NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ausgewählte Werke vom 16. bis 20. Jahrhundert. Gemälde, Zeichnungen, Graphik [malby; kresby; grafika; umění]
Bärbel Fach - Edith Valdivieso
Frankfurt am Main: Galerie und Kunstantiquariat Joseph Fach 2008, brož., 129 s., 8° (16 x 24 cm)
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Knaurs Lexikon der Mythologie. 3100 Stichwörter zu den Mythen aller Völker von den Anfängen bis zu Gegenwart. Mit 400 Abbildungen [slovník, mytologie]
Bellinger, Gerhard J.
München: Droemer Knaur 1989, celoplátěná vazba s obálkou, 552 stran s četnými pérovkami, velké 8° (19 x 22 cm)
jako nová, výborný stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Verhalten in Ehrenangelegenheiten, Waffengebrauch des Offiziers, das Ehrenrätliche Verfahren [používání zbraní důstojníkem, chování v záležitostech cti - čest, urážka na cti, duely na šavle / pistole, souboje - pravidla, Rada cti]
K. P.
Wien: Druck von Friedrich Jasper 1907. Zweite Auflage.
Obálka trochu zašpiněná, vlastnická poznámka na titulní straně, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, některé stránky lehce ohmatané, jinak uvnitř zcela v pořádku. Vzhledem ke stáří velmi dobrý sta
750Kč
Bez daně: 750Kč
Sappho + König Ottokar's Glück und Ende. Trauerspiel in fünf Aufzügen [dvě hry]
Grillparzer, Franz
nedatované, 19. stol., poloplátěná vazba s mramorovanými deskami, zlatá ražba na hřbetu, 123; 190 stran, 8° (13,5 x 21 cm), jazyk: německy
zevně nepatrně odřená, uvnitř perfektní, celkově výborný stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Sterben und Tot im Mittelalter [Umírání a smrt ve středověku; středověk; středověká kultura]
Ohler, Norbert
München: Deutscher Taschenbuch Verlag (dtv) 1993, brož., 8° (12,5 x 19 cm)
Velmi dobrý stav; obálka na hřbetu a okrajích zažloutlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Taschenbuch der Reisen, ročník 1 [1802; Afrika; mapa Afriky; rytiny; ilustrace; zeměpis; geografie; 18. století]
E. A. W. von Zimmermann [Eberhard August Wilhelm von Zimmerm
Leipzig: Gerhard Fleischer d. Jüng. 1802, váz., [2]+297 s., 15 tabulí, 1 mapa, 16° (9 x 12,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, bez papírového pokryvu, horní ořízka trochu ztmavlá, tabule a některé stránky zažloutlé, zřídka s pár žlutými skvrnkami od stáří, mapa s drobným natržením u vnitřního o
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Gregor Köhler's Anleitung für Seelsorger an dem Kranken- u. Sterbebette [poslední pomazání, návod, teologie]
Köhler, Gregor - Brand, Jakob (ed.)
Frankfurt am Main: Andreäische Buchhandlung 1826, polokožená vazba, mramorované desky, zlacený titul na hřbetu, XIV+382 stran, 8° (12 x 19 cm), jazyk: německy
zevně poněkud odřená a naražená, uvnitř čistá, občas lehké hnědé skvrny, celkově dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Streifzüge im Gebiete der Länder- und Völkerkunde, sv. 1-5 [1826; etnografie; etnologie; rytiny; 19. století]
J. K. Wietz
Prag [Praha]: Bei Peter Bohmanns Erben 1826, váz., 75+64+81+79+70 s., 30 tabulí, 12° (11 x 11,5 cm)
Uspokojivý stav; desky silně opotřebované, na přídeští a jedné ze stran jsou perem psané signatury, na přední předsádce je razítko gymnaziální knihovny, chybějí titulní listy prvního svazku a 11 tabul
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/1, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1975, váz., 1336 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Jacob Merz (1783-1807). Zeichnungen aus dem Crocker Art Museum, Sacramento, Kalifornien [romantismus; švýcarské umění; kresby; Švýcarsko]
Howard, Seymour
Zürich: Schweizerisches Institut für Kunstwissenschaft 1981, brož., 83 s., 8° (19 x 25 cm)
Obálka jen mírně opotřebovaná, s menší skvrnou; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Die Europäischen Mächte und Griechenland während des Weltkrieges [Evopské mocnosti a Řecko během první světové války; Trojdohoda, Rusko, ruská a evropská diplomacie]
Adamow, E. - Kerstner, Kurt – Mironow, Boris (eds.)
Dresden: Carl Reissner Verlag 1932. Nach Geheimdokumenten des ehem. Ministeriums für Auswärtige Angelegenheiten. Einzige vom Volkskommissariat für Auswärtige Angelegenheiten genehmigte deutschte Ausga
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturami, exlibris na přídeští, desky zašpiněné a plátno na hřbetu nepatrně natržené, uvnitř v pořádku a pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
1 240Kč
Bez daně: 1 240Kč
Prof. Dr. Raschke's Tafel essbarer Pilze [= Graser's naturwissenschaftliche und landwirtschaftliche Tafeln; Nr. 1] [plakát, houby, houbařství]
Annaberg: Grasers Verlag (R. Liesche), desky 4° (16 x 23,5 cm) se skládaným litografickým plakátem (91,5 x 63 cm)
zevně ušpiněná, občas proděravělé ohyby, české překlady tužkou, celkově ještě dobrý stav
880Kč
Bez daně: 880Kč
Die Werkzeugmaschine. Zeitschrift für praktischen Fabrikbetrieb, 18. Jahrgang,10. Oktober 1913-25. Dezember 1914 [technika, strojírenství, průmysl, nástroje a nářadí, patenty]
Eksber, M. Chr. - Valentin, E. (ed.)
Berlin: Ernst Valentin Verlag 1913-1914.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář. Desky trochu odřené, plátno na hřbetu nahoře lehce natržené, ořízka mírně zaprášená, str. 361/362 na okraji natržená, jinak uvnitř velmi pěkně zachovalá (vi
999Kč
Bez daně: 999Kč
Lessings Werke. Mit einer biographischen Einleitung von Ludwig Holthof [Dílo G. E. Lessinga; poezie, próza, divadelní hry, drama, korespondence, osvícenství]
Lessing, Gotthold Ephraim – Holthof, Ludwig (ed.)
Mit einer biographischen Einleitung von Ludwig Holthof, dem Bildnis des Dichters und drei Tafeln Abbildungen. Stuttgart u. Leipzig: Deutsche Verlags-Anstalt .
Desky trochu zašpiněné a na hranách odřené, vpředu dvě skvrny, okraje stránek lehce zahnědlé, jinak uvnitř pěkná, čistá, bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Die Transportversicherung. Frei übertragen von Dr. A. Dolder [= Leitfäden für das Versicherungswesen; Band VI] [pojištění, transport, finance]
Berthoud, Denise
Bern - Zürich: Verlag Herbert Lang & Co. - Schweiz. kaufmännischer Verein 1945, pův. poloplátěná vazba, IX+135 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
stránky poněkud zahnědlé, podpis majitele na titulu, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vorlesungen zur Einführung in die Psychoanalyse. Kleinoktav-Ausgabe. 31.-45. Tausend [psychonalýza, úvod]
Freud, Sigmund
Wien: Internationaler psychoanalytischer Verlag 1930, pův. celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 499 stran, 8° (13,5 x 20 cm)
desky poněkud vyšisované, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021