KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Karel Vysušil (1926), litografie
Karel Vysušil (1926)
Barevná litografie, 10/20; 1964 - podepsáno. Rozměry: 350 x 520. ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Grafologie pro každého (podpis)
Zuzana Dobiášová
Ivo Železný, Praha 2002. 1. vyd.
Na titulní straně autorské věnování a podpis. Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Popatřme tedy, kde to jsme. Kolorovaný dřevoryt, pro Starou Říši (Vladimír Šindler)
Vladimír Šindler
Vladimír Šindler 1891-1961
Stav výborný
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Nad hlubinou (podpis Otokar Žižka, vyzdobila Ludmila Jiřincová)
Otokar Žižka (podpis)
Pevná vazba, stran 26, rozměry: 15 x 20,5cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou vyšisované.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bylo to zítra / C’était demain (poezie) - podpis Jana Boxbergerová
Jana Boxbergerová (podpis)
Protis, 2001. Edice Alter Ego. Brožovaná, stran 219. Rozměry: 15 x 18 cm. Vydání první.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem
80Kč
Bez daně: 80Kč
Závoj štěstí (divadelní hra, drama, Čína; podpis a překlad Jarka Nevole)
G.Clémenceau
L.Souček, Praha Praha 1919.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná, odřená, v krajích otřepená; vazba uvolněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Alchymická mše
Ivo Purš (podpis), Jakub Hlaváček
Malvern, Praha 2008. 1. vyd. Brožovaná, rozměry:15 x 21 cm, 286 stran - včetně obr. materiálu.
Pěkný stav, věnování a podpis Ivo Purš.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Epická improvisace o králi Sobiáši (bibiofilie, podpis a ilustrace V. H. Brunner)
V. H. Brunner
Vydal Štorch-Marien, Praha, 1925. Volné listy v papírové obálce, 22 x 30 cm, 22 listů.
Kniha je pěkně zachovaná, obálka mírně zaprášená; viz foto.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Siréna (povídka, sociální román, podpis Marie Majerová)
Marie Majerová
Praha, Melantrich 1949, s. 372.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Růže (Přemysl Rolčík (1922 - 1989) lept)
Přemysl Rolčík (1922 - 1989)
Lept, 1974 - signováno. Rozměry: 15,5 x 7,8cm. ..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Tajemství (lept, 1985, Olga Čechová)
Olga Čechová (podpis)
List. rozměr tiskové plochy: 72 x 57 mm. Signováno, číslováno 55/55.
Stav perfektní.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Vánoce v Čechách (podpis Kamil Bednář) - poezie
Kamil Bednář (podpis)
Měkká vazba, stran 27, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, okraje obálky jsou lehce zažloutlé, podpis autora.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Milenci, lept, Jan Bauch (1898 - 1995)
Jan Bauch (1898 - 1995)
Lept; 1979 - podepsáno. Rozměry: 330 x 238. ..
 
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Torso života. Soubor veršů II. (podpis Karel Toman)
Karel Toman (podpis)
Celoplátěná vazba, stran 58, rozměry: 15,5 x 20 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce vyšisované se skvrnkami. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vlny vzpomínek (podpis Pavel Spunar)
Pavel Spunar (podpis)
Academia, Praha 2010. Edice Paměť, sv. 29. Pevná vazba, vydání první, 312 stran , 14 x 21 cm.
Pěkný stav. Autorské věnování s podpisem.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zdenko Feyfar [Umělecká fotografie, sv. 37; fotograf - krajina, Praha, Krkonoše, Český ráj, portréty, mj. i Zrzavý, Sudek ad.]
Ludvík Souček, PODPIS ZDENKO FEYFAR
Odeon, Praha 1977. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021