NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Das Mikroskop und seine Anwendung. Zweiter Theil ["Mikroskop a jeho aplikace", 1872; histologie; tkáně; pletiva; věda]
Leopold Dippel
Braunschweig: Verlag von Friedrich Vieweg und Sohn 1872, pevná polokožená vazba, XV+465 s., 6 tabulí, 8° (14,5 x 22 cm)
Dobrý stav; desky a kůže opotřebované, na hřbetě je nalepen starý štítek, listy s patitulem a titulem jsou odděleny, na titulu je razítko knihovny, na předním přídeští částečně odtržený štítek, většin
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Neues systematisches Conchylien-Cabinet. Siebender Band [1784; schránky; lastury; mušle; měkkýši; rytiny; mědiryty]
Johann Hieronymus Chemnitz
Nürnberg: In der Raspischen Buchhandlung [Gabriel Nicolaus Raspe] 1784, váz., [16]+356 s., 33 tabulí, 4° (24 x 28,5 cm)
Velmi dobrý stav; kůže opotřebovaná a odřená, se stopami po červotoči a na hřbetě s menší prasklinou, rohy desek naražené, na předsádkách jsou dvě drobné stopy po červotoči, na titulním listu je vystř
94 900Kč
Bez daně: 94 900Kč
Die Wallenstein-Literatur. Dritte Ergänzung (1628-1895): Bibliographische Studie [Albrecht z Valdštejna - bibliografie literatury do roku 1895]
Loewe, Victor
Prag: Verlag des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen, in Commission bei H. Dominicus, Buchhandlung in Prag 1896.
Velmi dobrý stav. Obálka hlavně na okrajích zahnědlá a skvrnitá, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Englische Synonymik für höhere Lehranstalten [synonyma, angli4tina, francouzština, němčina]
Kloepper, Klemens
Rostock: Wilh. Werther's Verlag 1878, poloplátěná vazba s ražbou na hřbetu, IV+112 stran, 8° (14,5 x 21 cm), jazyk: německy
desky odřené, okraje stran vyšisované, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Quellentexte katholischer Erwachsenenbildung. Eine Auswahl [= Schriften zur Pädagogik und Katechetik; Band 19]	[andragogika, náboženství]
Benning, Alfons
Paderborn: Ferdinand Schöningh 1971, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, pův. obálka, 307 stran, velké 8° (14,5 x 22 cm)
obálka poněkud ušpiněná, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
AIZ [Arbeiter-Illustrierte-Zeitung; A-I-Z], roč. 13, 1934, č. 1 [John Heartfield; časopis; fotografie; antifašismus]
Prokop, Paul (ed.)
Prag: AIZ 1934, neváz., 16 s., 4° (27 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná, na přehybu s drobným natržením, pár listů s mírným opotřebením na okraji.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Die Stadtpfarrkirche S. Jacobi Maj. in der königl. Freistadt Leutschau [farní kostel, sv. Jakub, Levoča, Slovensko]
Kirche (Druck von Johann Werthmüller & Sohn) 1862, pův. žlutá kartonová vazba, s černou ražbou na přední desce a hřbetu, 52 stran, 12° (12 x 18,5 cm), jazyk: německy
zevně mírně ušpiněná, lehké hnědé skvrny a občas podtrhaná pastelkou, celkově velmi dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Jahrbuch für ostdeutsche Volkskunde. Im Auftrag der Kommission für ostdeutsche Volkskunde in der deutschen Gesellschaft für Volkskunde E. V.; Band 28 1985 [časopis, etnografie, východní Němci]
Tolksdorf, Ulrich (ed.)
Marburg: N. G. Elwert Verlag 1985, šedá celoplátěná vazba s černým štítkem na hřbetu, [VI]+378 stran s četnými čb. vyobrazeními, 8° (14 x 21 cm)
nepoškozená, výborný stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/25, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1985, váz., 1320 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách a zadních předsádkách je razítko knihovny, na dvou stranách je signatura psaná propiskou.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
De Musica Disputationes Pragenses; II
Smetana, Robert (ed.)
Kassel - Basel - Tours - London: Bärenreiter 1974, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 220 stran, 4° (17 x 24,5 cm), jazyk: německy
obálka u kapitálků odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
333Kč
Bez daně: 333Kč
Verhandlungen des Ausschußes des Schafzüchter-Vereins für Bohmen; Erstes Heft [Spolek chovatelů ovcí pro Čechy, zemědělství, České království, Habsburská monarchie, spolkový život, časopisy]
Löhner, D.
Prag: Schafzüchter-Vereins für Böhmen, Druck von Gottlieb Haase Söhne, 1831.
Pěkný stav, desky vzhledem ke stáří trochu zašpiněné a zahnědlé, uvnitř pěkně zachovalá, čistá a světlá.
1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
Wilhelmine's Werdegang. Mit 6 Doppeltondruckbildern nach alten Stichen. 1.-10. Tausend [= Die galanten Bücher] [beletrie, romantika]
Thümmel, Moritz August von
Berlin-Tempelhof: Enck-Verlag 1925, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 48 stran s 6 ilustracemi na tabulích, 8° (13 x 20 cm)
hřbet poněkud vyšisovaný, jinak perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sammlung von Entscheidungen der k. k. Gerichts- und Verwaltungsbehörden in Bergabuangelegenheiten, Band I.:  Administrativrechtlicher Teil [hornictví, horní právo, správní právo, Rakousko-Uhersko]
Reif, Heinrich
Wien: Verlag der Manzschen k. u. k. Hof- Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1908.
Dobrý stav. Obálka zahnědlá a zaprášená, na přední straně stopy po štítku a vlastnická poznámka, hřbet na několika místech natržený, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, na několika stranách podtr
499Kč
Bez daně: 499Kč
Fliegende Blätter; Band CIV (104), Nr. 2631-2656 + Beiblätter [humor, časopis]
München: Verlag von Braun & Schneider 1896, polokožená vazba s zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky, [VI]+240 + cca. [400] stran příloh, velké 4° (23,5 x 28 cm)
okraje desek silněji odřené, první stránky ušpiněné, průběžně otisky prstů, občas razítka, celkově ještě použitelný stavZustand.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Franz von Baader's Gesammelte Schriften zur philosophischen Erkenntnisswissenschaft als speculative Logik [= Franz von Baader’s sämmtliche Werke; Erster Band] [Filozofie, Baader, sebrané spisy, apart]
Franz von Baader - Hoffmann, Franz et al. (eds.)
Leipzig: Verlag von Herrmann Bethmann 1851, novější celoplátěná vazba se štítkem na hřbetu, LXXII+420 stran, 8° (15 x 21,5 cm)
desky trochu ušpiněné, průběžně hnědé skvrny, jinak čistá, celkově ale velmi dobrý stav.
625Kč
Bez daně: 625Kč
Schweden im Auge des Künstlers. Zweite Auflage	[Švédsko, místopis]
Laurin, Carl G.
Stockholm: Verlag von P. A. Norstedt & Söner 1920, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 64 stran s částečně barevnými ilustracemi, velké 4° (22 x 28 cm)
desky poněkudu ušpiněné, věnování na patitulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021