KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sen noci nesváteční (podpis + báseň Alfred Kubíček)
Alfred Kubíček (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 31 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené a mírně zažloutlé. Na první straně je vepsána báeň s podpisem autora. Některé složky jsou uvolněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Diplomacie je uměním kompromisu (podpis Jaroslav Šedivý)
Jaroslav Šedivý (podpis)
Vydalo nakl. Mladá fronta, Praha 2009. Pevná vazba s přebalem, stran 280 + 24 strany obr. přílohy, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zemi blíž
Jaroslav Nauman (podpis)
Nákladem Českého lidového knihkupectví a nakl. Jos. Springra, Kr. Vinohrady, nedatováno. Brožovaná, stran 126. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet ušpiněné a otřepené. Hřbet potrhaný. Knižní blok uvolněný z obálky. Některé složky uvolněné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vůně domova (5x grafika a podpis Jan Solovjev)
Jan Solovjev (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 37, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce vyšisovaná.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dva hlasy (poezie, mj. Ostrava, Lysá hora, Černé město, U Odry; podpis Jaroslav Šulc; podpis a resby A. Sehnálek)
Jaroslav Šulc - podpis!
Verše. Jan Vicher, Petřvald 1934. Dobrá edice, sv. II. Původní brož, 8°, 36 stran. Na patitulu podpi..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stýblův večer. Výbor 24 recitací (poezie, podpis Max B. Stýblo)
Max B. Stýblo
Praha, Volná tribuna 1938, s. 44.
V dobrém stavu, složky jsou uvolněny z vazby.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Cyril Bouda (1901 - 1984) Zabitý muž
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Dřevoryt, 1934 - podepsáno. Rozměry papíru: 151 x 120. ..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Tváře a těla (lept, Josef Černý)
Josef Černý (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 188 x 140 mm. SIgnováno. Číslováno 7/60.
Stav perfektní.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Všeobecné dějiny hudby, díl. I. (podpis Zdeněk Nejedlý)
Zdeněk Nejedlý (podpis)
Původní pevná vazba se zlacením,, 877 stran, rozměry: 15,5 x 22,5 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Podpis autora. Větší část stránek je zažloutlá
299Kč
Bez daně: 299Kč
Mladý Švabinský u kamenného stolu, litografie, Max Švabinský (1873 - 1962)
Max Švabinský (1873 - 1962)
Litografie s podtiskem; 1953 - podepsáno. Rozměry: 220 x 272. ..
 
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Exopolitika (podpis Ladislav Zelinka)
Ladislav Zelinka (podpis)
Astrolife.cz 2015. Brožovaná, rozměry:15 x 21cm, stran 217
Stav pěkný. Podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Jarmareční zpěvačka (podpis Jindřich Hořejší)
Tristan Corbiére
Pergamenová vazba se zlacenou ořízkou, stran 27, rozměry: 11 x 17 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné. Věnování s podpisem překladatele.
600Kč
Bez daně: 600Kč
K počátkům vědecké dráhy J. E. Purkyně (podpis Vladislav Kruta)
Vladislav Kruta (podpis)
Lékařská fakulta University J. E. Purkyně, Brno 1964. Brožovaná, rozměry: 17,5 x 24 cm, 206 stran + obr. přílohy.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, autorské věnování s podpisem
199Kč
Bez daně: 199Kč
Zvíkov, král českých hradů
Jan Malý (podpis)
Rozkl. brožura, stran 12, rozměry: 9,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Inčiny povídky (edice: Pěkné knihy pro mládež) [Podivný strýček, Jeník mysliveček, Muší král, O Olince, Petrův rarášek, Božčino Jezulátko, Nové šaty; exlibris a podpis J. Mařík)
Olga Votočková - Lauermannová
Nákladem Jana Laichtera v Praze 1919. Stran 144. Původní celoplátěná vazba, desky lehce vyšisovány. ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021