ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Archeologické rozhledy XLI - 1989, č. 1. (archeologie, Příspěvky k ekonomice českých keltů [keltové], Kamenictví a distribuce žernovů)
Josef Poulík, Jiří Hrala (redaktoři)
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 120.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Zbraslavsko. Archeologické poznámky (Zbraslav)
Olga Barvířová
Sešit, rozměry: 11,5 x 18,5 cm, stran 26
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Pravěký člověk (Ilustrace Zdeněk Burian)
V. Mazák
FÉNIX, Praha 1992. Původní vazba, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, 191 stran, celostránkové barevné ilustrace Zdeňka Buriana.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Archeologické rozhledy. Ročník LXVII. 2015. Sešit 3 [archeologie]
Martin Ježek (ved. red.)
Archeologický ústav Akademie věd ČR, Praha
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Od pravěku k dnešku - Pekařův sborník  (1930), 2 svazky [Josef Pekař]
Vydal Historický klub, Praha 1930.
Slušný stav, obálky potrhané, odřené, vazby uvolněné, hřbety poškozené - vazby rozpadlé (viz foto). Částečně nerozřezáno. Jinak uvnitř velmi slušný stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Archeologické rozhledy XXXIV - 1982, č. 6. (archeologie, mj. Středověké osteologické nálezy z Prahy - Jilská ulice; K otázce zániku sběračsko-loveckých kultur)
Josef Poulík, Slavomil Vencl (redaktoři)
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 591-720.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Rukověť slovanské archeologie [Slované, kultura a umění; archeologické nálezy, keramika ad.]
Lubor Niederle
Brožovaná, rozměry: 17 x 25 cm, 293 stran s množstvím obrazového materiálu,
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. Nerozřezáno.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Archeologické rozhledy. Ročník LIX. 2007. Sešit 3 [archeologie]
Martin Ježek (ved. red.)
Archeologický ústav Akademie věd ČR, Praha
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hrad Homberk u Příkosic (edice Zapomenuté hrady, tvrze a místa, svazek 2)
M. Novobilský, P. Rožmberský
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 19.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Starověký Egypt [Z obsahu: kulturní dějiny Egypta ve starověku, mj. architektura, pyramidy, faraoni, archeologie, starověk]
Milada Vilímková
Vydala Mladá fronta, Praha 1977. První vydání, 344 stran (z toho 32 stran bar. příloh). Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Římské lampy v Národním museu v Praze a v jiných československých sbírkách (Sborník Národního muzea v Praze / Acta Musei Nationalis Pragae)
Roman Haken
Brožovaná, stran 119 + obr. příloha + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Archeologické rozhledy. Ročník LVI. 2004. Sešit 2 [archeologie]
Martin Ježek (ved. red.)
Archeologický ústav Akademie věd ČR, Praha
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hrad Litice u Plzně (edice Zapomenuté hrady, tvrze a místa, svazek 7)
M. Novobilský, P. Rožmberský
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 30.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Život starých Egypťanů [Egypt]
Evžen Strouhal
Vydalo nakladatelství Panorama, 1989. Vydání první, stran 328. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Pěkný stav (viz foto), nepatrně natržený přebal na hřbetu.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021