KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Z českých koutů a zákoutí (humoristické povídky, česká politika; věnování a podpis Jiří Stano)
Jiří Stano - podpis!
Tristní humoresky. OREGO, 2000. Původní brož, 8°, 132 stran. Pěkný stav (viz foto)! S věnováním a po..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tajemná pomoc odjinud
B. Stárová (podpis), J. Hruša
Bohumila Stárová, 2003. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 246 stran.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování Květě Fialové s podpisem autorky.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Hlava, linoryt, podpis, Josef Hampl (1932)
Josef Hampl (1932)
Linoryt, 1960; autorský tisk - podepsáno. Rozměry: 269 x 112. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Přítmí (podpis Jaroslav Kvapil)
Jaroslav Kvapil (podpis)
Měkká vazba, stran 13, rozměry: 14 x 20 cm..
Velmi dobrý stav, obálka je lehce otřepená, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Josef Kajetán Tyl (podpis Bohumil Vavroušek)
Bohumil Vavroušek (usp.) - podpis
Nakl. J.Otto, Praha 1926. Celoplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 15,5 x 22,5 cm, stran 261
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
O literární činnosti M. Jev. Saltykova-Ščedrina (edice: Spisy FF MU, č. 23) [M. Jev. Saltykov-Ščedrin, Rusko, podpis a věnování Vilinskij]
Sergij G. Vilinskij - podpis!
Brno, Filosofická fakulta 1928, s. 246.
Nerozřezáno, zadní strana obálky natržená, přední lehce pomačkaná, především na okrajích. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Poutník, koláž (Jaroslav Koch) - 2001
Jaroslav Koch
2001
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Identita génia Shakespeare/Oxford
Pavla Váňová - podpis
Kartuziánské nakl., 2011.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Václav Rabas (malíř) Dílo Václava Rabasa 1908-1941 - soubor obrazů, kreseb a plastik
Výtvarný odbor Umělecké besedy, Praha 1942.
Uvnitř stav dobrý, obálka lehce zašpiněná, odřená a potrhaná(viz foto).
800Kč
Bez daně: 800Kč
Ostrov vyhnanců (vazba kůže - polokožená, podpis Jiří Karásek ze Lvovic)
Jiří Karásek ze Lvovic (podpis)
Polokožená převazba - původní obálka je vevázána, stran 86, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis Jiří Karásek ze Lvovic. Lehce odřený a mírně vyšisovaný hřbet.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
V ráji mladosti. Duhové bublinky (příběhy, mj. Kladívko, Moře, Sen, Jarmark, Naše ves jindy a dnes; věnování, podpis a ilustrace Karel Müller)
J. Š. Kubín
Duhové bublinky. Vydalo nakladatelství Dr. K. Kolářové v Praze 1946. Obálka, obrázky, vazba a grafic..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Únavu Pane cítíme (dřevoryt, František Bílek)
František Bílek (podpis)
List. Rozměr tiskové plochy: 72 x 35 mm. Signováno - iniciály.
Stav velmi dobrý, list je zažloutlý, v dolní části s lehkou ztrátou.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Pouštní hadi, strukturální grafika, Bohumil Čížek (1913 - 1989)
Bohumil Čížek (1913 - 1989)
Strukturální grafika - podepsáno. Rozměry: 298 x 385. ..
 
3 400Kč
Bez daně: 3 400Kč
Stužkonoska modrá
Petr Bezruč (podpis)
Pevná vazba, rozměry: 14 x 18,5 cm. Stran 26.
Stav dobrý, desky jsou zažloutlé, hřbet je natržený, podpis autora.
240Kč
Bez daně: 240Kč
A přece! (podpis autora)
Miloš Jirko
Družstvo Moravského Kola spisovatelů, Brno 1946.
Vepředu autorské věnování a podpis. Dobrý stav, část listů je uvolněných.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Kmotry praporu
Ludmila Losíková (podpis)
Dvojlist je vložený do obálky a svázaný červenou nití, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
200Kč
Bez daně: 200Kč
 
Valentinská © 2021