchie]
Ortner, M. Christian - Artlieb, Erich
Eine Publikation des Heeresgeschichtlichen Museums Wien. Wien: Verlag Militaria, Edition Stefan Rest 2003.
Velmi dobrý stav. Přebal je na okrajích mírně otlačený, hřbetní část je zašpiněná a nahoře natržená, ořízka lehce zašpiněná, jinak je kniha zcela v pořádku, i uvnitř pěkně zachovalá.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Die deutsche Armee im Ersten Weltkrieg. Uniformierung und Ausrüstung - 1914 bis 1918 [Německé císařství, německá armáda, 1. světová válka, výstroj a výzbroj, uniformy, vojenské dějiny]
Kraus, Jürgen
= Kataloge des Bayerischen Armeemuseums Ingolstadt; Band 2; erschien zur Jubiläumsfeier 125 Jahre Bayerishces Armeemuseum Ingolstadt 2004. Wien: Verlag Militaria, Edition Stefan Rest 2004.
Velmi dobrý stav. Přebal lehce odřený a na okrajích nepatrně otlačený, hrany desek nepatrně vybledlé, ořízka lehce zašpiněná, uvnitř velmi pěkně zachovalá.
6 950Kč
Bez daně: 6 950Kč
Wiener Porzellan. Original, Kopie, Verfälschung, Fälschung [vídeňský porcelán; falza; falsa; originály]
Neuwirth, Waltraud
Wien: Selbstverlag Dr. Waltraud Neuwirth 1979, váz., 612 s., 8° (18,5 x 24 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, část stránek se stopou po vlhkosti (na malém místě jsou stránky trochu nerovné); velmi dobrý stav.
4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Známky - edice Hobby [filatelie, sbírání známek]
Michael Briggs
Vydalo nakladatelství Slovart, Praha 1996. Edice HOBBY. Vydání první, stran 76. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Chinesisches Porzellan ["Čínský porcelán"; keramika; Čína; značky]
Otto Pelka
Leipzig: Verlag von Schmidt & Günther 1914, brožovaná s přebalem, 148 s., 16 tabulí, 8° (15 x 20 cm)
Velmi dobrý stav; přebal je mírně opotřebený a vybledlý, na hřbetu s drobným natržením.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Photographs [Christie's South Kensington, Friday 11 May 2001] [Fotografie, aukční katalog Christie's, aukce 11. 5. 2001]
London: Christie's International Media Division 2001
Pěkný stav, pouze desky trochu zašpiněné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sammlung Professor Otto Seitz, München. Antiquitäten, besonders Arbeiten der Gotik und Renaissance. Auktion in München in der Galerie Helbing am 4. November 1912 [starožitnosti, aukční katalog]
München: Hugo Helbing 1912.
Desky zahnědlé a skvrnité, části hřbetu chybí, poslední tabule a zadní strana desek jsou částečně uvolněné z vazby, jinak uvnitř v pořádku, čistá a světlá, celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Jihočeské malovánky Václava Podhrázského (1897-1935) [porcelán ,Václav Podhrázský]
Hořava, Jiří
Třeboň: Jiří Hořava 2023, pův. laminovaná kartonová vazba s obálkou, 121 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (22 x 26 cm)
nová, výborný stav
450Kč
Bez daně: 450Kč
Galerie Jan Krugier 1972-1982: dix ans d'activité. Les suites 55/101 [katalogy, umění]
Seilern, Louisa (ed.
Geneve: Galerie Jan Krugier 1983.
Přebal na hřbetu téměř po celé délce prasklý, v horní a dolní části malé části chybí, desky u horního okraje zahnědlé, horní roh přebalu, desek a trochu i stránek uvnitř ohnutý, okraje stránek lehce z
990Kč
Bez daně: 990Kč
Gebrüder Senfs illustrierter Postwertzeichen-Katalog 1911. Erster Teil [katalog poštovních cenin]
Leipzig: Gebrüder Senf 1911. Pův. plátěná vazba s titulem na přední desce, 1192+576 stran s četnými černobílými obr., 8° (10 x 17,5 cm)
Chybí hřbet, desky odřené, drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Importanti mobili italiani ed europei, oggetti d'arte, rari dipinti antichi provenienti da raccolte private italiane [starožitnosti, nábytek, umělecká díla, aukční katalog, Benátky]
Semenzato Casa d'Aste, Venezia
Venezia: Semenzato Casa d'Aste 2002.
Desky zašpiněné a na rozích lehce odřené, u některých položek katalogu je katalogové číslo zakroužkováno červenou propiskou, jinak uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021