KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ptáci, Lubomír Přibyl (1937), strukturální grafika
Lubomír Přibyl (1937)
Materiálový tisk (strukturální grafika); 3/10; 1961 - podepsáno. Levý okraj listu potrhán - nezasahu..
 
6 400Kč
Bez daně: 6 400Kč
První prózy (podpis Karel Konrád)
Karel Konrád (podpis)
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 207, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná. Celostránkové věnování s podpisem autora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Život a práce u Forda (Ford, podpis Stan. Špaček)
Stan. Špaček (podpis), J. W. Roe
Jednota přátel Masarykovy akademie práce, Praha 1927. Pevná vazba, rozměry: 16 x 23 cm, 398 stran s čb. fotografiemi a rozkládacími nákresy.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Učitel Filip Stehlíček o svém osudu a kantořině (beletrie, věnování bez podpisu Jos. Hlaváček; obálka Václav Hodík)
Jos. Hlaváček - věnování
[Semily], Nákladem vlastním 1938, s. 262.
Pěkný stav (viz obr.)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jiří Švengsbír. Výběr z díla (podpis)
Sešit, stran 16, rozměry: 21 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis J. Švengsbír. Obálka je v dolní části lehce ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Piš jak slyšíš (podpis Adolf Hoffmeister)
Adolf Hoffmeister (podpis)
Vydalo nakl. Družstevní práce, Praha 1931. Celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 237 stran.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlý hřbet, podpis autora.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Socialistický člověk a socialistický kolektiv
Jan Bodnár, Miloš Svoboda (podpis) a kol.
Brožovaná, stran 188, vydání první, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné. Autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Z dějin české statečnosti. naše vojenské tradice (podpis Rudolf Tschorn)
Rudolf Tschorn (podpis)
Převazba, rozměr: 13,5 x 17,5 cm, stran 133.
Pěkný stav. Podpis autora.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Medicína v Shakespearových tragédiích
V. Tesař (ed.), doslov Fr. Dvořák; podpisy!
Spolek českých bibliofilů v Praze, 1996. Sestavil V. Tesař, ilustroval Jiří Kolář. Doslov Fr. Dvořák, typografie Martin Dyrynk.
Dobrý stav, nepatrně ohnuté rohy.
999Kč
Bez daně: 999Kč
...jak Češi jednají
Jan Čulík (podpis)
Milénium Publishing 2000, pevná vazba s přebalem, stran 578, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Výchova dieťaťa (edice: Knižnica "Našej školy", sväzok XIX) (Výchova dítěte, vzdělávání, první republika - Slovensko; podpis a věnování J. V. Klíma)
J. V. Klíma - podpis!
Štátne nakladatelství, 1935. Knižnica "Našej školy", sv. XIX. Původní celoplátěná vazba, 8°, 75 stra..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Křižovatky osudu
Bohuslav Slávo Heřmánek (podpis)
Nakl. Agrofin, Praha 2010. Pevná vazba, stran 167, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování ss podpisem.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Hospodyně, akvarel, Václav Hejna (1914 - 1985)
Václav Hejna (1914 - 1985)
Akvarel - podepsáno. Rozměry: 340 x 200. ..
 
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Kují se okovy (Bez masky) - podpis V. Razumovič-Chmara
V. Razumovič-Chmara (podpis)
Celoplátěná vazba - původní obálka je vevázána, 192 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Nejskromnější umění (podpis Josef Čapek)
Josef Čapek (podpis)
Převazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 67 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, na přídeští je nalepeno ex libris. Podpis autora
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
 
Valentinská © 2021