KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba se zlacením a s přebalem, rozměry: 12,5 x 17 cm, 124 stran, vydání první.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 196, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 53.
Velmi dobrý stav. Autroské věnování s podpisem
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 19 cm, 92 stran.
Velmi dobrý stav, podpis autora.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Historický ústav AV ČR, Praha 2010, 273 stran, pevná vazba, rozměr: 15.5 x 21,5 cm.
Stav výborný, autorské věnování s podpisem.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Orbis, Praha 1955.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a natržený (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
originální bromostříbrná fotografie " portrét ing. Jiřího Solara"
/ Jiří Solar ..
Velmi dobrý stav.
15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Nákladem vlastním, Praha 1946. Původní brož, 8°, cca 30 stran. S podpisem autorky! Dobrý stav (viz f..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Listy jsou volně vložené do obálky. Stran 14 + 2 lepty. Rozměry: 20 x 30 cm.
Výborný stav.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Dřevoryt, 1920 - podepsáno.
Rozměry: 96 x 145.
..
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Karlovy Vary, 1946.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené, zašpiněné a natržené.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Praha, Nakl. Favia International 1991, s. 82.
Velmi dobrý stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal F. Topič, Praha 1931. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, 39 stran.
Pěkný stav. Kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Celoplátěná vazba, stran 75, rozměry: 15 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Vydal divadelní ústav v Praze, 2001. Edice České divadlo.
Uvnitř velmi dobrý stav, přebal mírně zmačkaný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Přehled československého dějepisu a nejdůležitějších dějin světových. Praha 1938. Nákladem vlastním...
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk

![Zpěv z potopy (edice: Současné poezie, Cesty, sv. 53) [poezie, překlad a podpis Josef Hiršal] Zpěv z potopy (edice: Současné poezie, Cesty, sv. 53) [poezie, překlad a podpis Josef Hiršal]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/102181-zpev-z-potopy-16107082531-1024x1024.jpg)



![Svěcenci pražské diecéze 1395-1416 [církev, svěcení, vysvěcení] Svěcenci pražské diecéze 1395-1416 [církev, svěcení, vysvěcení]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/710255-svecenci-prazske-dieceze--17086137231-1024x1024.jpg)





![Čirikloro (edice: Favia Fiesta) [povídka, podpis Jiří Medek] Čirikloro (edice: Favia Fiesta) [povídka, podpis Jiří Medek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_115484_1-1024x1024.jpg)



