ARCHITEKTURA, DESIGN

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Architekt Jan Ryba
Jan Sedlák
Sešit s obálkou, rozměry: 21 x 20 cm, stran cca 36 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Soupis památek historických a uměleckých (Český Brod) v okresu Českobrodském (okres českobrodský, dnes o. Kolín) - pošk.
Antonín Podlaha
Měkká vazba, 227 stran - velké množství čb. fotografií a ilustrací v textu, rozměry: 19 x 27 cm.
Stav velmi slušný, obálka je odřená, ušpiněná, otřepená a potrhaná se ztrátou. Knižní blok je volněný z obálky a je rozvolněný. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha a její mosty, II. část. Pražské mosty železné z let 1871-1910
Jan Fischer
ČSVTS - PÚDIS, Praha 1979. Brožovaná, 60 stran - množství vyobrazení. Rozměry: 20,5 x 29 cm
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Románské umění v Čechách a na Moravě [Obsah: Přemyslovci, středověk, český stát, společnost, kultura a umění 9.-13.st., křesťanství; románská architektura, nástěnná, knižní malba, kostely, rotundy, umělecké řemeslo;mj.i Milevsko, Třebíč, Pražský hrad Říp]
Anežka Merhautová, Dušan Třeštík
Vydal Odeon, Praha 1984. Vydání 2. Edice České dějiny, svazek 59. ​Celoplátěná vazba s přebalem, 362 stran s velkým množstvím obrazového materiálu, rozměr 24 x 31 cm.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Hradčany, Pražský hrad [dějiny a popis architektury, Praha, historická architektura, domy, stavby, kostely, zahrady, katedrála]
Jiří Vančura
Vydalo SNTL, Praha 1976. Původní celoplátěná vazba se zlacením a o přebalem. 318 stran s množstvím kreseb a fotografií. Rozměry: 24 x 34 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lidová architektura v Československu [Obsah: lidové dřevěné stavitelství, vesnická domy, Čechy, Morava, Slovensko]
Václav Mencl
Academia, Praha 1980, původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 23,5 x 29,5 cm, 632 stran, 927 fotografií, 485 pérovek v textu, 32 stran barevných příloh.1. vydání.
Velmi dobrý stav, cca 30stran naražený horní roh.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Lomec - poutní kostel Jména Panny Marie
S. M. Mlada Šipanová, Pavel Hrdina
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 85 stran, množství vyobrazení. První vydání.
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
O architektuře (architektura)
Otakar Novotný
Nakl. Československých výt. umělců, Praha 1959. Česká architektura, velká řada, sv. 4. Celoplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 18 x 26 cm, stran 440, 66 vyobrazení v textu a 48 na přílohách
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Frýdecký zámek (Frýdek)
Slavěna Jurčíková
Pevná vazba, stran 139 - množství fotografií, vyd. první, rozměry: 26 x 19 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Památník Národního osvobození 1928 (Žižkov, Vítkov)
kolektiv autorů
Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 23 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka, podpis pův. majitele
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražské mosty (Praha)
Jiří Soukup
Brožovaná, rozměry: 15 x 23 cm, 78 stran s množstvím vyobrazení.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně odřená se skvrnkami. Některé složky jsou uvolněné
499Kč
Bez daně: 499Kč
Stavební vývoj Žižkova v 19. století (Praha, Žižkov, architektura, historie, fotografie, mapy)
Jaroslav Pudr
Brožovaná, 39 stran, fotografie v textu, obr. příloha. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Antonín Wiehl - místa paměti (Funerální architektura)
Václav Liška
Brožovaná, stran 120, rozměry:17,5 x 29 cm.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jan Kotěra (Katalog výstavy)
Benešová, Štursa, Guthová, Vasiluk
Sešit, cca32 stran, převážně vyobrazení. Rozměry: 21 x20 cm.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Hradčany v prvé polovici stol. XVIII. O radnici Menšího města pražského (Praha)
Václav Vojtíšek
Brožovaná. Stran 48, rozměry: 16,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021