ARCHITEKTURA, DESIGN

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mladá Boleslav od minulosti k dnešku [dějiny města, kultura, historie, průmysl, mj. i Škoda auto]
Vlastimil Trtílek (red.)
Městský národní výbor v Ml.Boleslavi, 1974. Celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 375 stran, 260 fotografií.
V dobrém stavu. Obálka je po okrajích lehce potrhaná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Charles bridge (Karlův most, Praha, sochařství, mj. F. M. Brokoff, M. B. Braun, M. V. Jäckel, Emanuel Max, Josef Max)
Karel Neubert - Ivo Kořán - Miloš Suchomel
Praha, Galerie hl.m.Prahy 1991, s. 172.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Die Bibliotheken zu St. Emmeram in Regensburg [architektura]
Piendl, Max - HojeGerhard - Taubert, Johannes
Kallmünz: Thurn und Taxis-Studien 1971. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce a pův. obálkou, strany 43-101 s černobílými obrázky a + 32 černobílými tabulemi, 4° (16 x 25 cm)
Hřbet a obálka natržené, obálka lehce zašpiněná, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Indische Felsentempel und Höhlenklöster (Indické skalní chrámy a jeskynní kláštery, Indie, architektura, hinduismus)
Herbert - Ingeborg Plaeschke
Leipzig, Köhler & Amelang 1982, s. 235.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Die Heiligkreuz-Kapelle in Trier [architektura]
Weber, Winfried
Trier: Spee-Buchverlag GmbH 1982. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 62 stran s četnými černobílými, částečně barevnými obr., 4° (17 x 24 cm)
Jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rahmenerzeugung en gross. Schimek & Comp., Budweis [1908; katalog; obrazy; obrazové rámy; secese; České Budějovice]
Budweis: Schimek & Comp. 1908, brož., 48 s., 8° (15,5 x 23,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s natrženími na hřbetu, dvě stránky trochu zašpiněné (stopy prachu) či ztmavlé, několik stránek je mírně opotřebovaných.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Das Londoner Stadthaus. Seine Entwicklung in Grundriß, Aufriß und Funktion [architektura]
Höfle Gunther
Heidelberg: Im Selbstverlag des Geographischen Instituts der Universität Heidelberg 1977. Pův. brožovaná vazba (laminovaná) s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 232 stran s četným
Hřbet lehce zašpiněný, přední deska natržená, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Hungary - A Guidebook [průvodce Maďarsko]
Budapest: Corvina 1959. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 378 stran s četnými černobílými, částečně barevnými obr. a mapkami, 8° (12 x 19,5 cm)
Obálka natržená, jinak ve velmi dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Alger. Chronique urbaine [Alžír; Alžírsko; urbanismus; architektura]
Deluz, Jean-Jacques
Paris: Éditions Bouchène 2001, brož., 239 s., 8° (23 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Versailles et les Trianons. Album Artistique [průvodce]
Paris: Établissements E. Papechin. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce, 21 stran s černobílými obr., 12° (19 x 12 cm, podélný tvar)
Desky, ořízka a předsádka zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021