KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přemysl Rolčík (1922 - 1989)
Labuť
Lept se suchou jehlou, 1975 - podepsáno. Rozměry: 220 x 215. ..
 
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Slezské písně (dřevoryty a podpis Karel Štěch)
Petr Bezruč
Brožovaná s původní obálkou, vydání jedenácté, stran 176, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Autostopem kolem světa, V. díl. Východní Evropa a severní Ázije
Jiří Svoboda (podpis)
Nakl. Pragma, Praha 1997. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 255 stran.
Pěkný stav, kniha je v průhledném obalu, podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zpěvníček (podpis Fr. S. Procházka)
Fr. S. Procházka (podpis)
Měkká vazba s původní obálkou, stran 30, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a otřepená. Podpis autora.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Knížka zimního času (podpis Jaromír Zemina)
Jaromír Zemina (podpis)
Měsíc ve dne, České Budějovice 2012. Brožovaná s obálkou, stran 143, vyd. první, rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav pěkný. V zadní části je autorské věnování s podpisem
299Kč
Bez daně: 299Kč
Na tvrdém úhoru (emigrace, Argentina, škola Berisso; podpis Boža Čvančarová)
Boža Čvančarová (podpis)
Nákladem vlastním, Praha 1931, s podpisem autorky, 102 stran, brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce zažloutlé. První strana natržená. Nerozřezáno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kavárna nad Prahou (vzpomínky, Praha, mj. i Franz Kafka, Max Brod)
Lenka Reinerová
Labyrint, Praha 2001. 1. vyd., 4. dotisk. - 2007
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Myrta a konvalinky. Výběr z veršů 1971 - 1972 (poezie, bibliofilie; ilustrace Fr. Malý; věnování a podpis Zdeněk Spilka)
Zdeněk Spilka - podpis!
Výběr z veršů 1971 - 1972. Kresby Fr. Malého, typo Jiří Jero. Nedatováno. Volné archy v původní obál..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cyril Bouda (1901 - 1984) Probodané srdce Dřevoryt, 1929
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Dřevoryt, 1929 - podepsáno. Rozměry: 60 x 66. ..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Kuželky (lept, 1997, Jindřich Pileček)
Jindřich Pileček (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 156 x 217 mm. Signováno, číslováno 1/110.
Stav perfektní.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Všeobecné dějiny hudby, díl. I. (podpis Zdeněk Nejedlý)
Zdeněk Nejedlý (podpis)
Původní pevná vazba se zlacením,, 877 stran, rozměry: 15,5 x 22,5 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Podpis autora. Větší část stránek je zažloutlá
299Kč
Bez daně: 299Kč
V kostele, Viktor Stretti (1910 - 1957), litografie
Viktor Stretti (1910 - 1957)
Litografie - podepsáno. Rozměry: 260 x 240. ..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Ohňová Země (Jaroslav Zavadil)
Jaroslav Zavadil (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 62, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená, hřbet je v horní i dolní části natržený. Autorské věnování s podpisem.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Naděje a úskalí českého nacionalismu - Viktor Dyk v českém politickém životě
František Kautman (podpis)
Brožovaná, rozměry 15 x 21 cm, stran 101
Stav dobrý, na obálce jsou skvrnky. jinak je stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Květen (podpis Vítězslav Roj)
Vítězslav Roj (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 57, rozměry: 14 x 18,5 cm.
Stav slušný, obálka je odřená, otřepená a zažloutlá. Hřbet zcela chybí, složky jsou uvolněné. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021