NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kleine Schriften der heiligen Theresia von Jesu ... [Tereza od Ježše, náboženství, mysticismus, katolictví]
Theresia von Jesu
Regensburg: Georg Joseph Manz 1868, pův. celoplátěná vazba se slepotiskem a zlacenými hřbetem, mramorovaná ořízka, XLVIII+301 stran, 8° (14 x 21,5 cm)
desky poněkud ohmatané a ušpiněné, razítko majitele na patitulu, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Psychiatrie und Strafrecht [psychiatrie, trestní právo]
Strasser, Charlot
Zürich: Polygraphischer Verlag A.-G. 1927, celoplátěná vazba s ražbou na hřbetu, 264 stran, 4° (16,5 x 23,5 cm)
exlibris na předsádce, titulní list ušpiněný a s podpisem majitele, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Deutsche Choräle [Insel-Bücherei, sv. 155; německé chorály; duchovní písně]
Kippenberg, Katharina (ed.)
Wiesbaden: Insel-Verlag Zwigstelle Wiesbaden 1953, váz., 94+[2] s., 8° (12 x 18,5 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, ořízka a stránky zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Geistesblitze. Die geflügelten Worte u. Citate des deutschen Volkes. Für Deutschlands Katholiken zusammengestellt. Erster [a] Zweiter Teil [2 sv., náboženství, citáty]
Knie, Ferdinand
Paderborn: Bonifacius-Druckerei (J. W. Schroeder) 1887, pův. celoplátěné vazby s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, XI+1226 stran, 8° (14 x 20 cm)
okraje desek nepatrně odřené, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Napoleon: von Emil Ludwig (84.-89. Tausend) [Napoleon Bonaparte - životopis, napoleonská Francie]
Ludwig, Emil
Berlin: Ernst Rowohlt 1930
Desky na hranách odřené a pata hřbetu nepatrně natržená, vazba vpředu u přídeští naprasklá, jinak uvnitř bez poškození - pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Schwierigkeiten der Geschäftskorrespondenz. Zugleich ein Hilsbuch für den Bank- und Wechselverkehr. Dritte, neubearbeitete Auflage, 7.-11. Tausend	[obchodní korespondence, učebnice]
Bastian, E.
Stuttgart: Muthsche Verlagshandlung 1920, pův. brož, 95 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
desky poněkud zaprášené, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Sudetenfrage. Ihre völkerrechtliche Entwicklung vom ersten Weltkrieg bis zur Gegenwart [sudetská otázka, Sudety, Československo]
Raschhofer, Hermann
München: Isar Verlag 1953, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 310 stran, 8° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, průběžně podtrhaná tužkou a pastelkou, okraje desek občas ušpiněné, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Voll Leben und voll Tod ist diese Erde
W.Plat
Herold, Wien 1988
Velmi dobrý stav, lehce natržený přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bolschewik, ročník 4, 1933, č. 1-8 [časopis; propaganda; KSČ; komunismus; Československo; Bolševik; Rudolf Slánský]
Prag: Jaromír Dolanský 1933, váz., 32+40+40+40+32+48+32 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; plátno na hřbetě vybledlé, se skvrnami, na předsádce, jedné obálce a několika stranách jsou razítka knihovny, na obálkách a některých stranách jsou drobné poznámky psané tužkou, jedna obál
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Československá republika: Praha / Prag / Prague [architektura, urbanismus, stavitelství, podnikání v Československu 20. let 20. století
Evropská výstavba měst a národní hospodářství. Vydáno z usnesení Rady hlavního města Prahy. Předmluva - tehd. primátor Prahy Karel Baxa. Naklatadelství "Dari", Berlín 1927.
Vzhledem ke stáří dobrý stav. Desky poničené - zašpiněné, hřbet vybledlý a potrhaný - plátno na okrajích chybí, titulní strana lehce ohmataná, uvnitř je kniha pěkně zachovalá - bez poškození, čistá a
749Kč
Bez daně: 749Kč
Das große Bilderlexikon des Menschen in der Vorzeit
Jelínek, Jan
Gütersloh - Berlin - München - Wien: Bertelsmann Lexikon-Verlag 1973, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, pův. laminovaná obálka, 560 stran s četnými ilustracemi, 16,5 x
jako nová, výborný stav
270Kč
Bez daně: 270Kč
Grundsaetze zur Erkenntniss und Behandlung der Fieber und Entzündungen [medicína; lékařství; horečka; zánět; dějiny]
Bischoff, Ignaz Rudolph [Rudolf] - Horčička, František [Fran
Wien: Gedruckt bey Strauss 1830, váz., XII+547+[1] s., 8° (14 x 22 cm)
Desky mírně opotřebované, kůže na deskách jen mírně odřená, dva rohy desek nepatrně naražené, horní ořízka trochu ztmavlá od prachu, na 30-40 stranách je menší množství bledých žlutých skvrnek, na rub
2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
Anfänge der historischen Überlieferung in Böhmen. Ein Beitrag zum vergleichenden Studium der mittelalterlichen Sängerepen [= Ostmitteleuropa in Vergangenheit und Gegenwart; 18] [historie, mýty, pověsti, báje, Čechy]
Karbusicky, Vladimir [Vladimír Karbusický]
Köln - Wien: Böhlau Verlag 1980, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce, XI+325 stran+16 obrázků na tabulích, 4° (16 x 24 cm)
nová, výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. II/8, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; Kapitál; Das Kapital]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1989, váz., 46+1519 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na zadních deskách jsou nalepeny papírové štítky, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Handbuch der chemischen Technologie [manuál, chemie, technologie, 3. svazek, vazba kůže, polokožená]
Dammer, O. (ed.)
Stuttgart: Verlag von Ferdinand Enke 1896, polokožená vazba s ražbou na hřbetu, X+771 stran, 4° (17,5 x 25 cm), jazyk: německy
desky odřené, uvnitř velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Steyler - Missionsbote. Monatsschrift der Glaubensverbreitung. Organ der Gesellschaft des Göttlichen Wortes; 53. Jahrgang Nr. 1-12 (1905) a 52. Jahrgang Nr. 1-12 (1904) [misie, náboženství]
Schwager, Friedrich (ed.)
Neisse: Verlag der Missionsdruckerei Steyl und Heilligkreuz 1904-1905, poloplátěná vazba s mramorovanými deskami a ořízkou, 4° (21 x 29 cm)
zevně poněkud odřená, uvnitř občas otisky prstů a nečistota, jinak v pořádku, celkově dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
 
Valentinská © 2021