HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, stran 60, rozměry: 14 x 21,5 cm
Stav dobrý, hřbet je potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Moskau - Hamburg: Verlag der Kommunistischen Internationale - Carl Hoym Nachf. Louis Cahnbley 1921, brož., 74 s., 2 tabule, 8° (18,5 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, se skvrnkami od stáří a několika malými natrženími a ztrátami, stránky zažloutlé.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
New York: Charles Scribner's Sons, Macmillan Publishing Company 1989.
Dobrý stav. Přebal na hřbetu vybledlý, rohy přebalu i desek trochu otlačené, v první čtvrtině svazku podtrháváno tužkou, jinak uvnitř v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Roztoky u Prahy, Orion 1998, s. 195.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
London, Granada publishing 1972, s. 713.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Verlagsgenossenschaft "Freiheit" e.G.m.b.H. 1921. Pův. poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, zdobenou předsádkou a barevnou ořízkou, 340 stran, 4° (15 x 22
desky a hrany desek odřené, listy zahnědlé, jinak v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien: Verlagsbuchhandlung Carl Konegen 1906. Poloplátěná vazba se zdobenou ořízkou a vevázanou pův. obálkou, 148 stran, 8° (15 x 21,5 cm)
knihov. exemplář, obálka zahnědlá, četné poznámky tužkou, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Válka slovansko-turecká [Obsah: Srbsko-turecká válka, Balkán - Osmanská říše vs. Srbsko, Černá Hora]
Praha, Alois Hynek [1877], s. 398.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné.
2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Paris: Éditions d'art et de littérature 1912, pův. brož., 238 stran s obrázkem na frontispisu, 8° (12 x 19 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, kapitálky natržené, stránky zahnědlé, občas otisky prstů, celkově velmi dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Praha: Národní muzeum 2017, 1. vydání.
Kniha je nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
London: Verso 2005.
Pěkný stav. Přebal nepatrně zašpiněný a u horního okraje jen mírně otlačený, kniha zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Paris: Les éditions G. Crès & Cie 1924, č. 208 z 1300 kusů; luxusní polokožená vazba se zlacenou ražbou na hřbetu, mramorované desky a předsádky, zlacená horní ořízka, pův. obálka vevázaná, 288 st
nepatrně odřené hrany a rohy desek, jinak perfektní, celkově výborný stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydalo nakladatelství Dauphin v Podlesí a Praze 2011. Stran 434. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Praha, Odeon 1976, s. 559.
V dobrém stavu. Obálka je zašpiněná a po okrajích odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Berlin: Buchhandlung Vorwärts 1921, vydání 81.-90. Tausend. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 216 stran psaných frakturou, 8° (13 x 19,5 cm)
desky trochu odřené a zašpiněné, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, L. Mazáč 1939-1941, s. 815+788+619.
V dobrém stavu. Svazky jsou lehce zašpiněné. Ořízky jsou zašpiněné.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 34049 až 34064 z 34097 (2132 stránek)
Zákazníci sk


![Zum Jahrestag der proletarischen Revolution in Russland, 1917-1921 [Říjnová revoluce; VŘSR; Rusko; Sovětský svaz] Zum Jahrestag der proletarischen Revolution in Russland, 1917-1921 [Říjnová revoluce; VŘSR; Rusko; Sovětský svaz]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744020-zum-jahrestag-der-proleta-17476385761-1024x1024.jpg)
![The Grant Failure: The Birth and Death of Communism in the Twentieth Century [politické dějiny 20. století, politika, politologie, komunismus] The Grant Failure: The Birth and Death of Communism in the Twentieth Century [politické dějiny 20. století, politika, politologie, komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744038-the-grant-failure-the-bir-17476468061-1024x1024.jpg)


![Geschichte der U.S.P.D. [německá sociální demokracie] Geschichte der U.S.P.D. [německá sociální demokracie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/744081-geschichte-der-u-s-p-d-ne-17476739351-1024x1024.jpg)
![Anmerkungen zur böhmischen Politik [česká politika] Anmerkungen zur böhmischen Politik [česká politika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/744082-anmerkungen-zur-bohmische-17476743811-1024x1024.jpg)
![Válka slovansko-turecká [Obsah: Srbsko-turecká válka, Balkán - Osmanská říše vs. Srbsko, Černá Hora] Válka slovansko-turecká [Obsah: Srbsko-turecká válka, Balkán - Osmanská říše vs. Srbsko, Černá Hora]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/744123-valka-slovansko-turecka-o-17478091141-1024x1024.jpg)
![Ninon de Lanclos. Les femmes illustres. Portrait et Documents inédits [= Les Femmes Illustres] [životopisy, Francie] Ninon de Lanclos. Les femmes illustres. Portrait et Documents inédits [= Les Femmes Illustres] [životopisy, Francie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/744140-ninon-de-lanclos-les-femm-17477407741-1024x1024.jpg)
![Spectrum: From Right to Left in the World of Ideas [Zprava doleva ve světě ideí; dějiny ideí, politická filosofie, marxistická filozofie, sociologie, politologie] Spectrum: From Right to Left in the World of Ideas [Zprava doleva ve světě ideí; dějiny ideí, politická filosofie, marxistická filozofie, sociologie, politologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744152-spectrum-from-right-to-le-17477441811-1024x1024.jpg)
![Napoléon. Portrait dessiné par Pablo Picasso [= Maîtres et jeunes d’aujourd’hui (deuxième série); 11] [historie, Francie, vazba kůže] Napoléon. Portrait dessiné par Pablo Picasso [= Maîtres et jeunes d’aujourd’hui (deuxième série); 11] [historie, Francie, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/744154-napoleon-portrait-dessine-17477445971-1024x1024.jpg)


![Kommentar zum Betriebsrätegesetz [podnikové rady] Kommentar zum Betriebsrätegesetz [podnikové rady]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/744262-kommentar-zum-betriebsrat-17478419391-1024x1024.jpg)
