KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaá, stran 180, rozměry: 13,5 x 18,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Nesouvisející věnování. Nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 77, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav dobrý, hřbet je lehce odřený a v horní části mírně natržený. Na titulním listu je podpis autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, stran 56. Rozměry: 13,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 255 stran.
Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s obálkou, stran 53, rozměry: 17 x 29 cm.
Stav výborný. Podpisy autorů.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Krajské nakl. v Ostravě, 1963.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a lehce natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, rozměry: 10,5 19 cm, stran 59.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části lehce natržený, autorské věnování s podpisem.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Verše o lásce a o práci. Praha, 1944. Původní brož, 8°, 37 stran. S podpisem autora. Dobrý stav (viz..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 17 x 28,5 cm, stran 36 - množství vyobrazení. Vydání první.
Pěkný stav. V tiráži jsou podpisy.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Lept, 1961 - podepsáno.
Rozměry: 67 x 190.
..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Uk, Praha 2018.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, SČB 1933, s. 88.
Výborný stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Bibliofilie. Kniha v luxusní polokožené vazbě se zdobeným hřbetem. Vázal Jan Brož, Praha - Nusle. Il..
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 88
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
TORST, Praha 1998.
Vepředu vepsáno autorské věnování a podpis. Dobrý stav, strany 13-40 mají ohnutý růžek.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nákladem Knihovny Obrození, Praha 1925. Knihovna "Obrození", sv. XXXIV.
Stav velmi dobrý, desky na horní hraně lehce odřené, papír vzhledem ke stáří trochu zažloutlý. Podpis autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zákazníci sk



![Mávnutí křídel (edice: České básně, sv. 63) [poezie, ilustrace Karel Svolinský] - podpis František Hrubín Mávnutí křídel (edice: České básně, sv. 63) [poezie, ilustrace Karel Svolinský] - podpis František Hrubín](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741474-mavnuti-kridel-edice-cesk-17442889581-1024x1024.jpg)
![Hop sem, hop tam [Jára Kohout - vzpomínky, paměti, životopis, biografie, filmový herec, film a divadlo, exilové vydání, exil, Konfrontace] Hop sem, hop tam [Jára Kohout - vzpomínky, paměti, životopis, biografie, filmový herec, film a divadlo, exilové vydání, exil, Konfrontace]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/454776-hop-sem-hop-tam-konfronta-14504534321-1024x1024.jpg)
![Z pařížských dopisů Jana Zrzavého [1x grafika Vladimír Komárek, suchá jehla, na níž je vyobrazen Jan Zrzavý] Listy Dr. Johannesu Urzidilovi, Dr. Antonínu Starému 1924/1929 Z pařížských dopisů Jana Zrzavého [1x grafika Vladimír Komárek, suchá jehla, na níž je vyobrazen Jan Zrzavý] Listy Dr. Johannesu Urzidilovi, Dr. Antonínu Starému 1924/1929](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711105-z-parizskych-dopisu-jana--17092189541-1024x1024.jpg)



![Medicína v Shakespearových tragédiích [ilustrace Jiří Kolář - koláže] Medicína v Shakespearových tragédiích [ilustrace Jiří Kolář - koláže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/609990-medicina-v-shakespearovyc-16328979891-1024x1024.jpg)



![Jablko s klína (edice: České básně, sv. 50) [poezie; ilustrace a obálka Eduard Milén] - podpis Jaroslav Seifert Jablko s klína (edice: České básně, sv. 50) [poezie; ilustrace a obálka Eduard Milén] - podpis Jaroslav Seifert](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741506-jablko-s-klina-edice-cesk-17443513061-1024x1024.jpg)
![Tři podoby literární vědy [literární teorie a historie, proudy, osobnosti, poezie a próza, kritika] Tři podoby literární vědy [literární teorie a historie, proudy, osobnosti, poezie a próza, kritika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/528813-tri-podoby-literarni-vedy-15246560261-1024x1024.jpg)
![Moje válečná odyssea [Osudy starodružiníka - čs. legie, legionář, legionáři v Rusku a Itálii] Moje válečná odyssea [Osudy starodružiníka - čs. legie, legionář, legionáři v Rusku a Itálii]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711820-moje-valecna-odyssea-osud-17099085281-1024x1024.jpg)