HISTORIE

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moc a šťastie (Habsburkové) - text slovensky
Sigrid-Maria Grössingová
Ikar, Praha 2011. Pevná vazba, stran 214, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jak dobýt hrad. Památky takřka bez bariér 2
Milan Jančo, Ondřej Šefců
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 287, třetí aktualizované vyd.
Stav velmi dobrý, lehce pomačkaná obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sondy do dějin horních škol v Duchcově (Duchcov, hornictví)
P. Rucký, J. Bureš, E. Mikušek
Pevná vazba, vyd. první, stran 150, rozměry: 15,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky. Autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Země svobodných, domov smělých (Naprsquaw 2)
Ludmila Vaňková
Vydalo nakladatelství Šulc a spol., Praha 1995. Původní pevná vazba, 8°, 380 stran. První vydání.
Lehce očteno. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
České horní právo 1. České horní zákony (hornictví)
Ladislav Jangl (sebral)
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 248, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Ostrava 2. Sborník příspěvků k dějinám a výstavbě města
Karel Jiřík (red.)
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 258, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a lehce otřepená, uvnitř je stav velmi dobrý, pouze zažloutlé stránky.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Krajanská revue Dunaj, ročník III. / Výroční zpráva škol Komenského v republice Rakouské za školní rok 1925-1926
Frant. Melichar
Převazba, rozměry: 18 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, pouze desky a hřbet jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Legenda o zlatě (zlato)
Alfred Oesterheld
Poloplátěná vazba - obálka chybí, stran 222, rozměry: 14,5 x 21,5 cm.
Stav dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, hřbet mírně zkosený. Na několika místech jsou vpisky tužkou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Z dějin hutnictví, 16. svazek
Zdeněk Rasl (usp.)
Brožovaná s obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 324.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Z dějin hutnictví, 8. svazek
Zdeněk Rasl (usp.)
Brožovaná s obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 308.
Dobrý stav, obálka je v horní části se ztrátou, uvnitř je stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Problémy a výhledy našeho hutnictví a slévárenství
L. Jeníček, V. David
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24 cm, 478 stran, 373 obrázků.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Olga Havlová
Milena Bohatová
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, stran 166.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Řád: Revue pro kulturu a život. 5/1943 (roč. IX.)
František Lazecký a kol.
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 217-272.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Archiv český čili Staré písemné památky české i moravské, díl XVIII./1900
Josef Kalousek (red.)
Bursík & Kohout, Praha 1900. Měkká vazba, rozměry: 21,5 x 27vm, stran 615.
Stav dobrý, obálka je utržená od hřbetu, a jsou na ní malé skvrnky. Uvnitř je stav velmi dobrý. Obálka a prvních 8 stran je utrženo od vazby - nechybí.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Z dějin hutnictví 6/1979
Zdeněk Rasl (usp.)
Brožovaná s obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 177.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a mírně odřená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021