KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dřevoryt, 1905 - podepsáno. Rozměry: 91 x 85.
..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Celokožená vazba se zlacením a zlacenou horní ořízkou, stran 148, rozměry: 17 x 23 cm. Původní obálka je vevázána.
Výborný stav, pouze nepatrně odřeno.
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Labyrint 2012. Stran 145. Pevná vazba s obálkou. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný, podpis autorky
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní vazba (kůže či koženka). Formát A6, rozměry 8,7 x 12,8 cm (naležato), 51 stran.
Velmi dobrý stav.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Vydala Mladá fronta, 1997. Původní brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, 198 stran.
Velmi dobrý stav, podpis + autorské věnování s podpisem
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nákladem vlastním, tiskem Grafie v Praze 1925. Brožovaná v původní obálce, stran 231, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné. Hřbet v dolní části mírně natržený. Složky uvolněné, autorské věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 23,5 x 22 cm. Stran 32 + obrazová příloha.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka. Věnování s podpisem Vladimíra Komárka.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Soubor 18 pohlednic (formát 10,5 x 14,7 cm) s kresbami Jana Kristoforiho. Bez nakl. údajů a datace, ..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Cyrillo-Methodějská knihtiskárna a nakladatelství V. Kotrba 1936, s. 236.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Barevná litografie; asi 1941 - podepsáno.
Rozměry: 185 x 118.
..
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 88 x 127 mm. Signováno.
Stav perfektní.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Nové Čechy, Praha 1933. Brožovaná, rozměy: 16 x 201 cm, stran 79.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a otřepená s mírnou ztrátou. Některé složky jsou uvolněné. Věnování a podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Mědirytina, 3/3 - signováno. Rozměry: 100 x 70.mm.
..
Dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brožovaná, 204 stran, rozměry: 12 x 19 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, věnování a podpis autora
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, 42 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. V zadní části je autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakl. Portál, Praha 2010. Pevná vazba s přebalem, stran 224 + 16 stran přílohy. Vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk












![Zápas Čech a Italie o svobodu [Vývoj česko-italských vztahů v 19. století a jejich význam pro národoosvobozenecké hnutí obou národů] Zápas Čech a Italie o svobodu [Vývoj česko-italských vztahů v 19. století a jejich význam pro národoosvobozenecké hnutí obou národů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/764414-zapas-cech-a-italie-o-svo-17752867071-1024x1024.jpg)



