NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Springer-Verlag, 1973.
Dobrý stav, obálka lehce odřená.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Aulis Verlag Deubner & CO, 1978.
Dobrý stav, vyšisovaný hřbet desek.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Verlag Franz Deuticke Wien, 1970.
Dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. 7 stran textu + obr. příloha.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a ušpiněné se skvrnkami, nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Novější polopl. převazba s věcným zlacením na hřbetu. Rozměry: 18,5 x 27 cm, stran 134 - v textu velké množství dobových fotografií a ilustrací.
Pěkný stav. Podpis předchozího majitele perem na přídeští.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Prag: Verlag des Museums des Königreiches Böhmen 1918.
Okraje desek nepatrně otlačené, dolní okraj titulní strany odstřižený, dolní rohy stránek trochu zahnědlé, jinak uvnitř dobře zachovalá, celkově dobrý stav. / Deckelkanten leicht abgeschürft, unterer
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Prag: Verlag von K. André 1858, váz., [2]+VIII+375 pp., 14 tabulí, 12° (11 x 15 cm)
Dobrý stav; desky zažloutlé a opotřebované, plátno vybledlé, rohy desek trochu odřené, horní ořízka ztmavlá, předsádky uprostřed zčernalé (chemická reakce), průsvitné ochranné listy mají drobné žluté
6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Berlin 1983. Vydání III.
Stav dobrý, přebal lehce odřený.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Presses Universitaires de France, Paris 1972.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha: UMPRUM 2013.
Původní brožovaná vazba, 352 stran, 22 x 31 cm (4°), text souběžně česky a německy.
OBrosch., 352 Seiten mit zahlreichen Abb., 22 x 31 cm (4°); Texte parallel tschechisch u.
Kniha je nová, zatevená v ochranné folii. / Neu, originalverpackt in der Schutzfolie.
640Kč
Bez daně: 640Kč
Bez daně: 640Kč
Prag: Caspar Widtmann 1798, brož., 232 s., 2 tabule, 12° (11 x 17 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, se ztrátami, ořízka ztmavlá, na tabulích jsou žluté skvrnky od stáří a skvrna od vlhkosti, na rubu titulního listu je starý podpis a signatura, stránky zažloutlé někte
3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Benedikt Taschen Verlag, Köln 1990.
Dobrý stav, zadní obálka lehce zašpiněná, tři stránky vypadlé z vazby; jinak uvnitř dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin, 1931.
Dobrý stav, desky nepatrně zašpiněné, kniha mírně zkosená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Ecowin, 2016.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba, 560 stran, 4°, dvoujazyčně česky a německy
jako nová
1 260Kč
Bez daně: 1 260Kč
Bez daně: 1 260Kč
Berghaus Verlag, 1990.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk








