HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
London: Siegle, Hill & Co., celokožená vazba s ražbou na přední desce a hřbetu s přezkou, 149 stran s barevným frontispisem, 12° (11 x 15 cm)
vyšisovaný hřbet, ohnuté rohy desek, jinak čistá, celkově ještě výborný stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Bez daně: 980Kč
Vydalo nakladatelství Československá akademie věd, Praha 1963. Vydání první, stran 452. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Charlottenburg: Verlag von H. Barsforf 1900. Třetí svazek: Die Reaktion in Frankreich [Reakce ve Francii]. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na desce a hřbetu, desky a hřbet s ražbou, psáno frakt
Předsádka a patitul lehce zahnědlé, knihovní exemplář, velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Svět křídel, Cheb 2019. Vydání druhé, stran 253. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2007. Vydání první, stran 302. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Stuttgart: Landesdenkmalamt Baden-Württemberg 1974. Pův. brožovaná vazba, 40 stran, 2° (21 x 29,5 cm), barevný obraz na přední desce a četné černobílé obrázky
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř nepoškozený a ve velmi dobrém stavu
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Stuttgart: Landesdenkmalamt Baden-Württemberg 1974. Pův. brožovaná vazba, 40 stran, 2° (21 x 29,5 cm), barevný obraze na předních deskách a četné černobílé obrázky
Desky velmi lehce zašpiněné, jinak uvnitř nepoškozený a ve velmi dobrém stavu
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Stuttgart: Landesdenkmalamt Baden-Württemberg 1974. Pův. brožovaná vazba, 40 stran, 2° (21 x 29,5 cm), barevný obraz na předních deskách a četné černobílé obrázky
Desky velmi lehce zašpiněné, roh na předních deskách ohnutý, uvnitř nepoškozený, velmi dobrý stav
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Stuttgart: Landesdenkmalamt Baden-Württemberg 1974. Pův. brožovaná vazba, 48 stran, 2° (21 x 29,5 cm), barevný obraz na přední desce u četné černobílé obrázky
Desky lehce zašpiněné, uvnitř nepoškozený, velmi dobrý stav
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
New Delhi: People´s Publishing House 1981. Pův. plátěná vazba, přebal, s četnými mapami a fotografiemi, 134 stran, 4° (14,5 x 22,5 cm)
Přebal lehce natržený, jinak jako nová, velmi dobrý stav
367Kč
Bez daně: 367Kč
Bez daně: 367Kč
Vydal Svět křídel, Cheb 2019. Vydání první, stran 291. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1976. Vydání první, stran 461. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce]
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edici Universum, Praha 2013. Vydání první, stran 192 + 16 stran barevné přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
London: Asia Publishing House 1968. Pův. plátěná vazba s přebalem, 292 stran, 4° (15 x 22,5 cm)
Desky lehce vybledlé, přebal mírně natržený, jinak velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
New York: The Macmillan Company 1960. Pův. brožovaná vazba, 248 stran, 4°(14 x 21 cm)
Hrany hřbetu trochu odřené, spodní roh přední desky zohýbaný, uvnitř lehce zahnědlá, jinak dobrý stav
147Kč
Bez daně: 147Kč
Bez daně: 147Kč
New Delhi: Surge Publications 1978. Pův. plátěná vazba s přebalem, xiii+158 stran, 8°
Nepoškozená, velmi dobrý stav
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Zobrazeny položky 32225 až 32240 z 34136 (2134 stránek)
Zákazníci sk

![Sesame and Lilies [= The Queen´s Library of Literary Treasures] [Literatura, anglická historie] Sesame and Lilies [= The Queen´s Library of Literary Treasures] [Literatura, anglická historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/698405-sesame-and-lilies-the-que-16952121051-1024x1024.jpg)

![Die Hauptströmungen der Litteratur des 19. Jahrhunderts [Hlavní proudy literatury 19. st.] Die Hauptströmungen der Litteratur des 19. Jahrhunderts [Hlavní proudy literatury 19. st.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/698518-die-hauptstromungen-der-l-16953110191-1024x1024.jpg)


![Denkmalpflege in Baden-Württemberg; č. 1/1974 [památková péče, časopis] Denkmalpflege in Baden-Württemberg; č. 1/1974 [památková péče, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/698539-denkmalpflege-in-baden-wu-16953752581-1024x1024.jpg)
![Denkmalpflege in Baden-Württemberg; č. 2/1974 [památková péče, časopis] Denkmalpflege in Baden-Württemberg; č. 2/1974 [památková péče, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/698541-denkmalpflege-in-baden-wu-16953750931-1024x1024.jpg)
![Denkmalpflege in Baden-Württemberg; 3/1974 [památková péče, časopis] Denkmalpflege in Baden-Württemberg; 3/1974 [památková péče, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/698542-denkmalpflege-in-baden-wu-16953743351-1024x1024.jpg)
![Denkmalpflege in Baden-Württemberg; 4/1974 [památková péče, časopis] Denkmalpflege in Baden-Württemberg; 4/1974 [památková péče, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/698544-denkmalpflege-in-baden-wu-16953748551-1024x1024.jpg)
![Ancient India: An Introductory Outline [raná historie Indie] Ancient India: An Introductory Outline [raná historie Indie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/698572-ancient-india-an-introduc-16953843591-1024x1024.jpg)
![Námořnictvo za povstání boxerů 1900 / Vzestup a pád pevnosti Tsingtao 1914 [loďstvo, námořnictvo, Čína] Námořnictvo za povstání boxerů 1900 / Vzestup a pád pevnosti Tsingtao 1914 [loďstvo, námořnictvo, Čína]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/698587-namornictvo-za-povstani-b-16954108211-1024x1024.jpg)

![Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce] Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/698613-netradicni-prochazky-prah-16955027461-1024x1024.jpg)
![Biographical Vistas. Sketches of Some Eminent Indians [životy významných Indů] Biographical Vistas. Sketches of Some Eminent Indians [životy významných Indů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/698620-biographical-vistas-sketc-16955600571-1024x1024.jpg)
![India Today [Indie dnes] India Today [Indie dnes]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/698627-india-today-indie-dnes-16955668181-1024x1024.jpg)
![Five Headed Monster: A Factual Narrative of the Genesis of Janata party [vývoj indické strany Džanta] Five Headed Monster: A Factual Narrative of the Genesis of Janata party [vývoj indické strany Džanta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/698628-five-headed-monster-a-fac-16955674291-1024x1024.jpg)