KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vlastní náklad, 1936, Praha. Volné složky v papírové obálce, 22 x 29 cm, 40 cm.
Velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebovaná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, rozměry: 15 x 20 cm, stran textu 40 + obr. příloha.
Stav dobrý, lehce odřený hřbet, knižní blok je uvolněný z obálky. Podpis Viktor Stretti.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Setba, sbírka malých próza, sv. I. Václav Petr, Praha 1940. Původní brož, 8°, 81 stran. Volný hřbet,..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal: Panton, Praha 1965
V sešitě podpis s věnováním pro Evu Fiedlerovou a její maminku od Karla..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Dřevoryt, 1937 - podepsáno. Rozměry: 62 x 75.
..
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 200 x 285 mm. Číslováno VI./XX.
Stav perfektní.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní pevná vazba se zlacením,, 877 stran, rozměry: 15,5 x 22,5 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Podpis autora. Větší část stránek je zažloutlá
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Lept; 1968; 11/20 - podepsáno. Rozměry: 410 x 495.
..
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Vydalo Středočeské nakl. a knihkupectví, Praha 1989. Typo H. Blažejová. Stran 133, rozměry: 17 x 12 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem
Stav pěkný, věnování a podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 19 cm, 22 stran.
Výborný stav.
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Vydala: Mladá fronta, Praha 1960. Pevná vazba, 136 stran, rozměry: 20 x 20 cm
Velmi dobrý stav. Věnování Neprakta.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Ústav slavistiky, Brno 2003.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Text Josef Toman, kresby Jaroslav Šváb. Vydali Zdeněk a Jan Nožička, Praha 1934. Původní brož, malá ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Aula 1998, s. 95.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Suchá jehla, 1957 - podepsáno. Rozměry: 103 x 78.
..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 177 x 240 mm. Signováno. Číslováno 68/110
Stav perfektní.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Zákazníci sk












![Dramatika ruského symbolismu. Pavel I. (slavistika, divadelní hra, drama, Rusko; věnování [Jiří Honzík] a podpis Danuše Kšicová [redakce]) Dramatika ruského symbolismu. Pavel I. (slavistika, divadelní hra, drama, Rusko; věnování [Jiří Honzík] a podpis Danuše Kšicová [redakce])](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/503941-dramatika-ruskeho-symboli-14986654101-1024x1024.jpg)
![O nesmělém Kryšpínovi a nedočkavé Kateřině (beletrie; ilustrace, věnování [Bedřich Fučík] a podpis Jaroslav Šváb; podpis Josef Toman) O nesmělém Kryšpínovi a nedočkavé Kateřině (beletrie; ilustrace, věnování [Bedřich Fučík] a podpis Jaroslav Šváb; podpis Josef Toman)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_426032_1-1024x1024.jpg)
![Jarmila. Milostný příběh z Čech (edice: Bibliotheca Germano-Austro-Bohemica, sv. 1) [povídka, Praha; podpis - spisovatel Jiří Pavel] Jarmila. Milostný příběh z Čech (edice: Bibliotheca Germano-Austro-Bohemica, sv. 1) [povídka, Praha; podpis - spisovatel Jiří Pavel]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-06-04-11-24-08-01-1024x1024.jpg)

