NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stuttgart: Verlag von Eugen Ulmer 1890, váz., X+637 s., 8° (15,5 x 21,5 cm)
Uspokojivý stav; kůže silněji odřená, podél hřbetu prasklá, papírový pokryv desek opotřebovaný, mezi knižním blokem a předsádkou je prasklina (kniha ale drží pohromadě), předsádky a několik stran zažl
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Köln: Böhlau Verlag 1990, vázaná, VII+436+[24] s., 8° (15 x 23,5 cm)
Jako nová.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Prag: Karl Kreibich 1935, váz., 32 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; na předsádce jsou razítka a signatury, původní obálka opotřebovaná, s razítky, stránky zažloutlé, na části z nich jsou stopy rzi (malé skvrny), vazba mírně poškozená.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Stuttgart: Deutsche Verlags-Anstalt GmbH 1979, pův. brož., strany 471-682, 8° (16 x 23,5 cm)
nálepka na deskách, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Selbsverlag des Verfassers 1895. * Původní celoplátěná vazba s bohatým zlacením, mramorovaná ořízka, strany 909-1136, 4° (18,5 x 26,5 cm), text německy. / OLwd. mit dekorativer Goldprägung, marm
Okraje desek trochu odřené, str. 1099-1102 nahoře částečně uvolněny z vazby, okraje stran vzhledem ke stáří zahnědlé, jinak uvnitř pěkná, celkově velmi dobrý stav. / Deckelränder ganz leicht abgeschür
1 150Kč
Bez daně: 1 150Kč
Bez daně: 1 150Kč
München: Verlag von Fr. Bassermann 1911, celoplátěná vazba s titulem na přední desce, 65 stran s četnými ilustracemi, 8° (14,5 x 21 cm)
desky poněkud odřené, občas otisky prstů a hnědé skvrny, celkově ještě dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Leipzig: Verlag von Karl Baedeker 1909, pův. celoplátěná vazba se slepotiskem a zlacenou ražbou, mramorovaná ořízka, XXVI+446 stran s přílohami, 12° (11,5 x 16 cm)
desky poněkud otlučené, u hřbetu natržené, okraje stránek ohmatané, některé mapy nepatrně natržené, celkově ale dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Berlin, Metropol Verlag
velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Berlin: Selbstverlag des Vereines 1896, váz., XVIII+744 s., 10 tabulí, 6 listů, 4° (24,5 x 31 cm)
Dobrý stav; desky a plátno opotřebované, rohy desek naražené, na předním přídeští a titulu jsou razítka přelepena papírovým štítkem, na titulu je podpis majitele, pár stránek a tabulí zažloutlých, něk
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1914, brož., [10]+150+[2] s., 4° (18,5 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na okrajích otřepená, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří.
1 130Kč
Bez daně: 1 130Kč
Bez daně: 1 130Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1964, váz., [4]+43+[1] s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované, předsádky zažloutlé; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Musées d'Arles 1988.
Desky trochu zašpiněné a na hranách nepatrně otlačené, uvnitř pěkná, čistá, celkově velmi dobrý stav.
860Kč
Bez daně: 860Kč
Bez daně: 860Kč
Bern: Verlag A. Francke A.-G. 1943, pův. brož, 74 stran, 8° (15,5 x 22 cm)
desky poněkud vyšisované, jinak perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Gotha: Friedrich Andreas Perthes 1912, pův. brož., [IV]+104 stran, 8° (14,5 x 22 cm)
zevně poněkud ušpiněné a potrhané, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Elberfeld: Verlag von R. L. Friderichs 1860, pevná vazba, XIX+611 s., 8° (17,5 x 22,5 cm)
Uspokojivý stav; desky jsou opotřebené, na hřbetu jsou dva papírové štítky, na přídeští je štítek se signaturou, na titulním listě a pár dalších stránkách jsou razítka z knihovny, některé stránky mají
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 1681 až 1696 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Geschichte der tschechischen Literatur. Bd. I. Von der Anfängen bis zur Aufklärungszeit [Dějiny české literatury, 1] Geschichte der tschechischen Literatur. Bd. I. Von der Anfängen bis zur Aufklärungszeit [Dějiny české literatury, 1]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679522-geschichte-der-tschechisc-16789677661-1024x1024.jpg)
![Der Funke, roč. 1, 1935, č. 1 [časopis; KSČ; Komunistická strana Československa; marxismus; komunismus] Der Funke, roč. 1, 1935, č. 1 [časopis; KSČ; Komunistická strana Československa; marxismus; komunismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717962-der-funke-roc-1-1935-c-1--17173995711-1024x1024.jpg)
![Vierteljahreshefte für Zeitgeschichte; 27. Jahrgang 1979, 4. Heft, Oktober [historie, historiografie] Vierteljahreshefte für Zeitgeschichte; 27. Jahrgang 1979, 4. Heft, Oktober [historie, historiografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755236-vierteljahreshefte-fur-ze-17622519831-1024x1024.jpg)
![Julchen. 101tes bis 106tes Tausend [humor, Německo] Julchen. 101tes bis 106tes Tausend [humor, Německo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711447-julchen-101tes-bis-106tes-17096472971-1024x1024.jpg)
![Deutschland in einem Bande. Kurzes Reisehandbuch. Mit 19 Karten und 67 Plänen. Zweite Auflage [Německo, průvodce, bedekr] Deutschland in einem Bande. Kurzes Reisehandbuch. Mit 19 Karten und 67 Plänen. Zweite Auflage [Německo, průvodce, bedekr]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/748143-deutschland-in-einem-band-17531030481-1024x1024.jpg)
![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Rakonitz. I. Teil: Burg Pürglitz [Křivoklát; Soupis památek; Rakovník; památky; umění] Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Rakonitz. I. Teil: Burg Pürglitz [Křivoklát; Soupis památek; Rakovník; památky; umění]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743177-topographie-der-historisc-17465376391-1024x1024.jpg)
![Pinselzeichnungen. 32 Bildtafeln [= Insel-Bücherei; 570] [kresby] Pinselzeichnungen. 32 Bildtafeln [= Insel-Bücherei; 570] [kresby]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/595308-pinselzeichnungen-32-bild-16191774771-1024x1024.jpg)
![Vollbeschäftigung. Der andere Weg [zaměstnanost, ekonomika] Vollbeschäftigung. Der andere Weg [zaměstnanost, ekonomika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/731775-vollbeschaftigung-der-and-17338487311-1024x1024.jpg)
![Geschichte der Deutschen in Ungarn. Ein deutsches Volksbuch [Maďarsko, německé osídlení] Geschichte der Deutschen in Ungarn. Ein deutsches Volksbuch [Maďarsko, německé osídlení]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764823-geschichte-der-deutschen--17757305721-1024x1024.jpg)
![Capito und Butzer. Straßburgs Reformatoren [Štrasburk; protestantismus; teologie; reformace; Wolfgang; Martin Bucer] Capito und Butzer. Straßburgs Reformatoren [Štrasburk; protestantismus; teologie; reformace; Wolfgang; Martin Bucer]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/684093-capito-und-butzer-strassb-16934671661-1024x1024.jpg)