NUMIZMATIKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Česká numismatická společnost - Členské informace, 2/2000. Aukční katalog k 21. (88.) aukci (16. zář..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká numismatická společnost - Členské informace, 3/2004. Aukční katalog k 34. (101.) aukci (18. pr..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 1/2004. Aukční katalog 32. (99.) a..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 1/2003. Aukční katalog 29. (96.) a..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 3/99. Aukční katalog 19. (86.) auk..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ve spolupráci s Českou národní bankou vydala NUGA, Pacov 1996. Původní celoplátěná vazba, 158 stran. Rozměr 30x21 cm.
Výborný stav
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Numismatická společnost československá v Praze, 1951.
Stav dobrý, obálka zašpiněná (skvrna) a mírně odřená (viz obr.).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Měkká vazba, stran 96 - včetně vyobrazení, rozměry: 11,5 x 16 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet zcela chybí, uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Měkká vazba, stran 119- včetně vyobrazení, rozměry: 11,5 x 16 cm.
Dobrý stav, zadní část obálky a hřbet zcela chybí, uvnitř je stav velmi dobrý. Původně bylo asi sešito kovovými sponkami - jsou po nich stopy po rzi.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, strany 53-96, rozměry: 16 x 24 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Státní zkušebna pro drahé kovy Praha, 1977.
Stav dobrý, lehce odřená obálka, knižní blok se v zadní části uvolňuje od vazby, na přední i zadní obálce jsou skvrnky. Uvnitř je stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 276.
Stav velmi dobrý, desky trochu zašpiněné (skvrnky).
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Vyd. Národní muzeum Praha 1982, Původní brož, měkká vazba s obálkou, 86 stran., 4°.
Přední roh obálky ohnutý. Stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Bankovní Institut, Praha 1999. Původní pevná vazba, rozměry: 21 x 26,5 cm, 595 stran.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Lehce odřené rohy desek, mírně naražený hřbet
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 20 cm, 111 stran.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 237 + příloha
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk





![Členské informace 3/99. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Nové padělky keltských mincí a českých denárů[keltové]) Členské informace 3/99. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Nové padělky keltských mincí a českých denárů[keltové])](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_295520_1-1024x1024.jpg)




![Dějiny peněz na území ČSSR [české mince a bankovky, česká numismatika] Dějiny peněz na území ČSSR [české mince a bankovky, česká numismatika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699293-dejiny-penez-na-uzemi-css-16963627661-1024x1024.jpg)
![Dějiny bankovnictví v českých zemích [Obsah: oběh peněz a jeho historie, měna, peníze, měnový systém, peněžní soustava, operace, kapitál, banky, bankovní domy, hospodářský a měnový vývoj, spořitelny, tržní mechanismy, ekonomie, půjčky, akcie ad.] Dějiny bankovnictví v českých zemích [Obsah: oběh peněz a jeho historie, měna, peníze, měnový systém, peněžní soustava, operace, kapitál, banky, bankovní domy, hospodářský a měnový vývoj, spořitelny, tržní mechanismy, ekonomie, půjčky, akcie ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/722835-dejiny-bankovnictvi-v-ces-17235317811-1024x1024.jpg)

