ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dějiny pravěké Evropy (archeologie)
M. Buchvaldek a kol.
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1985. Vydání první. Stran 280. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí. Rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce odřené desky a hřbet.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hrad a zámek v Nových Hradech u Litomyšle (edice Zapomenuté hrady, tvrze a místa, svazek 48)
Vojtěch Barcal
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 52.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Památky archeologické 1995/1 (archeologie, mj. Středověké město Most jako předmět výzkumu přírodních věd, Výšinné lokality knovízské kultury v severozápadních Čechách)
Jan Fridrich
Archeologický ústav AV ČR, Praha 1995. Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 168 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha v pravěku (Archaeologica Pragensia Supplementum - archeologie, pravěk)
M. Fridrichová, J. Fridrich, J. Havel, J. Kovařík
Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, 272 + příloha.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Archeologie ve středních Čechách 2002 6/1
Michal Lutovský (red.)
Ústav archeologické památkové péče středních Čech, Praha 2002
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Ruská architektura v minulosti a přítomnosti
D. Arkin
Brožovaná - sešitá kovovu sponkou, rozměry: 15 x 21 cm, 52 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, na obálce je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Neobvyklá povolání - Archeolog (dobrodružství, archeologie, nálezy, pravěk)
Zuzana Polášková
První vydání, 185 stran, pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bulletin záchranného oddělení 6/1968 (archeologie, Archeologický ústav ČSAV)
Praha 1969, Archeologický ústav Čsav v Praze, velmi dobrý stav. ..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Časopis Slezského zemského muzea, ročník 65., číslo 3/2016 (archeologie)
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 201-300, rozměry: 17 x 23,5 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Počítačová podpora v archeologii 2 [archeologie]
Jiří Macháček (ed.)
Praha 2008
Stav velmi dobrý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Castellologica bohemica 11 -2008 (Sborník pro kastelologii českých zemí, hrady, tvrze, zříceniny Čech, historie a vývoj hradní architektury)
Tomáš Durdík (ed.)
Archeologický ústav AV ČR, Praha 2008, pův. laminovaná brož., 4°, 750 stran
Výborný stav, nová kniha
790Kč
Bez daně: 790Kč
Vlastivědný věstník Moravský, roč. XXVI, č.2,1974
Sýkora, Jaroslav
OBrož. Brno, Musejní spolek, 1974, 129 S. (S. 117 - 246), 8°, čb. ilustrace. Obálka mírně uvolněna. ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Archeologické rozhledy, ročník XXX - 1978, sešit 5 (archeologie)
Josef Poulík (red.)
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 481 - 600 - množství obrazového materiálu.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Malý labyrint archeologie
Jiří Hrala
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 384 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 17 x 17 cm, vydání první.
Dobrý stav, přebal je odřený, otřepený a potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021