KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kulatý čtverec - Dialektika demokratizace 1968-1969 (Pražské jaro - socialismus s lidskou tváří; podpis Ivan Sviták)
Ivan Sviták (podpis)
Dialektika demokratizace 1968-1969. Nakladatelství Naše vojsko, Praha 1990. Původní brož. 304 stran,..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Paříž [2 x grafika Josef Kábrt - dva lepty a další ilustrace, podpis Petr Kábrt]
Josef Kábrt; Josef Čejka (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 17,5 x 22 cm, stran 28. Vydání první.
Stav perfektní.
900Kč
Bez daně: 900Kč
František Kobliha (1877 - 1962)
Ex-libris
Dřevoryt - podepsáno. Rozměr: 120 x 86. ..
 
340Kč
Bez daně: 340Kč
Senoseč (litografie, Alois Pitrmann) podpis
Alois Pitrmann
Grafický list.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Osudné iluze - Čeští spisovatelé a komunismus 1917-1918 [Milan Kundera,Ivan Klíma,Jaroslav Hašek,Jaroslav Seifert,Ludvík Vaculík a další]
Petr Hrubý - podpis!
Nakl. Ježek, 2000. Vydání 1. Původní brož s přebalem, 8°, 263 stran. Kniha s podpisem autora.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Žabec (podpis nakladatele - Josef Šváb)
Klementina Helmová
Pevná vazba se zlacením, stran 175, rozměry: 15 x 22 cm.
Dobrý stav, desky jsou odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Václav Kliment Klicpera [monografie - spisovatel a dramatik, divadlo] - podpis Vladimír Justl
Vladimír Justl (podpis)
Vydal Orbis, Praha 1960. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 348 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav. Lehce odřený přebal. Autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hořký dech (Básně 1921)
Zdeněk Bár (podpis)
Brožovaná v průhledném obalu, 46 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný. Autorské věnování. Uvnitř signaturní razítko.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Vítr a voda
Timotheus Vodička; G. Grubrová-Göpfertová
Původní brož, 12°, 94 stran.
Dobrý stav (viz foto), volný hřbet.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Stříbrné střevíčky. Vzpomínky z dětství (podpis Emilie Bednářová)
Emilie Bednářová (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 9 x 14,5 cm, stran 25
Velmi dobrý stav. Podpis autorky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Žák nad učitele. 12 obrazů ze života Diogenovy družiny (divadelní hra, Diogenes ze Sinope; věnování a podpis Jan Tauber)
Jan Tauber - podpis!
12 obrazů ze života Diogenovy družiny. Soukromý tisk Jana Taubera, 1972. Původní brož, 8°, 54 stran...
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
XXVI. Mezinárodní kongres exlibris. 7 exlibris (SSPE Praha, Pavel Hlavatý, Josef Jíra, Ladislav Kuklík, Alena Laufrová..)
Pavel Hlavatý, Josef Jíra, Ladislav Kuklík, Alena Laufrová.
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav perfektní.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Georg Jilovsky (1884-1958) Ex-libris Heinrich Fantl
Georg Jilovsky
Lept; 1918 - signováno. Rozměry: 127 x 83 mm. ..
Velmi dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Labyrint / PF 1964 (litografie,Václav Sivko) podpis
Václav Sivko
Grafický list.
Stav dobrý, stopy po složení na polovinu a znova na třetinu.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Fráňa Šrámek 1877-1952. Osm litografií k básnickému dílu Fráni Šrámka (Dobroslava Bilovská, 8x grafika)
Dobroslava Bilovská (podpis)
Pevná vazba, 8 signovaných listů je volně vloženo do desek + 2 strany textu, rozměry: 18 x 26 cm.
Stav velmi dobrý. Věnování a podpis autorky
750Kč
Bez daně: 750Kč
Omladináři
Josef Soukup (podpis)
Bojovníci a mučedníci za Československou samostatnost. Okénka do památných let devadesátých. Podpis ..
Pěkný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021