KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Královna ostrova Ugu (edice: Knihovna českých spisovatelů) [román, podpis a věnování Josef Adler]
Adler, Josef - podpis!
Praha, Borský a Šulc, 1929, s. 174.
Velmi slušný stav (viz foto)! Přebal nepatrně zašpiněný, jedna z jeho záložek odtržená
380Kč
Bez daně: 380Kč
Návrat (ilustroval Karel Svolinský)
Edvard Valenta (podpis)
Brožovaná v původní obálce, stran cca 20. Rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno. Podpis autora.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Karel Černý - Malířské dílo (podpis Karel Černý, Zdeněk Hlaváček)
Zdeněk Hlaváček (podpis)
Brožovaná s obálkou. Rozměry: 15 x 21 cm. 11 stran + obrazová příloha.
Stav velmi dobrý. Podpis autora a výtvarníka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
ŽIVOT, roč. XIX, 1943-1944 (1-6 komplet ; litografie V. Sedláček, podpis) Studie o výtvarné práci a umělecké kultuře (časopis, mj. Jacob Burckhardt - O renesanční společnosti; V. Hofman - Antické motivy na divadelní scéně; Josef Kaplický, Edvard Munch)
Studie o výtvarné práci
Vydal výtvarný odbor Umělecké besedy, Praha, 1944. 6 časopisů, 209 stran, 21 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, obálky jsou mírně opotřebované (mírně zažloutlé na okrajích, natržený hřbet), viz foto.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Vyšehrad: Stručný průvodce
Bořivoj Nechvátal (podpis)
Brožovaná. 191 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 12 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpsiem.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Ráno postavíme loď (poezie; podpis Kamil Mařík)
Kamil Mařík - podpis autora!
Nakl. Professional Publishing, 2006. Původní brož , 84 stran, vydání první, rozměr: 13 x 20 cm. Vlmi..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ve světě (dřevoryt, František Bílek)
František Bílek (podpis)
List. Rozměr tiskové plochy: 121 x 58 mm. Sigováno - iniciály.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Rozkvetlý pařez, strukturální grafika, podpis, Bohumil Čížek (1913 - 1989)
Bohumil Čížek (1913 - 1989)
Kombinovaná technika a pastel - podepsáno. Rozměry: 387 x 298. ..
 
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Vězeň u okna
Miloš Jirko (podpis)
Melantrich, Praha 1945.
Vepředu osobní věnování a podpis autora! Dobrý stav, uvolněná vazba - stránky volně vloženy v obálce. Ta lehce odřená (viz náhled).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zahrada v září (podpis Josef Tkadlec)
Josef Tkadlec (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 61, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav, podpis autora.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Na poušti, koláž (Jaroslav Koch) - 2007
Jaroslav Koch
2001
Stav výborný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Hodiny a sen (zajímavá obálka)
Josef Kopta (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 20 cm, 92 stran.
Stav dobrý, obálka je v horní části mírně otřepení. Autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Stavební technika, díl I. a II. (3 svazky) - stavebnictví
Ladislav Vávra (podpis)
Měkké vazby, stran 531, 356 a 132, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování a podpis Ladislav Vávra. V textu I. dílu je podtrháváno červenou pastelkou. Obálka Dílu II, části 1. je v horní části natržená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha a její životní prostředí (podpis Stanislav Holý)
Stanislav Holý (podpis)
4 listy jsou volně vložené do obálky, rozměry: 20 x 28 cm.
Pěkný stav. Podpis autora.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021