KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ahmed má hlad: Saharské epos (edice: Živé knihy, sv. 122) (beletrie, Afrika; graf. úprava Ladislav Sutnar; podpis Jaroslav R. Vávra)
Jaroslav R. Vávra - podpis! úprava L. Sutnar
Družstevní práce, Praha 1935. Edice Živé knihy a, sv. 122. Původní celoplátěná vazba, 8°, 350 stran...
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Fontana di Trevi (lept, podpis Josef Liesler)
Alena Vrbová
Listy jsou volně vložené do obálky. Stran 14 + 2 lepty. Rozměry: 20 x 30 cm.
Výborný stav.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Vladimír Komárek (1928 - 2002)
Lept - podepsáno. Rozměry: 147 x 98. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Karlovy Vary 1946, 2 svazky (portofolio reprodukcí)
Franta Malý - podpis!
Karlovy Vary, 1946.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené, zašpiněné a natržené.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Z domoviny (edice: České básně, sv. 103) [poezie, podpis a věnování Vítězslav Nezval]
Vítězslav Nezval -podpis a věnování
Praha, Československý spisovatel 1951, s. 80.
V dobrém stavu, obálka je lehce zašpiněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Penelopa (typografie Vojtěch Preissig, 1x grafika T. F. Šimon)
Teréza Dubrovská
Vydal F. Topič, Praha 1931. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, 39 stran.
Pěkný stav. Kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Petřín a věnec sonetů 1945-1948 (podpis Jaroslav Vrchlický)
Jaroslav Vrchlický (podpis)
Celoplátěná vazba, stran 75, rozměry: 15 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
150,000.000 - Revoluční epos - Majakovskij (litografie V. Mašek, vazba Rajman)
Vladimir Majakovskij
Kniha formátu A4, 4°, bibliofilské vydání. Originální polokožená vazba k přednostnímu vydání (vázal ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Ošklivý (obálka Josef Čapek)
Jaroslav Obenberger (podpis)
Brožovaná s původní obálky, stran 526, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Knižní blok rozlomen na čtyři části a v přední části uvolněný z desek. Nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Úsměvy Nipponu (edice: Knihy cestovatele A.V. Nováka) (povídky, Japonsko, mj. Dvojí tvář Východu, Ztroskotanec, Kouzlo Japanu; podpis A. V. Novák)
A. V. Novák (podpis)
Povídky. Vydalo Nakl. knih cestovatele A. V. Nováka, Praha 1935. Poloplátěná vazba se zlacením, 221 ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Emil Kotrba (1912 - 1983)
Litografie, 1966 - podepsáno. Rozměry papíru: 146 x 203. ..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Kapitán Sekvenc
Jaromír John (podpis)
Brožovaná - svázaná provázkem. Stran 43. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a zažloutlá se skvrnkami. Hřbet je v dolní části natržený. Autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jahrbuch des Collegium Carolinum, Band 8.
Sonderdruck aus Bohemia. S věnováním Klause Mertena na předsádce. OBrož. München, Verlag Robert Lerc..
 
130Kč
Bez daně: 130Kč
Půl čtvrté odpoledne (podpis Karel Horký)
Karel Horký
Brožovaná, stran 160, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi slušný, obálka je odřená a otřepená se ztrátou. Přední část obálky je uvolněná od hřbetu, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Autorské věnování s podpisem.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nikde [1x grafika Josef Liesler; podpis František Halas]
František Halas (podpis)
Původní měkká vazba, rozměry: 15 x 24 cm, 24 stran.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Švabinský a hudba (podpis Páleníček) - edice Kladenský lis - tiskl Cipra - Ciprův tisk
Ludvík Páleníček (podpis)
Složky volně vložené do obálky, formát 8°, stran 12, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav. Podpis autora.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021