KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celokožená vazba se zlacením, zlacená horní ořízka, stran 383, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
950Kč
Bez daně: 950Kč
Bez daně: 950Kč
Nakladatelství Oikoymenh, Praha 2005. Vydání první. Stran 413. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. Rozměr 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, mírně ušpiněný přebal. Autorské věnování s podpisem
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Radioservis, Praha 2010. Původní vazba, vydání první, rozměry: 20,5 x 20,5 cm, 225 stran s množstvím fotografií.
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem autorky.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Plaketa je vložena do krabičky, rozměry: 11 x 11 cm. Průměr plakety: 8 cm.
..
Stav výborný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Původní brož, ležatá 8°, 20 nečíslovaných stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Suchá jehla, volný list, rozměry tisku: 11 x 14 cm, signováno a číslováno tužkou.
Stav pěkný.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Vydal Josef Engst v Praze, 1946. Brožura s volnými složkami v obálce, kniha je v původní papírové krabičce; 10,5 x 17 cm, 95 stran.
Kniha je ve velmi pěkném stavu, čistá a neopotřebovaná zvenčí i uvnitř, částečně nerozřezaná; jen krabička má utržený bok (vložen).
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Měkká vazba, stran 14, rozměry: 12 x 17 cm
Velmi dobrý stav, podpisy
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Dřevoryt - podepsáno.
Rozměry: 136 x 105.
..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Grafický list.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 28, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je vyšisovaný. Podpis autora, na titulním listu je podpis: Nebesář.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Zdeněk Susa (SUSA), Středokluky, 2008, stran 156. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 11,5 x 15,5 cm
Stav velmi dobrý, podpis autora
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Edice Livingstone, 2007.
Velmi dobrý stav (viz foto).
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Otakar Štorch-Marien, Praha 1926. Edice Aventinum, sv. 123. Původní brož, 8°, 120 stran.
Obálka zašpiněná, lehce potrhaná na okrajích a ve hřbetu. Jedna ze složek vytržena ze hřbetu. Velmi slušný stav (viz foto)!
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Pevná vazba, rozměry: 14 x 19 cm, stran 115.
Velmi dobrý stav, na titulním listu je podpis autora, lehce zažloutlé stránky.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Tištěno jako soukromý tisk A. Reise, Praha, nedatováno. Číslovaný výtisk, č. 291. Původní kartonová ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk




![Plaketa, medaile AMU, Svatopluk Malý [podpis Ivo Mathé] Plaketa, medaile AMU, Svatopluk Malý [podpis Ivo Mathé]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704632-plaketa-medaile-amu-svato-17022192861-1024x1024.jpg)


![Klíček ke grafickým uměním (grafické techniky, tisk, bibliofilie, podpis a ilustrace mj. Cyril Bouda, Max Švabinský, J. Stretti-Zamponi, F. Duša, V. Silovský, L. Jiřincová, F. Kobliha] Klíček ke grafickým uměním (grafické techniky, tisk, bibliofilie, podpis a ilustrace mj. Cyril Bouda, Max Švabinský, J. Stretti-Zamponi, F. Duša, V. Silovský, L. Jiřincová, F. Kobliha]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_341304_1-1024x1024.jpg)







