HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba se zlacením na hřbetu, 285 stran s perokresbami v textu. Rozměry: 14 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pevná vazba s obálkou, 134 stran + obr. příloha, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je v horní části ušpiněná, v zadní části je ušpiněná výrazněji. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 273. Rozměry: 25 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 180 - včetně vyobrazení, rozměry: 24 x 15,5 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 14 x 21,5 cm. Stran 518. Třetí vydání.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. V knize je podtrháváno a vpisky perem. Uvnitř knihy jsou místy skvrnky od stáří.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Rozbor nacismu coby vyvrcholení krize evropských hodnot. Nakl. ERM, Praha. Vydání 2.Původní pevná va..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Paul Aretz Verlag, Dresden 1927.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný, zašpiněný a odřený.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nakl. AVU ČR, Praha, 1940.
Dobrý stav, lehce zašpiněná obálka (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Artia, Praha 1957.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený, zašpiněný a natržený (viz foto).
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Rozbor nacismu coby vyvrcholení krize evropských hodnot. Nakl. ERM, Praha. Vydání 2.Původní pevná va..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran cca 22, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části a u hřbetu lehce vyšisovaná, hřbet je vyšisovaný. Podpis překladatele.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 100, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka mírně otřepená. Lehce zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 64 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, hřbet je v dolní části mírně natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
OFTIS, Ústí nad Orlicí 2009.
Výborný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Prostor, Praha 2014.Brož, 8°, 248 stran + 16 stran fotogr.přílohy.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Petr P. Pavlík, 1993.
Velmi dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 4689 až 4704 z 34091 (2131 stránek)
Zákazníci sk






![Hitler v nás [Rozbor nacismu coby vyvrcholení krize evropských hodnot] Hitler v nás [Rozbor nacismu coby vyvrcholení krize evropských hodnot]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_370062_1-1024x1024.jpg)







