NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Schönlinde [Zahrady u Rumburka, Krásná Lípa]: Druckerei Michel [1937].
Nepoužitý, nepopsaný kalendář, se všemi 53 listy. Rohy kartonové desky trochu otlačené, první list kalendáře ohnutý a na okrajích zahnědlý, prvních 7 listů má nepatrně ohnutý dolní levý roh, jinak jso
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Leipzig – Tübingen: Verlag von J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1900, pevná poloplátěná vazba, V+498+142 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; desky jsou opotřebované, na přídeští a předsádce jsou exlibris, na titulní straně je razítko z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Xenien-Verlag 1911, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, barevná horní ořízka, 251 stran, 8° (15,5 x 21 cm)
desky nepatrně odřené, ořízka zaprášená, podpis majitele na titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Wien: Albert A.Wenedikt 1872, pův. zdobené celoplátěné vazby s titulem na přední desce a hřbetu, 732; 735; 690 stran s četnými dřevoryty, velké 4° (20 x 28,5 cm)
desky částečtě odlepené a se ztrátami odřené, uvnitř občas hnědé skvrny, celkově ještě dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Kunst des 20. Jahrhunderts; Katalog zur Ausstellung in der Galerie im Stadthaus, Bad Homburg vor der Höhe, 17.-27. 9. 1981 u. in der Galerie Steffel ebenda, 1.-17. 10. 1981.
Herausgebung: Bad Homburg
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Franke's Verlag [cca 1920], brož., 85 s., 8° (14,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, zaprášená, se skvrnou od inkoustu, na cca 10 listech je také skvrna od inkoustu (text nezasažen), na titulní straně je razítko.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Wien: Verlag von Moritz Stern 1907. Dritte, vermehrte Auflage. Mit 74 erläuternden Illustrationen. Für Anfängerinnen sowie für praktische Köchinnen.
Desky zašpiněné a odřené, plátno na hřbetu natržené a na několika místech proděravělé, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, titulní strana a strana s obsahem jsou uvolněné z vazby a volně vložené, na okr
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 22 x 28 cm, stran 94 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Aarau: H. R. Sauerländer 1871-1873, pův. polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, 428; 404; 412; 360; 404; 383 stran, (15 x 21,5 cm)
desky a hřbet nepatrně odřené, průběžně zahnědlé stránky, občas podtrhané, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Leipzig - Prag [Lipsko - Praha]: Bey Franz Augustin Höchenberg und Compagnie [František Augustin Höchenberger] 1771, váz., [10]+428+[12] s., 2 tabule (frontispis a příloha), 8° (20 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky silně opotřebované, kůže odřená, s prasklinami a drobnými ztrátami, některé stránky mají menší počet žlutých skvrnek od stáří, na cca 40 stranách je jedna či několik menších a nepříl
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Wien: Verlag von Friedrich Manz (Verlag der G. J. Manz'schen Buchhandlung) 1854-1867, váz., VI+44, VI+46, IV+35, IV+42, IV+34, IV+44, IV+52, IV+40, [4]+40, [4]+48, [4]+50, [4]+30, [4]+18, [4]+34 s., 4
Dobrý stav; desky opotřebované, stránky vesměs zažloutlé, menší část s drobnými žlutými skvrnkami od stáří, na titulní straně jsou stará razítka.
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Leitmeritz: 1932, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha: Středoevropská galerie a nakladatelství, 1994.
Velmi dobrý stav. Přebal na okrajích jen nepatrně odřený, kniha zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Leipzig, 1925.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Brockhausen und Bräuer 1883, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, zdobené desky, V+142 stran, velké 8° (14,5 x 22,5 cm)
desky nepatrně odřené, průběžně zahnědlá, razítka majitele, první stránky potrhané, celkově ještě použitelný stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Jena: Druck und Verlag von Friedrich Frommann 1854, váz., VIII+352 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; kůže a papírový pokryv desek trochu opotřebované a odřené, rohy desek mírně naražené, ořízka a předsádky zažloutlé, na přední předsádce je starý štítek knihovny a vícero evidenčních poznám
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zobrazeny položky 1633 až 1648 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Das Buch der Unsicherheiten. Streifzüge eines Einsamen [beletrie, němčina] Das Buch der Unsicherheiten. Streifzüge eines Einsamen [beletrie, němčina]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/723576-das-buch-der-unsicherheit-17247459961-1024x1024.jpg)
![Allgemeine Weltgeschichte [3 svazky, obecné dějiny, dřevoryty] Allgemeine Weltgeschichte [3 svazky, obecné dějiny, dřevoryty]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/758366-allgemeine-weltgeschichte-17676089311-1024x1024.jpg)
![Graphik ders Expressionismus [grafika, německý expresionismus, umění 20. století] Graphik ders Expressionismus [grafika, německý expresionismus, umění 20. století]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/678845-graphik-ders-expressionis-16705883041-1024x1024.jpg)
![Der Bürgerkrieg in Frankreich [Občanská válka ve Francii; Pařížská komuna; Karel Marx] Der Bürgerkrieg in Frankreich [Občanská válka ve Francii; Pařížská komuna; Karel Marx]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717191-der-burgerkrieg-in-frankr-17162908571-1024x1024.jpg)

![Stunden der Andacht in 6 Bänden. Revidirt von Emil Zschokke [6v2, náboženství, vazba kůže] Stunden der Andacht in 6 Bänden. Revidirt von Emil Zschokke [6v2, náboženství, vazba kůže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/710388-stunden-der-andacht-in-6--17086939421-1024x1024.jpg)
![Unsere Heimat, roč. 13, 1932, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety] Unsere Heimat, roč. 13, 1932, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/742086-unsere-heimat-roc-13-1932-17448945511-1024x1024.jpg)
![Rechtslehre... [právo, úvod, Rakousko-Uhersko] Rechtslehre... [právo, úvod, Rakousko-Uhersko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/692533-rechtslehre-pravo-uvod-ra-16862303281-1024x1024.jpg)