LADISLAV SUTNAR
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vyd. Družstevní práce, Praha 1937. Edice Živé knihy, sv. 137. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 18 cm, 358 stran.
Stav velmi dobrý. obálka je lehce odřená a v horní části u hřbetu mírně natržená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Pevná vazba - původní obálka je vevázána, 130 stran, rozměry: 14 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
OBrož. Reprint vydání Marquardt & Company 1943 v nakladatelství Fraktály Publishers. Praha, Fraktály..
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 111, rozměry: 14 x 19,5 cm,
Stav velmi slušný, přední část obálky je lehce odřená a ušpiněná, zadní část obálky zcela chybí. Hřbet je potrhaný se ztrátou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
...v osvobozeném státě. Polokožená vazba se zlacením na hřbetu. Upravil Ladislav Sutnar, fotografie ..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Pevná vazba s obálkou, stran 351, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, na vazbě jsou malé hnedé skvrnky. Místy je v textu podtrženo a vpisky tužkou na poslední straně jsou poznámky psané tužkou.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Celoplátěná vazba; přední strana obálky vevázána před zadní předsádku. Vydavatelstvo Družstevní práce, Praha, 1932, 356 S., malá-8°, edice Živé knihy A, řídí P. Křička, sv. 87., roč. X., sv. 4. Překla
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 61.
Stav velmi dobrý, celostránkové věnování s pospisem.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakladatelská brož. Vydala Družstevní práce, 1932, 229 S., menší-8°. Řídí B. M. Klika, Generace IX. ..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. Vydání souborné sedmé, stran 303. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelská brož. Praha, Státní nakladatelství, 1932, 386 S., 4°. Grafická úprava L. Sutnar. ..
Obálka mírně ušpiněna; na horních hranách lehce potrhána. Pravý roh předsádky odstřižen; vlastnické razítko.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 221, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně pomačkaná. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Celoplátěná vazba s původní obálkou.; Vydavatelstvo Družstevní práce, Praha, 1936, 523 S., malá-8°, ..
Obálka mírně ušpiněna a na hranách a hřbetu potrhána. Vazba též mírně ušpiněna. Přesto velmi pěkný stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Praha, nakl. Družstevní práce 1949, s.181.
V dobrém stavu, obálka je lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná nakladatelská vazba. Praha, Družstevní práce, edice Živé knihy A, sv. XCII (roč. X., sv...
Vazba mírně ušpiněna, bez obálky. Horní kapitálek naražen. Přesto pěkný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, nakl. Družstevní práce 1936.
Velmi dobrý stav, obálky jsou lehce potrhané.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Zákazníci sk





![Dvacet let československé armády v osvobozeném státě [fotografie Jiří Jeníček - hlubotisk - armáda, vojáci, vojsko, technika; graf. úprava Ladislav Sutnar] Dvacet let československé armády v osvobozeném státě [fotografie Jiří Jeníček - hlubotisk - armáda, vojáci, vojsko, technika; graf. úprava Ladislav Sutnar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_133248_1-1024x1024.jpg)







![Výchova před Verdunem (edice: Živé knihy, sv. 134) [román, první světová válka; úprava Ladislav Sutnar] Výchova před Verdunem (edice: Živé knihy, sv. 134) [román, první světová válka; úprava Ladislav Sutnar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_152171_1-1024x1024.jpg)
![O ševci Matoušovi (edice: Živé knihy A, svazek XCII) [román, ilustrace Josef Lada; graf. úprava Ladislav Sutnar] O ševci Matoušovi (edice: Živé knihy A, svazek XCII) [román, ilustrace Josef Lada; graf. úprava Ladislav Sutnar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_152771_1-1024x1024.jpg)
![Do třetího a čtvrtého pokolení, díl 1, 2 (edice: Živé knihy, sv. 138, 139) [román, moravský venkov, obálka Ladislav Sutnar] Do třetího a čtvrtého pokolení, díl 1, 2 (edice: Živé knihy, sv. 138, 139) [román, moravský venkov, obálka Ladislav Sutnar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-07-16-11-38-44-01-1024x1024.jpg)